Бихте ли платили 300 USD за ПР9 линка

Akademika

Active Member
Попаднах слуачйно на този пост за малък пазарлък за линк с ПР9. Та въпроса ми е бихте ли платили 300 USD за такъв линк?
 
От: Бихте ли платили 300 USD за ПР9 линка

За плащане бих платил, но не съм сигурен че ще донесе ефекта на 100 линка ПР3 от по 3 долара.
Според мен има смисъл да се платят ако сайта ти е стар и добре линкнат и е поне с ПР4 и също така купуваният линк ти е точно по темата, ако сайта ПР9 е на друга тематика е много вероятно Г да се усъмни що те линква ПР9
 
От: Бихте ли платили 300 USD за ПР9 линка

E то става дума, че е правителствен. Трудно ще е да си правителство :)
 
Еми цената е малко пресилена, но е ОК. Ако е така, може. НО спам линк, яко реве за репорт и за пясъчника. ;)

Поред мен трябва да гарантира и да даде на всеки 3 месеца бонус за това, че си там. И е малко съмнително, но това си е вече твой риск. :)
 
От: От: Бихте ли платили 300 USD за ПР9 линка

аз имам пр9 баклинк :) не е правителствен
теб яко те е хванала манията за продажба на линкове

Мания? хеххе, представяш ли си да се правя на ощипан и продавам скрито ПР9
 
От: Бихте ли платили 300 USD за ПР9 линка

Според мен тези 300 гущера може да ги похарчиш за по-смислени неща от 1 линк
100 линка по 3 долара както казаха, така ще имаш и разнообразие от анкори, което е по-полезно
още по добре да платиш за статии в ревалентни и качествени блогове
 
От: Бихте ли платили 300 USD за ПР9 линка

Ок, няколко залога срещу линк PR9 вече :)
 
От: Бихте ли платили 300 USD за ПР9 линка

скив сега ,пич
това на което се правиш да ти кажа бия ти шута ,ако искаш пари явно не можеш да ги вземеш
стига се таралежи с 9 ки ,че когато баткоти яде моркови с колчета ти още не се бе хванал за тях.........
 
От: Бихте ли платили 300 USD за ПР9 линка

скив сега ,пич
това на което се правиш да ти кажа бия ти шута ,ако искаш пари явно не можеш да ги вземеш
стига се таралежи с 9 ки ,че когато баткоти яде моркови с колчета ти още не се бе хванал за тях.........

Ко речи? Я дай пак този път като за нормални хора.
 
От: Бихте ли платили 300 USD за ПР9 линка

същото,не се дръж толкова надменно и да се правиш на интересен

какво предлагаш ти ?
Матура| кандидатстване | Първо качество секретарка | тестове :( да се привя ли от смях ,че ходиш ядеш говна в на хорските теми ?

какво ?

и седнал да ми говори пр9 :)
ай стига бе смехурко


НАУЧИ СЕ ДА УВАЖАВАШ ХОРАТА ДО ТЕБ ,СЛЕД ТОВА СЕ ПРАВИ НА РАЗБИРАЧ

 
От: Бихте ли платили 300 USD за ПР9 линка

Бих платил и повече :)
 
От: Бихте ли платили 300 USD за ПР9 линка

хехеееее, някви смехории се говорят тук. абе майсторе, пусни я девятката насам аз за 700 щи я продам, но черпиш ено прасе :) пр9 за 300... ти в коя година си го постнал това?
 

Горе