Блог коментари 5000 за 5$ + Бонуси !

dimitar_ak

Active Member
Рейтинг - 100%
18   0   0
Здравейте, реших да предложа услугите си а именно блог коментари, като става дума за Scrapebox бластове. Първо да внеса малко разяснение, как според мен услугата Ви би била най-полезна. Някой ще се кажат 5000 линка, Гугъл няма ли да ме изрита ? Ами няма ако знаете как да използвате тези коментари. Препоръчвам използването на услугата за 2nd и дори и 3rd tier. Примерно, направили сте 50 форумни профили с линкове към вашия главен сайт, пуснали сте 5 статии в артикъл директориите, събмитнали сте сайта си в 100 социалки, направили сте сателитки и т.н Според мен най-добър ефект би имало блог коментарите да бъдат насочени имено към тези линкове, примерно ако ми дадете 100 линка незавимо от какъв тип ще получите(за пакета от 5000 коментара) около 50 блог коментара към всеки от един от тези линкове. Това ще помогне за-побързото им индексиране и ще предаде някакъв линк джуис така че линковете към вашия главен сайт да придобият още по-голяма тежест. Не се колебайте да се свържете с мен за всякакви питания, ще посъветвам всеки.

Цените:

5000- 5$

10000- 8$

15000- 12$


Като това са живи линкове в индексирани от Гугъл блогове. Листите си ги правя сам, като често набавям нови урл-та, в момента разполагам с над 7000 уникални домейна. Над 50% от тях имат пр стигащ до 8.

Какви са тези бонуси ?

Бонус номер 1 !

Ако ще използвате коментарите като 2nd или 3rd tier и ми дадете примерно лист с 100 линка. Аз ще направя rss feed на тези линкове и ще ги събмитна по rss директориите. Това отново помага за индексирането.

Бонус номер 2 ! Ограничени количества !

Първите 5-ма които поръчат пакета поне за 8$ ще получат безплатно 100 форумни профили с пр > 4 + 10 web 2.0 сайта, като към тях също ще има scrapebox коментари.

Ревю копие беше дадено на Blinky за 25000 линка, към 5 отделни статии с отделни ключови думи, ще чакаме да пише.

Какво искам от Вас:

Неограничен брой урл-та
Неограничен брой ключови думи.

Използват се стандартни десетки хиляди коментари, ако искате да са по-тематични с нишата Ви може да ми предоставите Ваши такива като може и в спин формат.

След колко време ще получа репорта си ?

Seo туловете ми, включително Scrapebox са на VPS, така че са работи 24/7, ще се постарая да получите репорт до 24 часа.
Пояснение за бонуса с форумните профили и web 2.0 сайтовете. Профилите и web 2.0 за всяка една поръчка ще бъдат направени през различно привейт прокси, като профилите ще получите след около седмица, защото първо се създават профилите и линка се поставя след около седмица, един вид превенция от изтриване. В web 2.0 сайтовете ще има по една спинната статия с висока уникалност(минават copyscape), но не особено четлива, както са повечето автоматично спиннати. Става дума за сайтове на поддомейни като wordpress, tumbrl и т.н

A какво съдържа репорта ?

Ще получите текстов файл с урл-тата на всички живи линкове както и скрийншот от линк чекера.

Плащане:

Приемам плащания по PayPal, като очаквам да получа точната написана сума, за това направете превода като gift, или Вие поемата таксата.

Ако има нещо питайте :)
 
Последно редактирано:
От: Блог коментари 5000 за 5$ + Бонуси !

Пъри може би пробрал услугата. Мога да кажа няколко неща, но нека основното най-вече:

- Коректен и точен
- Услугата определено си заслужава парите
- Не мигнах и вече беше свършена работата
- Качестото отговарян на изискванията ми
- Бих го използвал и в бъдеще, даже скоро

Направих го на 2nd tier ниво с артикъл, на който имам линкове на сайтовете си, от артикъл директория, за да се засилят, респективно донесът трафик по натурален начин.

Ще пиша за бъдещите резултати, но мисля, че ще има силно повишение.

Пробвайте, няма да сбъркате. Силно препоръчвам. ;)
 
От: Блог коментари 5000 за 5$ + Бонуси !

За бг сайтове и по-точно онлайн магазин,дали ще върши работа? :)
 
От: Блог коментари 5000 за 5$ + Бонуси !

Зависи и към къде ще насочиш линковете, но като цяло всички домейни не са български, така че малко е под въпрос, неестествено е. Ако има някой да е пробвал върху бг сайт нека да пише. Не съм пробвал да скрейпна бг блогове до сега, ама едва ли ще се намерят такова количество auto approve, даже 1/5 ме съмнява.

Благодаря на Blinky за ревюто, ще отговарям ако има нещо вече след 12 часа, че ще пътувам, ако не ме затрупа снега де :)
 
От: Блог коментари 5000 за 5$ + Бонуси !

Реших да преложа още един пакет.

2000 коментара за 4$, като обаче всички урл-та има PR поне 1, не става дума за домейните а самите урл-та. Проверени са преди малко, така че пр е след скорошния ъпдейт.

Скоро ще предложа и г/д толкова коментари от блогове с по-малко от 50 изходящи линка, обаче там нещата са много динамични.
 
От: Блог коментари 5000 за 5$ + Бонуси !

