Бихте ли купили " евтина нафта "

EASYSURVIVOR

Well-Known Member
Бихте ли купили евтина нафта, примерно някакъв ваш познат ви предложи нафта на 2 лв. и ви казва че всичко е точно без проблеми.. без добавки?
 
От: Бихте ли купили " евтина нафта "

Да. :)
Няма да се уточнявам да не ми чукнат на вратата маските :rolleyes:
 
От: Бихте ли купили " евтина нафта "

НИКОГА! Бих го смазал!

От кой краде тоя бе, от мен, от теб от кого???

Аз след лъжците най мразя краците!!!!!!!!!

Да гният в ада всички долни дребни тарикати !!!!!!!!!!!

ИСКАМ да си купя нафта, хляб, салам, мляко от свестен магазин, с добро обслужване, и гарантирано качество, без да се замислям за цената! Просто искам да живея нормално! Не с 310 лв заплата или 127 лв пенсия!

Но дори и да нямам достатъчно пари пак не бих крал, нито пък бих поущрявал крадец!

Хайде сметним колко ще спестиш? Колко нафта по 2 кинта ще изгориш за 1 година? 1000л. 10 000л. ??? Ако си ползваш колата за бизнес и крадеш - заслужаваш фалит! Ако е за лични нужди, няма да минеш повече от 4-5000 км на година. Е, при разход да кажен 5/100 и 5000 км на година, ако взимаш нафта с 70 ст 'отстъпка' ще спестиш 175 лв - твоето достойнство 170 кинта ли струва? Моето не! (и 500лв на одина да са - майната им щом са крадени)
 
От: Бихте ли купили " евтина нафта "

Пич кой си ти та да ми правиш сметка?

Според мен тази картинка те определя най-точно:

482076_475503165795150_1849275094_n.jpg

От кой краде? От тези където е*ат теб и всеки един който зарежда от тях.
Кои са тези ли? Тези които печелят на твой гръб от картелно завишаване, данъци и какво ли още не.
.
Купувай си салама с доброто обслужване и робувай на системата!
 
Бихте ли купили евтина нафта, примерно някакъв ваш познат ви предложи нафта на 2 лв. и ви казва че всичко е точно без проблеми.. без добавки?
Хехехе, аз този номер съм го правил преди време и беше супер далавера. Мой приятел имаше в излишък бензин и го даваше ама само на познати за 1,10 лв., докато по бензиностанциите беше минимум по 1,56. Давалера си беше, защото на него му беше чиста печалба. Но няма вече такива времена. И никаква разлика нямаше. Естествено си ми е приятел и си ми казваше всичко, кое, какво от къде, защо и т.н. Той реално даже и да си го пази за себе си, пак си е на печалба, естествено имаше го като ресурс и искаше да го замени с друг - парични средства, както си му е реда при търговията, нали?

А нафта на 2 кинта си е оферта. Но се питат някои неща, преди да заредиш до горе. И тези добавки, не знам защо всички са луднали по тях. Като искаш си купуваш отделно. Мен много ми дразни, като някой ми обяснява как тази нафта струва с 10 ст. повече, защото има еди какво си като добавка и ми бута нея. Нямам против, да веднъж два пъти, ама толкова ли ти е кофти горивото, че само с добавки вече препоръчваш. Добре е за колата, ОК, но какво, другия да не би да не е? Или просто се цели максимално изнудване?

Като цяло може да се възползваш. Но не разчитай на фактура. :)
 
От: Бихте ли купили " евтина нафта "

ИСКАМ да си купя нафта, хляб, салам, мляко от свестен магазин, с добро обслужване, и гарантирано качество, без да се замислям за цената! Просто искам да живея нормално! Не с 310 лв заплата или 127 лв пенсия!
То хубаво, ама като отидеш в магазина - хляба, млякото и салама са боклуци, обслужването в повечето случаи е зле, качеството съмнително, а цената твърде висока за стандарта ни на живот. На теория думите ти имат смисъл, но на практика нещата са коренно различни. Желанието е хубаво нещо, но реалността е друга.

Аз също не подкрепям подобни кражби, корупцията и т.н, но нали се сещаш че ако се опитваме да сме толкова честни и принципни, ще ни смачкат отвсякъде. Добре е човек да мисли по такъв начин като теб, но трябва да го правят всички, а не само някои.
 
И аз не подкрепям, някой да не остане с грешно впечатление, но това, което каза колегата в предишния пост за качество/цена/обслужване/доходи - няма как да си изкривя душата, така е. Както каза един счетоводител на друг, като бях на среща с тях, ние ако всичко фактурираме, направо сме загинали прави. Не че някой го прави, но като се замислим, нещата са така устроени, че никога не са работили в посока на бизнеса или потребителя. Да, всеки ще ми каже, че и държавата си има разходи и т.н., но все пак го има някъде баланса, проблема е, че не са толкова добри или опитни, за да го напипат и приложат.

Не съм видял толкова много мрънкане да има в Европа за цени, бедност и т.н. Тук дойде-недойде време я стачки, я протести. И все за неща, които са от значителна важност за съществуването на човека. Не е излязъл да мрънка, че няма мерцедес, излязъл е да мрънка, че на заплата 600 лева му искат вече почти 3 лева за литър бензин, което е 200 литра по груби сметки. И като не му се уважи гласа или не се вземе нещо като мерки, той си търси начини. Аз лично няма да легна да умирам, защото някой е решил, че ни е много евтино горивото. Просто сядам и го мисля, как е най-добре да си го сформирам с цел по-добро съществуване, даже се стига до момента и само със съществуване.

