Беклинк ъпдеит???

coolice

Owner
Маи е минал беклибнк ъпдеит всичк сайтове които чекнах яко надолу им отчита

link:саит.ком

всички бг сайтове за които се сетих да чекна и им следях линковете от преди са надолу 2 или три пъти ???

как е при вас ?
 
От: Беклинк ъпдеит???

Това отдавна съм го забелязъл преди ПР ъпдейта даже беше станало така и мислих, че е заради него, но...
 
пр ъпдеита беше минал когато съм чеквал за последно и си бяха нормални сега са наполовина или на 3 за пр 5 сайт на кито му ги следя

може да имат промяна в алгоритама за линкове те писха че ще има?
 
От: От: От: Беклинк ъпдеит???

Довечера ще звъня във Гугъл и ще ги питам :wink:
Бате, питай ги и защо са такива хомота :)
А сега сериозно. Мисля че след месец - месец и полувина би трабвало да има такъв за да може да протече и pr ъпгрейда в последствие...но определено ще се усети, не само чрез позицийте на сайтовете ви за главните главните думички, но и по това че излизате и за нови, малки и всякакви от контента.;)
 
От: От: Беклинк ъпдеит???

Аз да питам кога ще има пак pr ъпдейт?

Общо взето когато Google имат физическа възможност... последния ъпдейт беше със стари данни (околко месец назад)...
 
? нещо не те рабрах на пръв поглед реших че има извънреден ?

edit видях какво си постнал че днес има но невиждам пронмени по мои сайтове ....


линквете се покачиха сега са с 30% повече но са по малко от преди
 
Последно редактирано от модератор:
От: Беклинк ъпдеит???

Пак има някакъв странен междинен ъпдейт, аз по голяма част от моите сайтове не виждам промени... все още
 
От: Беклинк ъпдеит???

И аз не виждам абсолютно никакво раздвижване.. странно много бързи такива междинни ъпдейти почнаха да изкачат..
 
От: Беклинк ъпдеит???

Сега забелязвам, че един от блоговете ми е паднал от 0 на нищо ;( ;( лош гугъл
 
От: Беклинк ъпдеит???

При всяка една така закачка от страна на Гугъл половин милиард човеци почват да пишат думата гугъл с 5000 000 думи на час
загубват 9 милиона килотона време в споделяния кой какво му е показал туулбара...

.... и аз ся не знам закво изгубих 0.00000000000000032 частици от това време да пиша тия простотии

да върви контента
 

Горе