Блог за статии с екстра

saitbg.com

Member
Рейтинг - 100%
10   0   0
Списъка вече се увеличи на 3 сайта. И трите са на различни IP-та

Блогове - Директории за статии:
насайт.com - PR3
ехо.com - PR4
statii.saitbg.com - PR2
zlmi.com - PR3
фар.com - изчаква се PR

Всяка публикувана статия в блоговете получава безплатен събмит в 15 БГ социални мрежи. Услугата се предоставя съвместно с "petrov321"

Условия за публикуване:

Забранява се публикуване на статии на следните тематики:

  • статии със сексуална тематика
  • статии с религиозна насоченост
  • статии насаждащи омраза под каква то и да е форма

Минимални изисквания за всяка статия:

  • Уникалността на статията трябва да бъде 99%, специално написана за избрания блог. Всяка статия ще се проверява ръчно и след одобрение ще бъде публикувана.
  • Не се допускат спиннати статии и такива с частично или цялостно съдържание на copy/paste абзаци/изречения.
  • Всяка статия трябва да съдържа минимум 350 думи, по-къси статии няма да бъдат одобрявани за фар.com, statii.saitbg.com
  • Всяка статия трябва да съдържа минимум 400 думи, по-къси статии няма да бъдат одобрявани за насайт.com, zlmi.com.
  • Всяка статия трябва да съдържа минимум 450 думи, по-къси статии няма да бъдат одобрявани за ехо.com.

SEO предимства и позволения

  • във всяка статия могат да бъдат разположени до 2 (два) линка
  • всяка статия получава ръчен събмит в 15 бг. социални мрежи (събмита се извършва в рамките на една седмица след одобрението и)

Ако не желаете обхождане в социалните мрежи, моля да се отбележи в съдържанието на статията(в заглавието или в началото на текста)

Който има забележки, препоръки и критики нека ги сподели в темата.
 
Последно редактирано:
От: Блог за статии с екстра

няма да се публикуват tag етикети към статиите

Каква е причината за липсата на етикети?
 
От: Блог за статии с екстра

Еми искам в сайта да не се показва едно и също съдържание на различни места. Също така всички статии да са равностойни, един вид всяка статия да я им един път. Ако някой иска статията да му е по силна, това може да стане ако я напише по-дълга.
 
От: Блог за статии с екстра

Много добре звучи. Утре ще ви напиша една хубава статия :)
Не само звучи, но и добре се справят, получих съобщение, че статията ми е добавена в социалките, проверих, и така си беше.Уникална услуга.Успех Ви желая :)
 
От: Блог за статии с екстра

Ако статията ми "11 съвета за здравословна диета" бъде одобрена , ще помоля да не ми я добавяте по социалките.Аз ще си я добавя сам.Мерси!
 
От: Блог за статии с екстра

Статията бе одобрена, публикувана и събмитвана в социалните мрежи за един ден. Благодаря!
 
От: Блог за статии с екстра

Статията е публикувана и няма да бъде събмитвана, както си пожелал.

Ако статията ми "11 съвета за здравословна диета" бъде одобрена , ще помоля да не ми я добавяте по социалките.Аз ще си я добавя сам.Мерси!
 
От: Блог за статии с екстра

Няма цена, на този етап публикуването на статии е безплатно. За бъдещ период това може и да се промени но в близките месеци не се предвижда.
А каква е цената ?
 
От: Блог за статии с екстра

Допълнителна промоция:

Всяка публикувана статия отговаряща на изискванията до петък (включително), ще получи по 15 линка допълнително - общо 30.

Всички статии остават за постоянно на сайта с линковете, които са публикувани.
 
От: Блог за статии с екстра

Доволен съм от услугата!
Имам и няколко предложения:
- в сайта да има страница за условията за публикуване
- да има опция за отказване на събмита (аз можеше да не искам) - още при публикуването на статията да се отбелязва това
- незнаех, че ще получа 30 линка - мислех, че са 15 - трябва да се знае кога има такава промоция (не да се разчита на темата тук защото не всеки я следи)
- да има опция аз да дам тайтъл, описание и кл. думи ако желая (за събмита)

Това е.
 
От: Блог за статии с екстра

Благодаря,

относно условията те са публикувани на сайта -> тук
относно отказа на събмита или параметрите му ще добавя описание в правилата.

Доволен съм от услугата!
Имам и няколко предложения:
- в сайта да има страница за условията за публикуване
- да има опция за отказване на събмита (аз можеше да не искам) - още при публикуването на статията да се отбелязва това
- незнаех, че ще получа 30 линка - мислех, че са 15 - трябва да се знае кога има такава промоция (не да се разчита на темата тук защото не всеки я следи)
- да има опция аз да дам тайтъл, описание и кл. думи ако желая (за събмита)

Това е.
 
От: Блог за статии с екстра

Ще пуснем една добра статия и ще анализираме
 
От: Блог за статии с екстра

Още една събмитнах , може пак да не добавяте линкове по социалките - сам ще си свърша тази работа.
 
От: Блог за статии с екстра

Кажи как се казва статията, или user-а ти, че днеска ще станат доста статии.
Още една събмитнах , може пак да не добавяте линкове по социалките - сам ще си свърша тази работа.
 

Горе