Бисерите на Бойко

От: Бисерите на Бойко

При днешното предаване на властта Боко сподели със сълзи на очи: "Нека всяко правителство построи поне една магистрала и един музей".... със сълзи на очи, ОГРОМНИ, МОКРИ, ВЛАЖНИ И ЛЕПКАВИ КАПКИ ...... горкият - имаше желание да ни вкара в МУЗЕЯТ и за малко да успее, нооооо за негова мъка и страдание самият той днес отиде в музея завинаги :D
 
От: Бисерите на Бойко

И ще лафове имаше от там:

Нямаше абсолютно никакъв смисъл да чакам още месец и половина да дойдат редовните избори и в една предизборна ситуация да управлявам. Мисля, че решението, което взехме беше правилно и така даваме възможност на всички политически пратии, всички които искат да участват на изборите, защото закона го позволява, да отидат и да участват. Това е единственото демократични нещо прието от демократичният свят.

Какъв жест, каква демокрация да дадът шанс и на други да участват на изборите. :D
 
От: Бисерите на Бойко

аааааахахахахахах не не не не шааа се скъсам :D

"...Управлявахме в най-тежкото време, когато...............ЦЕЛИ ДЪРЖАВИ СЕ РАЗПАДАХА....." :lol: :D

Даааа, обаче единствената държава, която почти се разпадна, беше нашата мила, жална и бедна тупан-техно-България
 
От: Бисерите на Бойко

Иска ми се някой ден да имам време и да преброя колко пъти през мандата си каза думата "магистрали" .. ако го сравним с "иновации", "инвестиции", "насърчаване на среден и малък, бизнес" ...
 
От: Бисерите на Бойко

Eто малко и от мен, за да се посмеете - взеит са от pojelaniq-bg.net

- Това са фактите
- Властта ни е дал народът, днес му я връщаме. /20.02.2013 - правителството подава своята уставка/
- Аз съм фонтанът, Сергей Дмитриевич — падащата баня отсреща хи хи хи
- Мойте "кучета" са страхотни, но са точно като българите - трябва здраво да се държат
- Всяка държава, която е закъсала и иска помощи, ако преведе пенсиите и заплатите такива, каквито са в България, веднага ще си оправи дефицита. Да направят пенсиите каквито са в България и след една-две години ще тръгнат нагоре
- Това да мачкаш Цветанов е все едно с голо дупе таралеж да мачкаш
- Нищо няма да се случи, ако не ме дразните. Продължавайте така и може да подпишем на инат.
- Повярвайте ми, ние можехме много повече кирливи ризи да извадиме за тях, отколкото те за госпожа Румяна Желева. Госпожа Желева е един утвърден специалист, професор в Магдебургския университет в Германия, четири години евродепутат, но беше омаскарена по един безобразен начин.
- Знаете ли как правиме в момента конкурсите за автомагистрала "Тракия"? Взели сме един немец в агенция "Пътища", господин Шолер, не знам дали е тука, който да наблюдава, само искам да наблюдава. Във военно министерство камери 24 часа наблюдават някой да не пипне, да не отвори, да види листчетата! Като в "Биг Брадър" сме! И комисията, отива - отваря: цена, време, който спечели, щото са европейски пари. Така правиме конкурсите в момента за инфраструктурните проекти! Камери 24 часа! Всеки може да отиде да погледне дали някой ходи да пипа листчетата!
- Ако се реши да се проведе референдум и хората преценят България да се превърне в президентска република тогава може — сега не. На ключови места стоят хора на президента Първанов, особено в съдебна власт. Измества се тежестта. България е парламентарна република и отговорността се носи от премиера
- Наскоро ни разясниха какво е обръч, буре и каца, но истината е, че 42 от общинските фирми се управляват на квотен партиен принцип и оттам се хранят партиите
- Това може да е един от начините тройната коалицията през президентската власт да си гарантира, че за седем години няма да бъде преследвана за корупция от следващите, които ще дойдат на власт
- Всичко това е парламентарна работа и президентът няма място в нея. Ако един ден аз имам властта да решавам, в комисията, която ще контролира дейността на тази агенция от 5 човека — трима ще бъдат на опозицията. Не може управляващите да бъдат контролирани от управляващи, защото властта е основният източник на корупция — заявка за прозрачност, в същото интервю
- ...Вече съм се променил и изкривил. Преди ми беше най-любимо да отида на мач на Левски на Герена. По къси гащи и да люпя семки. Сега вече въобще не ми се ходи там. Ето това вече в мен е пречупената нормалност
- За разлика от фискалната политика — тази в земеделието и здравеопазването, политиката на правителството в областта на МВР е доказателство, че се работи — след един ден в който има опит за убийство на Манол Велев и престрелка с хора от Земунския клан, последвани от колективни изказвания, които да покрият бездействието по случаите на МВР, Медиапул, 12 юли 2007
- Знаете по колко подписа слагам на ден. Не се гордея от това, което е направила администрацията — в отговор на обвинения, че е сложил подписа си под неизгодна сделка с Христо Ковачки
- Считах, че МВР е едно добро министерство, но се е политизирало и започва да прилича на МВР от времето на ген. Атанасов
- Не е виновен този, който яде баницата, когато му е поправен законът така, за да може да изяде цялата баница, а ние да тичаме като гламави по улицата
- Войната в Ирак е като пионерска игра в сравнение с това, което става по улиците у нас. Ако от началото на войната в Ирак са убити около 1800 човека, то в България само за една година по пътищата загиват над 1000

