Бойковата заплата малка, дига я 3 пъти.

От: Бойковата заплата малка, дига я 3 пъти.

394879_3982015759794_1197400755_n.jpg

"Айде баце, да почерпиш!" :D
 
  • Like
Реакции: Test
От: Бойковата заплата малка, дига я 3 пъти.

Тест, друже
опитай да видиш своите думи сега
Как възхвали с хипербола Бг народа, а говориш че Аз съм се надъхвал и парадирал :)

До тук бях, отивам при Блинки да го помоля учтиво да ме трие
А да те запитам какво правиш в Англия?
 
От: Бойковата заплата малка, дига я 3 пъти.

А да те запитам какво правиш в Англия?

Плюе Българите от разстояние. :twisted:
 
От: Бойковата заплата малка, дига я 3 пъти.

Плюе Българите от разстояние. :twisted:

Мне бе, интересно ми е, защото може да е там да учи, а може да е там да мие чинии и бере ягоди, разликата между двата типа хора е доста голяма, но като гледам той е там да мие чинии ...
 
От: Бойковата заплата малка, дига я 3 пъти.

Мне бе, интересно ми е, защото може да е там да учи, а може да е там да мие чинии и бере ягоди, разликата между двата типа хора е доста голяма, но като гледам той е там да мие чинии ...

Е*а лелички, лежа в сатенени чаршафи и джиткам по балове и заведения... чиния ще мия, не думай.


По темата:
Хайде бе смешници, няма ли още червено. Умници, и във мир не можете да сте заедно, хайде де.
Да ви е*а и алкохолизорания, лентяйски и егоцентричен народ, чемер не става от Вас, после що крадяли... не крадат, те направо Ви ебат и си взимат преспокойно от изпбилието на селянията облечена с градски одежди.

Затворили се в малките си вселени от панел, и ми се надъхват тука :)
Знаем Ви че сте умници и кадърни, ама на приказки, в цялата история сте такива като народ!
Не смейте да говорите за велики деди, по тяхно време вие сте били наведени и са Ви плюели, долато големи мусури зад гърбовете сте отваряли, едим лидер не сте следвали, даже тях май много винаги сте мразили.

Някви чички с клавиатури ще ме учат на етика, морал и родолюбие, алоооо Франция
Филмите ги гледайте по телевизията или мастурбирайте умствено лижейки си един друг гъзовете
Не знайте много, че докато говорите какво знаете, е правилно или не хората... хайде да, няма нужда

Айде де
съборете ми целия рейт, гяури :)
Да живее Герба! :д
 
От: Бойковата заплата малка, дига я 3 пъти.

...но като гледам той е там да мие чинии ...

Май си уцелил най-болното му място, ако се съди по това как ти е отговорил. :)
 
От: Бойковата заплата малка, дига я 3 пъти.

Тест,
най-болното ми място е члена, ела го разтрий с мехлем да ми мине. :)

Ще дойде само да му намерим чука де е. ;)
 
От: Бойковата заплата малка, дига я 3 пъти.

Ха, деди тук ли си?
Тая вечер на що си? Колко градуса е ракиджока?

Като чу за ебня и скочи, знам че харесваш да се чукаш ама на възраст си бягай в твоята тема с чашите да го правиш, да не озпуснеш сеира и ти :)

За теб имам спец снимка, как Бойко ме здрависва на Рожденния ми ден. :)
Полит гений. Топло ли е в панелката?
 
От: Бойковата заплата малка, дига я 3 пъти.

Знаем Ви че сте умници и кадърни, ама на приказки, в цялата история сте такива като народ!

То и ти си от нас. Не можеш да избягаш от българското, колкото и далеч да стигнеш. И зад Велика Британия да отидеш пак българин си оставаш в душата тъй че давай го по-кротко.
 
От: Бойковата заплата малка, дига я 3 пъти.

Пийняците от България поздравяват със следващата песен английския пийняк джиткащ по балове Лор Минчев, пардон Монев. С пожелания да си ляга скоро щото щом вземеш да се здрависваш с Бойко значи на бутилката е взело да и се вижда дъното.

http://www.youtube.com/watch?v=oZpU9Xohtoo

*май темата има нужда от модераторско прочистване.
 
От: Бойковата заплата малка, дига я 3 пъти.

От Българин до Българин разлика ехеееей, и това в историята се вижда, тълпите не са Българи, колкото и да се гъделичкат израстването е сведено до минимум.

