Бихте ли искали да имате модераторски права в собствените си теми?

Искате ли да имате администраторски права в своите теми?

  • Да

    Votes: 8 28.6%
  • Не

    Votes: 21 75.0%
  • Нямам мнение

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    28
@Blinky Предлагам модераторските права да се закупуват. Какво мислите? 1лв абонамент на месец? :)
Отхвърля се. Защо? Не ти отговарят мацките като им пишеш на стените? :)
 
Изпратил съм официална покана до нейните родители, че искам да я поканя на кино. Още чакам отговор. :)
Силно се надявам да приемат поканата. В днешно време, подобно жентлеменско отношение от ерудиран и възпитан мъж като теб, е истинска рядкост.
Приканям и младата Алекс да преразгледа дръпнатото си за момента отношение към теб, неведоми са пътищата на сърцето.
 
Силно се надявам да приемат поканата. В днешно време, подобно жентлеменско отношение от ерудиран и възпитан мъж като теб, е истинска рядкост.
Приканям и младата Алекс да преразгледа дръпнатото си за момента отношение към теб, неведоми са пътищата на сърцето.

Много бих искал да сме заедно с моето Саше, но великите умове са казали, че силата е в търпението. :)
 
Много бих искал да сме заедно с моето Саше, но великите умове са казали, че силата е в търпението. :)
Сашето е твоят човек. Ако ѝ погледнеш темите ще видиш, че редовно пише ''отворена съм за нови поръчки''. Отворена е - поръчвай.
 


"nandibandi

Well-Known Member
Рег. 7 Февруари 2014
Видяно последно преди 4 минути · Engaged in conversation"

Здраевей, Нандибанди! Как си? С ДатаАдиктед ли разговаряте за нещо? Какво си говорите там?
 

[/HEADING]
[HEADING=3]"nandibandi

Well-Known Member
Рег. 7 Февруари 2014
Видяно последно преди 4 минути · Engaged in conversation"

Здраевей, Нандибанди! Как си? С ДатаАдиктед ли разговаряте за нещо? Какво си говорите там?
Искаш ли скрийншотчета?
 
Темата отива към..

Отиде на кино със Сашка. Аре, дояждайте пуканките и се разотивайте.
 

[/HEADING]
[HEADING=3]"nandibandi

Well-Known Member
Рег. 7 Февруари 2014
Видяно последно преди 4 минути · Engaged in conversation"

Здраевей, Нандибанди! Как си? С ДатаАдиктед ли разговаряте за нещо? Какво си говорите там?

Като стана въпрос за профила и, искам да си призная, че винаги съм си мислел, че на снимката е жена, която отпива вино от чаша. И на скоро каза, че не пиела и викам "я пъ тая как лъже" и цъкнах на профила и. Останах като смаян, когато това на снимката се оказа лула а не чаша. С години съм живял в заблуда :D
 
Модераторските права трябва да са по желание.
Абе с какво го храните тоя трол, че не мога да взема по думата?
Взимаш ли витамини ?


200.gif
 
Модераторските права трябва да са по желание.
Абе с какво го храните тоя трол, че не мога да взема по думата?
Заповядай, Саше. Тук си винаги добре дошла.

И ще те нахраним, и ще те облечем. На датата можеш да разчиташ за събличането, когато му дойде времето.
 

Горе