Блядистан (Русия) иска забрана на Skype и GMail

niks

New Member
Русия иска забрана на Skype и GMail

Руските служби за сигурност предлагат в страната да бъдат забранени интернет-приложения като Skype или GMail, тъй като те можели да застрашат сигурността на страната.

Федералната служба за сигурност на Русия (ФСБ) се притеснява от употребата на услуги за пренос на данни, които ползват системи за криптиране на основата на чуждестранни алгоритми.

Тези приложения представляват опасност за националната сигурност, коментира началникът на центъра за защита на информацията и специални връзки на ФСБ Александър Андреечкин, като посочва за пример GMail, Hotmail и Skype.

Предложението на ФСБ е в Русия тези услуги да бъдат забранени, за да не се затруднява провеждането на оперативни мероприятия. От централата посочват още една важна причина за налагането на рестрикциите - чуждестранният код не позволява службите за сигурност достъп до тези приложения.

Очаква се предложението да бъде предложено на правителството преди 1 октомври.

=================================

Какво ли няма да направят блядовете само и само да си запазят фалшивата държава колонизаторка и окупаторка, с фалшива история, език, писменост и култура.

Светъл пример им е братския комунистически китайски народ

БКП-КПСС вечна дружба, от векове за векове.....скоро и по вашата телевизия

PS

От къде си бре чедо ?
От блядистан съм чичо, от блядистан знаеш ли къде е ?:lol:
 
От: Блядистан (Русия) иска забрана на Skype и GMail

strana няма ли да дойде да изкоментира новината.
 
От: Блядистан (Русия) иска забрана на Skype и GMail

...

От къде си бре чедо ?
От блядистан съм чичо, от блядистан знаеш ли къде е ?:lol:

Сам себе анегдоты сказать и сам смеёшься?

Хубаво е че поне себе си забавляваш и не ти е скучно :)
 
От: Блядистан (Русия) иска забрана на Skype и GMail

Реално погледнато са прави. Могат, имат ресурс - правят го. Те и не ползват фейсбук, а тяхната алтернатива в-контакте ли как се казваше. Не ползват и GPS, а разработват собствена сателитна система и т.н. :)
 
От: Блядистан (Русия) иска забрана на Skype и GMail

PS

От къде си бре чедо ?
От блядистан съм чичо, от блядистан знаеш ли къде е ?:lol:
ем аз тук се кефя
 
От: Блядистан (Русия) иска забрана на Skype и GMail

Хахаха,дали ще стане .. :D
 
От: Блядистан (Русия) иска забрана на Skype и GMail

Що да не стане.
Причината че не е тази която споменават си е ясно. Не случайно не пуснаха и Г да стане монопол там.

Евала им правя за политиката която правят в тази насока. Същата работа като с десните волани в Англия навремето.
 
От: Блядистан (Русия) иска забрана на Skype и GMail

Що да не стане.
Причината че не е тази която споменават си е ясно. Не случайно не пуснаха и Г да стане монопол там.

Евала им правя за политиката която правят в тази насока. Същата работа като с десните волани в Англия навремето.

Как не са позволили на гмаил да стане монопол?
 
От: Блядистан (Русия) иска забрана на Skype и GMail

аз пък пряко от наблюденията си над руснаци и работа с тях знам че не обичат нищо западно, освен автомобилите. това е и в основата на успеха и милионите на шефчето павелчо дуров с неговия нагъл клонинг на фейсбук, а именно вконтакте :D
така и за пощите, гмейл май почти никой не ползва - имат мейл.ру (които са на дст - дето са даже и инвеститори във фейсбук) и е най-разпространената, така че и да не ги забранят никой почти не ги ползва. още са в 90те и ползват icq :Д
 
От: Блядистан (Русия) иска забрана на Skype и GMail

Как не са позволили на гмаил да стане монопол?
Исках да кажа за адсенс/адуордс, не като цяло Г. Става дума за провалената сделка за покупката на Яндекс от страна на Г.

Няма логика една държавна политика да оставя чужди фирми да обират солиден % от вътрешния рекламен пазар. Много по добре е руски фирми да прибират тези пари. Така парите остават вътре в държавата, като освен това се дава шанс на руски фирми да се развиват необременени от чуждия монопол Г. Хем си развиват вътрешната пазарна структура, хем си задържат парите вътре в държавата.

Англичаните навремето са въвели обратни правила на движение по пътищата не за да бъдат различни, а именно поради същата причина. Автомобили с десен волан никой не е произвеждал. Дали са шанс на вътрешното си производство, като по този начин са блокирали вноса. Хем не им изтичат парите навън, хем си развиват автомобилната индустрия без да имат конкуренти.

Това ако бяха нашите управници там, щяха да вземат по една голяма пачка и хич нямаше да им дреме че за Х лева са продали златна мина.

ПП: Ей на това му се казва политика в дългосрочен план, за която нашите шоумени в парламента си нямат и на представа.
 
Последно редактирано:
От: Блядистан (Русия) иска забрана на Skype и GMail

аз пък пряко от наблюденията си над руснаци и работа с тях знам че не обичат нищо западно, освен автомобилите
Абсолютно си прав ;)

Имат си Mail.Ru Агент (интегриран с icq, също собственост на mail.ru), който май е по-популярен от skype и има същи функции + позволява да праща безплатни смс на руски gsm оператори. Така че и да забранят скайпа, въобще няма да го усетят. Пък за гмайл и хотмайл въобще никой не чувал там. След като великия гугл не може да стигне яндекс в основния си профил, за допълнителни сервизи да не говорим.

Така че nics, спи спокойно дорогой товарищ, и повече таблетки не забывай да приемаш. Как доктор сказал. И на Badoo не се регистрирай. Там също КГБ :)
 
От: Блядистан (Русия) иска забрана на Skype и GMail

Така че nics, спи спокойно дорогой товарищ, и повече таблетки не забывай да приемаш. Как доктор сказал. И на Badoo не се регистрирай. Там също КГБ :)

Много бляд се е сбрала тук, да не са спрели Бунак тв ?

Доку Умаров си е регистрирал офиса на Любянка, щял да изпрати хамалите да закарат мебелите с метрото а за благодарност им е осигурил и билети за Балшой театър......

....Де такава радост деее.. от сега съм запразнил за този момент:mrgreen:
 

Горе