Бисерите на Бойко

От: Бисерите на Бойко

Човекът просто е искал да каже, че когато говорят с него трябва да мълчат. Все пак е генерал. :lol:
 
От: Бисерите на Бойко

" ....Всички са срещу нас - или сме много лоши, или сме най-добрите. ...Не виждам логика Цветанов да подслушва, а всеки ден да излизат за мен компромати и то в тоалетната. "

Бат Бойко, или си говори сам(в тоалетната), или го подслушват докато си говори с някой там :) докато ака :)
 
От: Бисерите на Бойко

Споко пич! Няма да те помислим за умен гей, ние те знаем, че си обикновен педераст:p


947182_563401287016494_1928846676_n.jpg
 
От: Бисерите на Бойко

Хахахахахахахаха лелелее как са го изтипосали, хахахаха ... ама трябва да бъда честен и да кажа че му тича много :lol:
 
От: Бисерите на Бойко

Хахахахахахахаха лелелее как са го изтипосали, хахахаха ... ама трябва да бъда честен и да кажа че му тича много :lol:

Мани мани, ще я вземам таз девойка, па и бая пара има окрадена ще ми дойде като дар божи. :lol:
 
От: Бисерите на Бойко

Бойко: Електрониката напредна, виждате какви хакери има - това през телевизора ще почнат да те подслушват.

:lol::lol:
 
От: От: Бисерите на Бойко

Бойко: Електрониката напредна, виждате какви хакери има - това през телевизора ще почнат да те подслушват.

:lol::lol:
Това между другото е вярно. Най-новите телевизори са с вградена камера и микрофон за лесна Skype връзка и с доста хилава операционна система, която не е проблем да се хакне и да подслушваш със звук и видео.
 
От: От: Бисерите на Бойко

Това между другото е вярно. Най-новите телевизори са с вградена камера и микрофон за лесна Skype връзка и с доста хилава операционна система, която не е проблем да се хакне и да подслушваш със звук и видео.

Не съм твърдял, че не е вярно или не възможно просто първосигнално като го чух от Бойко ми стана смешно и реших да го споделя. :)
 

Горе