Вижте Още Цитати от: http://pojelaniq-bg.net/citati-misli-frazi-na-boiko-borisov.html

има някои наистина култови реплики --- направо умирам от смях, може би трябва дан си ги сложа в подписа
 
От: Бисерите на Бойко

Бойко Борисов : Е към кой друг? А, към кой са съзнателни грешките? Бойко Борисов: "Искам прошка от Господ и от народа, САМО към тях грешките ми са НЕСЪЗНАТЕЛНИ. Така че надявам се Господ да ми прости, народът също. Това заяви председателят на ПП ГЕРБ Бойко Борисов при посещението си в Ловеч, съобщиха от пресцентъра на ПП ГЕРБ."
 
От: Бисерите на Бойко

563206_369148119856108_1057286693_n.jpg
 
От: Бисерите на Бойко


Няма емоция с прекръстване, но се моля на господ, тоя цървул прост галош никога повече да не се появи никъде!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
От: Бисерите на Бойко

От вчера;
"Кой изяде фискалният резерв?! Пенсионерите го изядоха, не ние!!" :lol:
 
От: Бисерите на Бойко

"Най-тежката криза в света - в Италия не могат да съставят правителство, Кипър направо загина, в Испания има над 50% безработица. А ние запазихме България стабилна и със силен валутен и фискален резерв и сме плащали повече, отколкото предишните правителства", заяви още Борисов.

Кипър - R.I.P.
Как хвърчи тази безработица в Испания до оня ден беше 26%?
Ся тоз фискален резерв стабилен ли е, изядоха ли го пенсионерите - последно?
:mrgreen:
 
От: Бисерите на Бойко

Хапчетата дето ги е пил този май не са били за кръвно. :D
 
От: Бисерите на Бойко

Ще отида в прокуратурата, защото искам да знам кой ми слуша как пикая

Каза каза Боко тиквата пред камерите и микрофоните на медиите, за скандалните записи.
 
От: Бисерите на Бойко

старо, но няма нищо:

:D

[video=youtube;lbHlcpZiFEk]http://www.youtube.com/watch?v=lbHlcpZiFEk[/video]
 
От: Бисерите на Бойко

Дон Боци:
Политиците да си мерят приказките, защото след 12 май ще дойдат да си говорят с мен!

Направо да замълчат, че да не го дразнят - това да не им е демокрация, всеки да си говори каквото иска. Де се намират те? :D
 

Горе