На документи и така омразните Ви цигани и турци са Българи.

От корените си не мога да избягам, мхм, знам къде е паметника на прадядоми, Вие знаете ли се от чий рязан ятаган сте?

Аре не Левове в мирно време, патриоти :) всичките Ви поемам.
Да живее Герба, Благодаря Ви че ги избрахте, че не гласувах


А до това кой лъде
 
От: Бойковата заплата малка, дига я 3 пъти.

Няма лъжа няма измама случайно беше, в заведение, Ми здрависа ме човека, уважи празника.

Гангстер, набоди ми една ряпа бе уйо, кво ми говориш за сексуалните си фантазии. :)

Йу хуууу
Кой ме скача е червен!
Хаха

Няма ли Бан?
Че къде е "сабахлянка", умивалника с чиниите, мръсние кенефи и там всичката помия дето я върша поради неидачността и простотията благодарениена БГ жилката си хахах

Кюфтаци с хемороиди

10 бона минимум за Бойко, ще плащате като попове!
Язък, ако тук един плаща нещо ама хайде...


Ляля л1яяяя
 
От: Бойковата заплата малка, дига я 3 пъти.

От Българин до Българин разлика ехеееей,

Ти пък от кога се имаш за такъв бре? Ти освен да ни плюеш друго не можеш. И като стъпиш на дедоти на способностите тогава му говори кой в коя тема ще се изказва!!!!
 
От: Бойковата заплата малка, дига я 3 пъти.

Писарче, полека Лейди, не прави като "другите" че ще кривнеш непоправимо.
Никой не избира майка, език и земя, отчаяние непризнато е като се поизгубиш да се хващаш за точно тази клечка Света не го ебе откъде си, и за кво се бориш,

Да бъда честен предполагал съм че има нещо гнило, но се убедих като тръгнах по света - никой не го интересува къде е България, и какво има в нея.
идеята е точно там, че се имате за различни, дефакто сте точно талива каквито ви искат.

Тук може да има приятели, но на улицата поради патриотични подбуди стотинка в шепичката няма, недай си боже (за вярващите) да чакат на роднини.

Тва е дереджето, или си тарикат или преебан, доброволно е.
Вече има ли чест, лоялност и кооперация си е чиста случайност, на фона на 6 милиона от които 2 мангали е почти невъзможно, докато навън друго яче.

Искат се топки обаче, само с приказки не става.
най лесно е в Булгерия, защото там вирее безгрижността сведена до безделие и скука, канибализъм, и втълпени глупости от Българския рай и величие до висини.

Света се промени, внимавайте за коя клечкасе улавяте.
Братята се пръснаха по света, над 2 милиона ги боли сапа за Ганчо от Балканите вече. Ганчо на свой ред живее в разгул, докато помалко реализира как ще му свърши живота... това го влудяеа до степен такава че скача срещу себе си, мислейки че спасението е клечката.... Родолюбие.

Родолюбието не е това което показвате, кой е Садил дръвче?
Кой е бил до роволец и колко часа? Кой е давал от собствеността си?
Кога за последно пуснахте боклуче или хартийка на улицата?
Кога за последно се усмихнахте и казахте, направихте добро без идея за възвратно?

Защо сте убедени че БГ ще съществува там къдета я знаете и така ужесточено, паничвски се опитвате да я пазите, със стретегия ориентирана кън парламента?

С какво сте допринесли към природата и общността?
Какво ми говорите.


Ще повторя!
Да станат ония де гинаха да видят каква помия е, кой е виновен? Аз? Ти? Той? Или Ние?
Никъде не ми е били зле, където и да съм бил, без пари не съм оставал откак птлнолетие напр... дреме му за надника на премиера!
 
От: Бойковата заплата малка, дига я 3 пъти.

По-темата - нарочно е направено това... за да падне доверието, за да дойдат другите пешки на власт, малко да се отърсят хората от тайфата на Рамбо и неговите мизерии, да ги забравят, докато другите правят и мизерии... и после пак.

Не по темата... @myselfmonev, дойде малко след мен във форума и беше съвсем друг човек. Сприятелихме се, но по едно време изкара някой лев и много ти порастна работата. Няма да ти развалям новото реноме на голям бизнесмен като споделям какво си говорихме тогава. Единствено ще ти кажа, че много се наду нещо и ще стигнеш до иглата в един момент. Сега може и да ти върви, обаче като ти се обърне лодката, дали тия хора, които сега наричаш безделници и не знам си още какви ще ти подадат ръка? "Аз нямам нужда от помощ" - А дано! ;) Опомни се, докато е време, помни откъде идваш и бъди благодарен, а не арогантен.
 
