Бихте ли се ъпгрейднали безплатно до Windows 10?

parushev

Member
Здравейте,
Вчера се "абонирах" за безплатен ъпгрейд от Windows 7 към Windows 10, което ще се случи на 29.07. И даже мисля да го направя:) Не, че имам някакви оплаквания от Седмицата, но новата ОС ми изглежда по-шарена, а е и по-нова:)
Ако имахте такава възможност като мен, бихте ли се ъпгрейднали безплатно до Windows 10?
Поздрави,
П.
 
От: Бихте ли се ъпгрейднали безплатно до Windows 10?

От месец съм с Windows 10 на работният ми лаптоп. Почти няма от какво да се оплача! Доволен съм и нямам намерение да се връщам на 7цата.
 
От: Бихте ли се ъпгрейднали безплатно до Windows 10?

Не.
Десет явмиэпзжпжшпр
 
От: Бихте ли се ъпгрейднали безплатно до Windows 10?

Аз също се абонирах за ъпдейта, мисля да го направя и съм със седмицата за сега. Надявам се всичко да е наред.:)
 
От: Бихте ли се ъпгрейднали безплатно до Windows 10?

!00% си на XP/.

Бих си седял на 98.
Не позна. :p
 
От: Бихте ли се ъпгрейднали безплатно до Windows 10?

Типично по комунистически отричаш напредъка.
Напредъкът е минаването на друг тип операционна система, не ъпгрейд на уинбоуз :p
 
От: Бихте ли се ъпгрейднали безплатно до Windows 10?

Напредъкът е минаването на друг тип операционна система, не ъпгрейд на уинбоуз :p
Освен ако нямаш излишни няколко хилки за МАК не виждам с какво ще го замениш.
А да Линукс. Ама той е за мазохисти.
 
Бих, но не сега....хаххах..Луникс Микт, това е. ;) Върша си работата страхотно с тази ОС. Дори не знам защо някои смятат, че е нещо мега сложно за справяне. Всичко има в нета, инстакацията на изчанчени софтуери става през терминала, ако има за Линукс и това е. ;)
 
От: Re: Бихте ли се ъпгрейднали безплатно до Windows 10?

Бих, но не сега....хаххах..Луникс Микт, това е. ;) Върша си работата страхотно с тази ОС. Дори не знам защо някои смятат, че е нещо мега сложно за справяне. Всичко има в нета, инстакацията на изчанчени софтуери става през терминала, ако има за Линукс и това е. ;)
A скайп? Или за той е "ненужна" екстра и лиготия?
 
От: Бихте ли се ъпгрейднали безплатно до Windows 10?

Аз съм с убунту (единия от комповете) и имам скайп?
 
От: Бихте ли се ъпгрейднали безплатно до Windows 10?

Типично по комунистически отричаш напредъка.
Типично по комунистически отричам непрекъснатата експлоатация на трудовия пролетариат от гадните, тлъсти и ненаяли се капиталисти. Много добре си спомням как неотдавна се продаваха лаптопи с Виста на 850 МХц Селеронче и 512 МБт оперативна памет.
Софтуера стана като седмично списание - всеки петък се предлага занимавка за съботното кафе. Списания отдавна не чета.
 
Re: От: Re: Бихте ли се ъпгрейднали безплатно до Windows 10?

A скайп? Или за той е "ненужна" екстра и лиготия?

Скайпът си е в Software Manager-а, там става с едно бутонче Install, не е голяма работа. Абе основните неща си ги има, ама примерно Еклипс, и някакви по завътряни (включително и Тим вюлъра) са вече през конзолата. ;) Лиготия е примерно Вайбъра и такива. :)
 
От: Re: От: Re: Бихте ли се ъпгрейднали безплатно до Windows 10?

Има ама няма:
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=43613&page=11&p=679698&viewfull=1#post679698
Скайпът си е в Software Manager-а, там става с едно бутонче Install, не е голяма работа. Абе основните неща си ги има, ама примерно Еклипс, и някакви по завътряни (включително и Тим вюлъра) са вече през конзолата. ;) Лиготия е примерно Вайбъра и такива. :)
 
От: Бихте ли се ъпгрейднали безплатно до Windows 10?

Ъпхеро, аз имам скайп на убунту. Проблемът е в теб.
 
От: Бихте ли се ъпгрейднали безплатно до Windows 10?

На Минт-а си имам скайп, даже повече ме кефи от уиндоуския. Проблем ми са някои филми да подкарам с него и унити плеъра.
 

Горе