Блог за афилиейт продукти - Подходящо за начинаещи

От: Блог за афилиейт продукти - Подходящо за начинаещи

Този през просото направо:D vimaxvolume.ro/index.php ]----> vimaxvolume.com/index.html
 
Последно редактирано от модератор:
От: Блог за афилиейт продукти - Подходящо за начинаещи

К'во пък. В крайна сметка важното е да си докарва трафик в хербалката и да продава, пък дали е 1 към 1 с английската версия, няма никакво значение. :)
 
Определено е важно трафика и то хубавия трафик. Докараш ли и силна конверсия, всичко ще ти лепне перфектно. Видях, че хората правят и на поне 2-3 езика, но като цяло целят държавите с население, което има висока покупкоспособност.:) Никой не прави сайтове за държави с беден народ и слаба интерент култура. :)
 
От: Блог за афилиейт продукти - Подходящо за начинаещи

Като цяло е така, но зависи и от конкуренцията в конкретната държава. За сравнение на националните пазари може да се използва някакъв измислен и субективен коефициент като например (нишов пазар/сила на конкуренцията), ако се абстрахираме от фактори като законността на тази дейност в конкретната държава. Коефициентът е правопропорционален на (приход/усилия).
 
От: Блог за афилиейт продукти - Подходящо за начинаещи

Здравейте, аз съм бегинър в този форум но също така съм зайнтригуван от афф програмките и съм решил да се пробвам. Поизчетох доста но ако има нещо ще питам поздрави и успех на всички :)
 
Re: От: Блог за афилиейт продукти - Подходящо за начинаещи

Здравейте, аз съм бегинър в този форум но също така съм зайнтригуван от афф програмките и съм решил да се пробвам. Поизчетох доста но ако има нещо ще питам поздрави и успех на всички :)
Здравей. Имаш ли въпроси или просто споделяш. Ако нещо има, което искаш да знаеш, насреща сме. :)
 
От: Блог за афилиейт продукти - Подходящо за начинаещи

Ми може да се каже, че имам някои питания.
Решил съм да си направя блог за афф програма изчетох доста неща, но в тази тема видеата бяха премахнати ако ги има все още някаде бих искал да ги видя.
Искам да попитам каква афф програма е по-подходяща за начинаещи, защото след толкова четене вече трябва да се започне с проба грешка от моя страна?
И ако има реферална система в афф програмите да се регна като реферал за да има поне някаква фаида от мене. :)

Не очаквам бързи доходи или нещо подобно просто искам да схвана как се работи с такъв тип блогове, другото само ще си доиде. :)
 
Последно редактирано:
Бих ти препоръчал да се ориентираш към това, което те влече и там да намериш продукт. Демек, да развиваш блог, но за чужбина, в сферата, в която имаш интерес или ти е хоби. Ще ти дам няколко примера с аф. програми тук - Afftips.com, но като цяло ти трябва да с решиш за себе си. Иначе форума и някои от потребителите му започнаха още с първите програми, шернати във форума - Проверени Афилиейт Програми. Почни от малкото и после мини към комерсиалното. Обратното ще определи в началото какво искаш. И това може да е голямата комисионна, конверсия или нещо такова. За да е по-лесно.
 
От: Блог за афилиейт продукти - Подходящо за начинаещи

От едно време тези езици ме тормозят. Научих basic преди 100 години, Delphi, php, с mysql се справям, пустия му английски не ми е на ниво, мога да чета но цяла статия не мога да спретна. Това е самоубийство да правиш сайт за афф на български. Когато завършвах МЕИ тези езици ги намразих, половината ми учебници бяха с руски термини и съкращения (СИВ се опитваше да налага стандарти), половината бяха на английски. Още като се родим тука и сме 50 години назад, само заради езика. То така е и със стандартите и всичко. Що да не учат англоговорящите за протокол, който някой юнак е написал в БГ на български, ми щото докато този юнак прочете и научи как да си комуникира този протокол с други такива, които са описани на eng ще съмне и ще мръкне. Та ей затова докато учим какво са направили хората, те вече са направили друго. Това е да диктуваш стандарти. Вместо сега да ползваме инфотел (ако някой се сеща какво е) драпаме из Интернет хихихи
 

Горе