Бива ли го този проблог?

Re: Бива ли го?

намери му по готина тема от към контент ок сложи линковете към продуктите na GB с нофолоу и си го доабви си го в подписа и продължаваи нататък и още контент му трябва да има
 
Последно редактирано от модератор:
От: Re: Бива ли го?

намери му по готина тема от към контент ок сложи линковете към продуктите na GB с нофолоу и си го доабви си го в подписа и продължаваи нататък и още контент му трябва да има

що бе? диета + хапчета, които убиват апетита... според мен може да стане доста сполучливо!! ако намери 100тина диети ;-) ще го пръсна по някакви директории и т.н :) пуснах си ваучера в adwords и ще чакам главно от там посещения :) таргетирани ;)
 
От: Бива ли го този проблог?

И аз бих сменил скина на блога, много прост ми изглажда и мисля си че колкото по уникално изглежда, толкова по-атрактивно ще е за посетителите ти, и от тук би следвало да се задържат повече.:) Демек покрепям мнението на coolice, и определено с няколко уникални статйй за диети ще има добър ефект.:) Бих ти препоръчал да направиш и нещо зарибяващо в блог рола като пулче или диет калкулатор...нещо малко по-грабващо.:) Аз примерно винаги гласувам като видя пулче, а за да гласувам определено отделям време за да прочета въпроса. Това не се отнася само за пула, но и за вяко такова тукче или "играчка":)

Успехи и много продажби, бате.
 
Последно редактирано:
От: Бива ли го този проблог?

Примерно е много добре да направиш пулл от типа "Според вас ефективана ли е или нещо другата диетата на Еди кой си" като еди кой си сложиш линкче към статията в която пишеш за диетата така хората ще кажат а бе я да я видим тая диета и ще решим и така се зачитат в блога... после си и гласуват...
 
От: Бива ли го този проблог?

значи под 'тема' сте имали предвид темплейт :) аз помислих че темата за диетите е кофти ;-Р
Смених темата, споделете дали ви харесва :)
Ако знаете някакви форуми за здравословно хранене и т.н ще съм благодарен да ги споделите с мен ;-)
И за контента - тепърва почвам :-Р
 
От: Бива ли го този проблог?

банерите на хапчетата и на предишната тема не излизаха целите и не знам защо... явно са твърде големи за блог формата... Иначе мерси че ми напомни! Откъде мога да взема други банери (големина и форма) за същият продукт??
Сега смятам да го ръгна в малко директории и ... де да знам още кво..

P.s

още веднъж смених темплейта, мисля че този е доста по-добър :)

P.S.S

Колко да плащам на клик (adwords) за keyword-ите -> weight loss , lose weight , weight loss diets ??

И може ли поне 100тина РАБОТЕЩИ директории?! че тука прегледах едни от msger и от 15 само 1 работеше и ми втръсна направо...

благодаря предварително :)
 
Последно редактирано:
submit.predpriemach.com директории цена на клик не мога да ти препоръчам почни от ниско но преди това си оптимизираи лендинг пеиджа :) и прочете ли лърнинг центъра и нашата секция за ппц?
 
От: Бива ли го този проблог?

абсолютно нищо не съм чел... да не говорим че не знам какво е лендинг пейдж?
не съм индексиран от Гугъл още, между другото....
чакам.. пуснах 50 ст на клик и веднага лапнаха мама им мръсна да е*а... 700 импресии , 4 клика и един гол к*р!...
 
От: Бива ли го този проблог?

"абсолютно нищо не съм чел... да не говорим че не знам какво е лендинг пейдж"

Това звучи като хвалба
 
От: Бива ли го този проблог?

не, не е... говорех напълно сериозно... Наистина бих искал някой да ми обясни какво е 'лендинг пейдж' и също така един пич ми говореше за 'sales copy page', та ако може някой да ми каже как да си направя тоя order page и какво точно да пиша вътре, ще съм му много благодарен!
 
От: Бива ли го този проблог?

батка ти да не искаш от 4 клика да направиш продажба с блог?
 
От: Бива ли го този проблог?

батка ти да не искаш от 4 клика да направиш продажба с блог?

не, разбира се! това звучи абсурдно! бях се ядосал защото имах 4 клика, а не бяха отчетени нито в Генбъкс, нито в Аналитикс... И не мога да разбера защо не ги отчита?
За това се бях ядосал....
А сега някой ще ми обясни ли какво е 'лендинг пейдж' и как да си направя страницата за продажбите?
 
От: Бива ли го този проблог?

Аз ще обясня накратко.

1. Лендинг пейдж е страницата, на която "презимяваш" посетителя. Тя може да бъде оптимизирана за търсачките - органик трафик и адуърдс.

2. Страницата за продаждба много зависи от това какво се продава и каква е аудиторията. Ако продаваш худия, имаш нужда от добро ревю - със силни тайтъли в него. Ето малко четиво, което може да прегледаш: Web Analytics and Conversion Improvement


 
От: Бива ли го този проблог?

благодаря ти блинк :) ще ги прегледам, но утре вечер, че сега си лягам... утре от 7:00 на работа пфуу..
 
От: Бива ли го този проблог?

благодаря ти блинк :) ще ги прегледам, но утре вечер, че сега си лягам... утре от 7:00 на работа пфуу..
Ако има нещо, ще гледам да ти помогна - само да е в компетенцията ми.:) Но определено ако прочетеш тази секция ще ти хареса макретинга, защото там пише за тактики, които наистина впечатляват не само с това че са хитро изпитани, но и с това че работят с умерини количества и качества.:)
 

Горе