Бира и пари

solay

New Member
пие ли му се на някой биричка в компанията на разбирачи :) при нас Българите важи - като седнеме на маса си личи кой е сериозен и кой не и във връзка с идеята че повечето форуми в България си организират срещи, защо не и ние ?

личчно аз съм нов тука и ако темата се повтаря моля за извинение ...
 
е айде де, дайте идеи?

ааа и още нещо бъга във форума вече мога да го репродуцирам-
1. търся нещо на български
2. в резултатите кликвам и
3. ебало си е ...

4. оправете го поне с мод-а да дава "нищо не е намерено" че е срамота :)
 
Последно редактирано:
Аз пък призовавам бургазлии от форума (че гледам не сме 1 или 2ма) да си направим една вечеринка на капаните :)
 
е айде де, дайте идеи?

ааа и още нещо бъга във форума вече мога да го репродуцирам-
1. търся нещо на български
2. в резултатите кликвам и
3. ебало си е ...

4. оправете го поне с мод-а да дава "нищо не е намерено" че е срамота :)
за да можеш да си търсиш и на бг - като цъкнеш линка и стане "ебало си е..." махаш всичко след highlight с си готов :)
 
за да можеш да си търсиш и на бг - като цъкнеш линка и стане "ебало си е..." махаш всичко след highlight с си готов :)
Да, това в скоро време ще се изчисти. :) Неудобно е, но е част от миграцията ни от PHP BB към V biuletin:wink:
 
Аз пък призовавам бургазлии от форума (че гледам не сме 1 или 2ма) да си направим една вечеринка на капаните :)


Еми айде де ;)
Да се съберем и след това да отидем към София направо Бургаска група, да им изпием бирата на шопите, да видят те ;)
 
Както сме привикнали от лятото на капаните ще ни помислят за баварци в софето :d Кажи примерно другата събота свободен ли си да организираме нещо :)
 
Както сме привикнали от лятото на капаните ще ни помислят за баварци в софето :d Кажи примерно другата събота свободен ли си да организираме нещо :)

Пиши ми на skype, ако не отговарам, значи ме няма :)
иначе 0899 866 998 ми е тела, ама не вдигам на непознати номера
 
ем то имаше скоро ама аз бях командировка и неможах д.ба... дано скоро пак направиме нещо подобно
 
Да, 20-30 човека дойдоха. Радвам се за което. На следващата, пак ще се натискам аз да я организирвам ще сме предполагам над 30, даже бройката отива към 50. Само 15 са заявили участие още на думи, като сме се видяли.:)

Еми към края на лятото със сигурност, защото просто много работа имаме, но определено ще има. А дай боже и блузки да раздаваме тогава.:)
 
Да, 20-30 човека дойдоха. Радвам се за което. На следващата, пак ще се натискам аз да я организирвам ще сме предполагам над 30, даже бройката отива към 50. Само 15 са заявили участие още на думи, като сме се видяли.:)

Еми към края на лятото със сигурност, защото просто много работа имаме, но определено ще има. А дай боже и блузки да раздаваме тогава.:)


Кога ще е следващата, че аз нещо съм пропуснал
 
Еми няма обявена дата, но си мисля да е някъде към края на лятото - много проекти ни се събрахи и в края ще лично аз, а и предполагам и другите ще са фри за по мащабно мероприятие.

Иначе нищо не си изуснал, нали знаеш че ти ще си от първите информирани по въпроса. :)
 
ееее бацеее ти ме унищожи , аз като гледам ще заминавам за финландия лятото и там ще си откисна , викам си са ще каже тука април май да се събереме ти ме закопа :(
 

Горе