От: Бойковата заплата малка, дига я 3 пъти.

Юни Уеб, ти точно в моите критерии спадаш в графата под циганите. Няма да ти обяснявам защо, че 5 века няма да ри стигнат да се съгласиш, мито 500 000 да то кажат ще чуеш.

Ти ако си Българин, то България губи и малки шансове да изплува от плаващите пясъци.
Документите ти съм ги ебал Брадъре, мангала и без 20 лева ги вади!

Изживявай си остатъка от живота щастливо, ме се мъчи да влизаш в пътя, нямаш шанс!
Акъла ти толкова, образованието такова
 
От: Бойковата заплата малка, дига я 3 пъти.

@myselfmonev, дойде малко след мен във форума и беше съвсем друг човек. Сприятелихме се, но по едно време изкара някой лев и много ти порастна работата. Няма да ти развалям новото реноме на голям бизнесмен като споделям какво си говорихме тогава. Единствено ще ти кажа, че много се наду нещо и ще стигнеш до иглата в един момент. Сега може и да ти върви, обаче като ти се обърне лодката, дали тия хора, които сега наричаш безделници и не знам си още какви ще ти подадат ръка? "Аз нямам нужда от помощ" - А дано! ;) Опомни се, докато е време, помни откъде идваш и бъди благодарен, а не арогантен.

То така е детска пи.ка 20ст. като надуши нещо независимо какво и щтръква.
 
От: Бойковата заплата малка, дига я 3 пъти.

Юни Уеб, ти точно в моите критерии спадаш в графата под циганите. Няма да ти обяснявам защо, че 5 века няма да ри стигнат да се съгласиш, мито 500 000 да то кажат ще чуеш.

Ти ако си Българин, то България губи и малки шансове да изплува от плаващите пясъци.
Документите ти съм ги ебал Брадъре, мангала и без 20 лева ги вади!

Изживявай си остатъка от живота щастливо, ме се мъчи да влизаш в пътя, нямаш шанс!
Акъла ти толкова, образованието такова

Абе пиклеш живей си до братята в Англия и не се занимавай с мен.

А народността ми не обсъждай щото наистина ще настъпиш Лъва по опашката!!!!
 
От: Бойковата заплата малка, дига я 3 пъти.

Адаш, промяната е процес който се импретира в думата Живот, и значението и.
Много добре знам какво съм споделял с теб, нищо ме е променено от тогава даже и във финансово естество, още ходя по пътя на целите които съм си сложил. Живота е прес мен и съм го прегърнал толкова влюбено, че не мисля за финала, а се радвам на ежедневните првпядствия и успехи.

Но ми дойде до гуша и днес полудях, един луд не е излишен, гледай какво шоу спретнах.
Ако си се обидил някак не мога да търся извинение, сам си се поставил в пистовете юи.

Никой ме мразя, освен манталитета!
Хората като единици не ме вълнуват, всеки има право да си изживее каквото му е отредено.
А ти сериозно? Не съм видял помощ на дъното, как да очаквам някога в различно време нещо такова?
Не ми пречи обаче да давам от себе си, не деля на националности!
Поляци, Испанци, Французи...и какви ли не от Университета, Българина е тарикат, ти му даваш пръср той хапе ръката и иска да те опъне

Живи и здрави
съветвам ви горещо НЕ си губвте времето с политика, така ще остареете в дебари и недоволство
приключвам с този форум, няма с кой да се говори за биснес тук, или така изглежда от надпреварата за 2 линка...
 
От: Бойковата заплата малка, дига я 3 пъти.

Не бе няма лошо в промяната, промяната е живот и живота е промяна, така е. Ама аз в тебе виждам промяна към лошо. Естествено това е моята гледна точка ама... каква ми е ползата да те лъжа. Както виждаш, не ти говоря обидно... значи не ми е това целта. Значи е някаква друга, просто се замисли. Прегледай ако трябва какво си писал, аз така правя.

Като не ти харесва нещо, дай пример как става по-другия начин. Да нареждаш, знаеш, че полза няма...

Като ти дойде до гуша, знаеш къде е бутона за лично, отваряш и ми обясняваш за какво става въпрос. Ако не друго, най-малкото ще го изкараш от себе си.

Т'ва е от мен, ти си знаеш нататък.
 

Горе