Та морала, когато се сблъска с нереалната обстановка, обикновено се случва това. Няма да видите друга алтернатива, защото просто индивида няма да го има, за да го мисли. Ще е спрял със съществуването си. Всеки си прави сметки и това, че ресурсите, с които се налага да оперира всеки ден го вкарват в трудности, той винаги ще си търси вратички. Имам познати, при които на заплата 1200 лв. започва да им текат разходи от 400 лв. наем, около 100 лв. ток, вода, нет, телевизия и прочие; 400 за храна и това е. До тук вече сме почти занулили прихода. Ходи после бъди честен и морален. Има и такива, но тогава имаме съвсем други възможности и приоритети. Всеки се старае, но трудно успява. Виждам такива хора, но в един момент, просто и те се предават. Просто ги притиска ситуацията.
 
От: Бихте ли купили " евтина нафта "

Да съгласен съм с mvmrik
N1ck извинявай, че те нападнах.
На теория мисленето ти е много добро но на практика не е за България.
Когато управниците и корпорациите започнат да мислят като теб тогава няма да има такива като мен а аз самият бих се променил.
 
От: Бихте ли купили " евтина нафта "

Да съгласен съм с mvmrik
N1ck извинявай, че те нападнах.
На теория мисленето ти е много добро но на практика не е за България.
Когато управниците и корпорациите започнат да мислят като теб тогава няма да има такива като мен а аз самият бих се променил.

Ще го проумее накрая...ама както винаги късно :twisted:
Но нищо, за сметка на това ще може спокойно и продължително да въздиша кат одъртее пред някоя сгодна камина... то и ракията е лек :)

Иначе подкрепям евтината наФта :twisted:
 
От: Бихте ли купили " евтина нафта "

бих си купил :)

НО - тази нафта от къде я краде? ако ние я плащаме (държавни предприятия и т.н.) - май става точно обратното...лукойл нищо не губи защото им я плащат.
 
От: Бихте ли купили " евтина нафта "

Нафтата минава за разход на фирмата. Ако беше личен автомобил за лични цели може би ако човека ми е приятел и знам че няма да ме скача може и да се навия.
 
От: Бихте ли купили " евтина нафта "

Да съгласен съм с mvmrik
N1ck извинявай, че те нападнах.
На теория мисленето ти е много добро но на практика не е за България.
Когато управниците и корпорациите започнат да мислят като теб тогава няма да има такива като мен а аз самият бих се променил.

Корпорациите няма да мислят като него, в бизнеса всеки гледа да печели повече, стига да има възможност. Не можеш да чакаш и управниците да се променят, защото всичко почва от народа. Докато хората не променят мисленето си, нищо няма да се подобри, а аз се съмнявам че това ще стане.
 
От: Бихте ли купили " евтина нафта "

Какво му е добро мисленето на НИК1? Подкрепял ми той ЛУКОЙЛ - много подкрепяш бе! По-добре да дам парите на приятел ( познат ) отколкото на нещастници като ЛУКОЙЛ АД, които ги боли *** за такива "демократи" като тебе. Егати логиката - и всички ми тръгнали да го подкрепят - абе вие чувате ли се? давам само червено на него - засега, нещо ако ми свитне - може и другите да ви почервеня заради глупавите коментари относно това същество, за което говоря.

Да не си мислите, че Н1КСА е някакво уникално "демократче" - мразел крадците, а пък : http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=29859 музика щял да търси, да се свалят при това - айде като сте такива "ДЕМОКРАТИ" и "КАПИТАЛИСТИ" да сте такива докрай а? А не само за нафтата, пък музиката и всичко друго както и да е. Да му се не види от такива демократи като тебе, ходете в америка, ние тук си купуваме евтина наФта, сваляме си музика и въобще няма нужда някой да ни казва как да си живеем и как да си харчим парите. Аман от капиталистично настроени като БЛЕКИ и като тоя кретен n1ck - въобще не ви търся мнението, а пък още повече смятам, че няма нужда да си давате малумните оценки тук.
 
Последно редактирано от модератор:
От: Бихте ли купили " евтина нафта "

Много си зле.

Честно!

1. Не подкрепям лукойл. нито пък крадливи копелета, не дружа с такива , камо ли да са ми приятели. Пази боже.
2. http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=29859 - къде казах че музиката е крадена? Ма явно не можеш да четеш толкова добре, колкото да крадеш ->

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=29859&p=276050#post276050

Нарушавам права? Кои и на кого? Не съм казал, че песите ще са крадени. (ама Бг психиката ви го подсказва, сякаш няма друг вариянт, няли? гадно е, знам) Казвам - търси се в различни сайтове. Правата са платени. Как? Мой проблем.

Ти крадецо мислиш че няма как някой да предложи нещо което не е откраднал :)

Моля да ми се изтрие профила от този форум където явно има краци - аз не съм крдаец, не крада и не искам да имам нищо общо с тези които го правят.
 
От: Бихте ли купили " евтина нафта "

Моля да ми се изтрие профила от този форум където явно има краци - аз не съм крдаец, не крада и не искам да имам нищо общо с тези които го правят.

просто не влизай повече, глупец!
 
От: Бихте ли купили " евтина нафта "

"Евтина нафта" много често е равно на скъп ремонт.. особено в комбинация с комънрейл двигател :)
 
От: Бихте ли купили " евтина нафта "

"Евтина нафта" много често е равно на скъп ремонт.. особено в комбинация с комънрейл двигател :)


Тя нафтата си е 1:1 с тази от бензиностанцията, крадат от тировете като спат шофьорите(и не само) просто...
 
От: Бихте ли купили " евтина нафта "

:lol:

[video=youtube_share;qq6cjcEHwFE]http://youtu.be/qq6cjcEHwFE[/video]
 
Последно редактирано:

Горе