Бихте ли си купили очила онлайн?

От: Бихте ли си купили очила онлайн?

Да наясно съм с тези решения, но това изисква голям оборот за да си струва. Само снимки на рамките да се направят подходящи ще ми излезе по 2-3лв на артикул, а в БГ никога не се зареждат много артикули от един вид.
 
От: Бихте ли си купили очила онлайн?

Предполагам ще мога да предложа и свястна аффилиейт програма, предполагам друго ще е да работите с един от вас отколкото с някой завеян алчен мухльо от тия дето не са от нашите среди и летят из облаците.
Хахаха, ще е задължително, ако искаш да гролнеш бързо. ;) Мисля, си че с това ще се затвърдиш още повече. Ако ще го правиш, ще те помоля да кушиш някоя афл тракинг система и да си е къстамизираш малко. Не прави като повечето "прота" хващат и плескат. Съветът ми е искрен и приятелски.

Уреди си нещата добре юридически и счетоводно. МНОГО СИЛЕН СЪВЕТ. Не за друго, но доста печелбари ще настъпиш така. А тук да го играеш к*рвенската е честа практика. Аз като цайсмен от скоро мога да кажа, че пазара е много добър и ти желая много успехи в него. Давай ни върпсочета, все пак мисля, че и доста потенциални клиенти има тук, сред нас. :)
 
От: Бихте ли си купили очила онлайн?

Има доста клиенти мои във форума доволни :) да. Аз затова и я пуснах темата. А, за афф. програмата като и дойде времето ще пусна яки въпроси, какво как що, че дори и какъв процент искат хората за да си направя сметка дали мога да го дам, ама определено няма да е 2%, над 10% ще е.
 
От: Бихте ли си купили очила онлайн?

КИСС би ли споделил, защо не би купил и какво те притеснява?
 
От: Бихте ли си купили очила онлайн?

Има доста клиенти мои във форума доволни :) да. Аз затова и я пуснах темата. А, за афф. програмата като и дойде времето ще пусна яки въпроси, какво как що, че дори и какъв процент искат хората за да си направя сметка дали мога да го дам, ама определено няма да е 2%, над 10% ще е.
Искам им рефернеции, да помагат за бизнеса. :) Няма е зле. Никак при това. ;)

Пускай въпроси. ;)
 
От: Бихте ли си купили очила онлайн?

В никакъв случай обаче не се вдъхновявам от този проект, просто за мен ще е някакъв експеримент и логично продължение. Сигурен съм че един МФА сайт на английски с 300 уникални на ден може да вади на месец повече от такъв ел.магазин и то без много работа и най-вече главоболия. Извода, да ще пробвам, но не съм мотивиран да го правя някакво супер, супер, супер.
 
От: Бихте ли си купили очила онлайн?

Не бих, твърде специфична материя е, изборът на подходяща рамка, стъкла и пр.
 

Горе