Предлагаш ли услугата, но разпределена във времето? Да кажем 15 000 линка, но събмитнати за няколко месеца.
Идеята ми е да линквам към главния сайт, но с постоянно темпо.
П.П.Какво е твоето мнение, заслужава ли си риска?
 
От: Блог коментари 5000 за 5$ + Бонуси !

Дори да се пуснат наведнъж индексирането ще отнеме месеци. Както съм писал по-добре е да се ползва като 2nd tier, така ефекта според мен е най-голям и риск няма поне според мен, ползвам го така са всички мой сайтове. Щом искаш за главния сайт в момента правя проверка на листите ми за изходящи линкове и ще предложа един пакет който ще е в ограничени количества примерно за урл-та с по-малко от 100 или 50 изходящи, не знам все още.
 
От: Блог коментари 5000 за 5$ + Бонуси !

би ли дал link към report на някои които е използвал услугите ти за да видя резултаите

благодаря
 
От: Блог коментари 5000 за 5$ + Бонуси !

И аз се интересувам да ли ще има смисъл ако пусним сайт на български, да ли ще дигне или свали репотацията и прочие.
Ако никой не е пробвал е добре да се тества и да се сподели резултата, така ако има ефект ще имаш доста повече клиенти ако няма, ще се знае.
Може да направиш ревю, идей много.
 
От: Блог коментари 5000 за 5$ + Бонуси !

би ли дал link към report на някои които е използвал услугите ти за да видя резултаите

благодаря
Ще ти пратя скайп на лично да се разбрем.

И аз се интересувам да ли ще има смисъл ако пусним сайт на български, да ли ще дигне или свали репотацията и прочие.
Ако никой не е пробвал е добре да се тества и да се сподели резултата, така ако има ефект ще имаш доста повече клиенти ако няма, ще се знае.
Може да направиш ревю, идей много.

Бг сайтове не съм тествал по причината че единствения ми такъв е този в подписа, пренасочих се изцяло към ЕН. Говоря какво си мисля, ако ги пуснем директно към сайта, ефекта едва ли ще е добър, макар че към точно моя сайт пуснах 500 линка от ЕН социалки и даже помогнаха, дигна се. Което си мисля в момента да се направи е да се използват като 2nd tier за проба, примерно към линковете в бг социалките. Мисля че има хора които са пробвали подобно нещо, четох в стари теми, но никой не е писал резултата, само че е пробвал.


П.с Ако някой предлага adwords ваучери може да пише да направим бартер някакъв.

П.с 2 Принципно при всяка поръчка се доставя около 50% бонус от към коментари, за да може ако някой блог изчезне, случайно го изтрият и т.н пак да останат достатъчно.
 
Последно редактирано:
От: Блог коментари 5000 за 5$ + Бонуси !

Бонусите почти свършиха, вече 2-ма човека поръчаха най-големия пакет и един по-малкия за 10000. В момента приключвам техните поръчки и вече утре ще приемам нови.
 
От: Блог коментари 5000 за 5$ + Бонуси !

Пробвах услугата като поръчах пакета - 15000- 12$. и всичко беше изпълнено в срок както пише в описанието на услугата.
В репорта получих над 22 000 коментара което е с над 7000 повече от предложеното в пакета.

Услугата си заслужава и човека е много коректен.
 
От: Блог коментари 5000 за 5$ + Бонуси !

Всичко бе така както се разбрахме. Благодаря!
 
От: Блог коментари 5000 за 5$ + Бонуси !

Радвам се че всичко е наред, очаквайте бонусите до седмица.

И един ексклузивен пакет до 50% по-евтин

50000 коментара - 20$

Едно разяснение да дам, ако примерно имате 2-3 сайта, които искате да бластнете директно, но дори 5000 коментара Ви се виждат много, няма проблеми, може да ми даде примерно 3 урл-та като към всяко едно има различни ключови думи, всяка ключова дума си върви с посоченото урл така че може да са тотално различни като тематика.
 
От: Блог коментари 5000 за 5$ + Бонуси !

Специално за weekend-a 3 специални пакета 5000 линка само за 3$

Всички предишни клиенти поръчали независимо кой пакет ще получат бонус коментари, репорт няма да пращам, защото ще пусна всички линкове с един бласт като ще са с нормални имена на хора да има разнообразие, но съм доказал че съм коректен, така че може да са сигурни че наистина ще !
 
От: Блог коментари 5000 за 5$ + Бонуси !

За всички мои клиенти на които сме правили 2nd tier бластове, могат да ми пишат след време да ме питат колко индексирани линка имат, Scrapebox го проверява за секунди.

Малко резултати да дам от мои опити с по-точно форумни профили. Направени са в г/д същите форуми. Преди месец направих за един сайт форумни профили бяха като 2nd tier към сателитки, сега проверих индексирани около 10-15% не са бластвани, преди пет дена направих за друг сайт около 250, 30% само за пет дена и то форумни профили, доста добра скорост, все повече се убеждавам колко са полезни коментарите като 2nd tier. Сайта към който бяха профилите е вече на първа страница след тяхното индексиране.
 
От: Блог коментари 5000 за 5$ + Бонуси !

Свободен за поръчки, за поръчалите през weekend-а ще измислим някакви бонуси.
 

Горе