Бизнес план за сайт за фитнес маняци

От: За фитнес маняци със знания и умения

всъщост той (bodyrock89) се ориентира доста добре искам точно така в началото да бъде нещо като влогинг и social cam до момента в който мога да отделя повече средства иначе аз зная, че тук няма да намеря правилните хора (знам какво трябва да направя и как да се получи всичко въпреки, че не го споделям тук) но пък е добре да се за запозная със настроенията така, че Noke не си ми особенно полезен като обсъждаш предложенията и коментарите на другите вече ми стана ясна твоята позиция обаче ако негативизма се отрязява добре на долният ти етаж продължавай
 
От: За фитнес маняци със знания и умения

Любопитно ми е - къде видя негативизъм? :)
Поставих диагноза на бизнес плана ти и дадох съвет.
Това че не ти харесва не го прави негативен.
 
От: За фитнес маняци със знания и умения

абе тея пичове от czechyoungmuscle com като им гледам снимките ако им дам по една мотика, колко декара място ще имат сили да обработят? :rolleyes:

ей, нищо лично към спорта просто ми е чудно
имам спомен от един приятел така се беше назлобил в казармата че на ябълката викаше портокал....
 
От: За фитнес маняци със знания и умения

Noke не си ми особенно полезен като обсъждаш предложенията и коментарите на другите вече ми стана ясна твоята позиция обаче ако негативизма се отрязява добре на долният ти етаж продължавай

Noke ти даде много хубава идея :D
на този само трябва само да му се обясни как се правят нещата - глупостите са от него и ще избиете рибата :p
 
От: За фитнес маняци със знания и умения

Верно, хвани Релефа за лице на сайта ти. Ще сте номер едно :lol:
 
От: Бизнес план за сайт за фитнес маняци

Zdravei.Oshte li vaji ofertata ,koqto predlagash,zashtoto az sam mnogo zainteresovan.Pishi nepremenno ako si seriozen.
 

Горе