Блог Директории - За Собстениците На Блогове.

Blinky

Owner
Ето един добър списък с директории за блогове:
PR7
BlogCatalog
Bloghub
Blog Flux Directory
Blogarama
Technorati Blog Directory
Blog Rankings

PR6
TopBlogArea
BlogToplist
Blog-Directory.org
BestOfTheWeb Blog Directory
WebBlogALot
British Blog Directory
Bloggeries
Bloggernity
Search4blogs Directory
BlogSweet Directory
FindingBlog.com Directory
Blog Universe

PR5
Blog Dirs
BlogDup
Best Blogs
Blog Announce
Sex Blog Directory
Blogs in Yahoo! Directory
Add Url Blog
Campaignline Blog directory
eTalking Head Blog directory
eMarketing Blogs

Надявам се че ви влизат в употреба, това са най-големите, гарантират висок принос при набавянето на трафик - таргетиран.
================================================
 
Ха-ха-ха, бате и аз ще имам какво да правя тези дни, ще е лудо събмитване и апруванне. Иначе ако искаш адни си ги на твоят блог, като ресурс за собствениците на блогове.

Аз ще ги направя на статия скоро, само да си го формулирам като такава. Ще е полезно не само за тези занимаващи се с блогове но и за тези, които обичат да третират разтежа си като налазване на блогове, вместо да стартират поредният си сайт в някой маркет. :)
 
georgimateev каза:
Аз сега ще започна да се аддвам по тях и ще видим какво ще стане. Ако ми харесат, ще ги блогна. По-късно днес пък ще ударя 2-3 МНОГО интересни поста :) Да минавате да гледате ;П

100% ще наминеме. А за какво ще се отнасят или, като ги побликуваш ще ни кажеш. Дай после след побликацията някой друг пост и линк към статията/е ти на блога. :)
 
Не аз имах предвид малко описание на темата ти и линк към нея - така ще е по-добре си мисля. Много ясно че нама да е цяла статия. Това си е твой content и си го пазиш за себе си - така и трябва. Ама за да знаеме каго ще дойдат статиите и за какво се отнасят.

Имаме си вече и блог секция - може да се използва за това също, така бота ще мине през много "Blog" keyword. :wink: Само предлагам де. :)
 
Да, ама ще мине и отдолу през phpBB и ше те върне в supplementary :p
Инак темите за днес ще бъдат: SEOdigger, DNScoop (с обратен линк насам, естествено), още едно постче за директориите като такива, и... нещо съкровено :)

Едит: Аз ви казвам, тва директориите са отвратително нещо. Ебахти мудното е... Ей затова ги издуха Гугъл!
 
много добре че са събрани на едно място.
имам едно блогче, но няма да го субмитвам, че не ми е важно, а и си прави по 20-30 посещения, стига са му.


е не забравяйте мойта директория, има специална секция за блогове, а и е на един клик.
 
nikoo11 каза:
е не забравяйте мойта директория, има специална секция за блогове, а и е на един клик.
хе хе хе, аз няма да забравям - иначе много ако е да си в повече смециализирани директории. Това е много или малко много важно за популяризацията на блога ти.

Аз главно набирам трафик от тях, Мойте линк партьори също ми носят трафик, но не може да се сравнява с този на блог директориите. Там потока е по-голям, а и ако и заглавието ти е грабващо - резултатите са на лице. :wink:
 
А моят блог като е на български , мога ли да го събмитвам в тези директории ?
 
Всички пастнати блог директории са безплатни. Ако има някоя платена ще го напишеме, ама след като има толкова много фрии, платените на са много оферта, освен ако не са с висок PR.


Събмитнах се и там, ще видия за какво става дума. :lol: Надявам се трафика там е доволно. Успехи на всички блогари.
 
Имаше един два платени, иначе браво за добрата информация!!
 

Горе