Блог за афилиейт продукти - Подходящо за начинаещи

adelina каза:
можете да си пратите блога или сайта също и във Jayde.com
не се гордея много с моя блог знам че на нищо не прилича ама те са го приели и публикували.

ето какво получих днес
Your Jayde Submission is Now Live.
Your website is now live in Jayde. View your site listing here:
http://www.jayde.com/13942400-ideas_workingfromhome_blogspot.html

п.с..да махна ли линка

мене ако питаш влизаш тука или тука , избираш 1 готин темплейт, праскаш го и блога ти е муцка!! (той и сега е муцка, ама просто темплейтите на блогър отблъскват... лично мнение)
 
Благодаря Moko!
Наистина готини templates.
Мисля че ще използвам съвета ти .
 
Така бих искал да знам ако сложа много от продуктите на ГенБукс в един саит ще направят ли проблем ?
 
adelina каза:
Благодаря Moko!
Наистина готини templates.
Мисля че ще използвам съвета ти .

За това сме тук - да си помагаме! ;)


yovo каза:
Така бих искал да знам ако сложа много от продуктите на ГенБукс в един саит ще направят ли проблем ?

Ако си регистриран в програмата не мисля, че ще имаш проблем... Все пак избора дали ще рекламираш със собствен сайт или ще ползваш техен хостинг си е твой! Не мисля, че ще има проблеми, но все пак нека експертите си кажат мнението :)
 
Да но моята идея не е за банерчета ами предлагане на много продукти които генбукс ми дава възможност да предлагам в един саит които закупих наскоро и ще хоствам при тях и после се сетих че може да се заядат че всичките продукти са в един саит и незнам какво да правя ако може съвет от по опитните ще буда много благодарен :wink:
 
може ли да ми дадете линк към такова клипче ма поне със субтитри че ................
 
coolice каза:
Блог от които да се правят продажби :)

Примера отново е с кликбанк но може да се ползва с почти всички афилиейт програми

http://www.youtube.com/watch?v=RQnG04zKem4

Моля изкажете едно мнение за клипчето аз го намирам ценно :)

Сlickbank не регистрира хора от България. Ето какво ми отговориха на моя въпрос защо е така. И то само преди няколко часа.

Hello .....
Unfortunately, our security team has determined that we can no
longer accept clients from certain countries, including Bulgaria,
due to the high rate of fraud we have experienced from those areas.
We apologize for any inconvenience.
Best regards,
Toni
[email protected]
www.clickbank.com

Ето го и на български:
Здравей........
За съжаление, нашата група за безопастност е определила, че ние не можем повече да приемаме клиенти от определени страни, включително и от България, поради високата степен на мошенничество и от опита ни с тези страни.
Извиняваме се за неудобството.
С най - добри пожелания.
Toni
[email protected]

hhtp://www.zlatobg.hit.bg
 
A clickbank защо не ни приема? едно време беше модерно да си купуваме тва унува с крадени кредитни карти а имах и познати които леко хакваха някой друго сайтче...
 
Sobieski каза:
A clickbank защо не ни приема? едно време беше модерно да си купуваме тва унува с крадени кредитни карти а имах и познати които леко хакваха някой друго сайтче...

Хаха, много си ми интересен като задаваш въпроси, които съдържат отговора!
 
Sobieski каза:
A clickbank защо не ни приема? едно време беше модерно да си купуваме тва унува с крадени кредитни карти а имах и познати които леко хакваха някой друго сайтче...

Затова и държавата е на това дередже. Не вярвам и те да са станали богати. Не го смятай за гордост!
 
Искам да попитам някой правил ли е експерименти с това как се отразява на конверсията, ако всички линкове на страницата му водят директно към страницата за поръчки? (Естествено със добавяне на "?username".)
Питам, понеже ми се струва логично по-късият път на потенциалния купувач към завършването на поръчката да се отразява добре на конверсията, и все пак примерните HTML тагове на Генбъкс водят към главната страница. :roll:
 
Bricksn каза:
Искам да попитам някой правил ли е експерименти с това как се отразява на конверсията, ако всички линкове на страницата му водят директно към страницата за поръчки? (Естествено със добавяне на "?username".)
Питам, понеже ми се струва логично по-късият път на потенциалния купувач към завършването на поръчката да се отразява добре на конверсията, и все пак примерните HTML тагове на Генбъкс водят към главната страница. :roll:

Здравей. Относително е според мен. Зависи много от това какво ти си му поднесъл на твоята, ако там няма нужната информация едва ли ще се получи покупка само с един ордер пейдж. Относително е. Продължавай да експериментираш, бизнес по интернет не е същото като математика, например, постоянно се променя. Успех.
 
peshko каза:
Sobieski каза:
A clickbank защо не ни приема? едно време беше модерно да си купуваме тва унува с крадени кредитни карти а имах и познати които леко хакваха някой друго сайтче...

Хаха, много си ми интересен като задаваш въпроси, които съдържат отговора!

да но от една страна никой не им е виновен че нямат защити и такива да не си мислите че от другите страни няма фрауд...
 

Горе