Предлагам: Безплатно публикуване на статии в webselo.bg

Първия престрашил се качи обява получава вечен линк в сайдбара

Не че ще пущам обява... ама

Регнах са, давам добави обява, вади ми само за логнати, натискам да се логна, праща ме че съм логнат, натискам пак добави обява пак ми казва че е само за логнати.
 
Първия престрашил се качи обява получава вечен линк в сайдбара
може и да пусна първата обява ... че се търси дизайнер да ти изработи по добър аватар за тук :)
 
Не че ще пущам обява... ама

Регнах са, давам добави обява, вади ми само за логнати, натискам да се логна, праща ме че съм логнат, натискам пак добави обява пак ми казва че е само за логнати.
Оправено, настройките на кеша бяха останали от преди да има регистрации.
 
Оправено, настройките на кеша бяха останали от преди да има регистрации.

Делна ли ма?

Непознат имейл адрес. Проверете отново или опитайте с потребителско име.
 
Пуснах един тест, полетата са бели и не се виждат, когато въвеждаш. Обявата трябва ли да се визуализира в линка на селото, щото не я виждам там, както и под "Нови обяви".
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Там си е обявата сега добавих и аз една, по принцип чисти кеша след добавяне.
 
Там си е обявата сега добавих и аз една, по принцип чисти кеша след добавяне.

Виждам я в обяви, питах дали обявите трябва да се виждат в линка на конкретното село, щото тази не се вижда, както и не се вижда в левия сайд под "Нови Обяви".


wbselocptr.png
 
У наше село вече не може да се намери оферта за почти никоя от изредените категории.

Най-търсени са различни услуги - примерно някой да дойде с машината (трактор, фреза, косачка, резачка и т.н.) да ти свърши някаква работа.

Бабите гледачки също са все още на почит - за леене на куршум, махане на магия и тем подобни :)
 
У наше село вече не може да се намери оферта за почти никоя от изредените категории.

Най-търсени са различни услуги - примерно някой да дойде с машината (трактор, фреза, косачка, резачка и т.н.) да ти свърши някаква работа.

Бабите гледачки също са все още на почит - за леене на куршум, махане на магия и тем подобни :)
Категории ме затруднениха признавам си. Приемам всякакви предложения.
 
може и да пусна първата обява ... че се търси дизайнер да ти изработи по добър аватар за тук :)
Веднага щом почнеш да се държиш културно ще сменя аватара.
 
  • Like
Реакции: Vbb
Как да включа една къща за гости? Да пратя нещо?
май не може, гледам са махнати опциите за вход в сайта, контакти монтакти. Можеш да се регистрираш и влезш в сайта през wp login страницата но вътре и да влезеш пак нищо не можеш да добавиш
 

Горе