Бойковата заплата малка, дига я 3 пъти.

От: Бойковата заплата малка, дига я 3 пъти.

ДАЛАВЕРАТА ПРАВИ СИЛАТА!!!

64908_559202327443045_1694110764_n.jpg
 
От: Бойковата заплата малка, дига я 3 пъти.

Какво значение има дали заплатата ще е 2,5,8 или 20 хиляди, като крадат по стотици милиони, дори и милиарди.
 
Re: От: Бойковата заплата малка, дига я 3 пъти.

Какво значение има дали заплатата ще е 2,5,8 или 20 хиляди, като крадат по стотици милиони, дори и милиарди.

Дразни наглостта.
 
От: Бойковата заплата малка, дига я 3 пъти.

Какво значение има дали заплатата ще е 2,5,8 или 20 хиляди, като крадат по стотици милиони, дори и милиарди.

Има щото това вече е надхвърля наглостта, напоследък сутрин слуша сутришния блог на нова, и ако ти кажа какви хора и случаи дават как се мизерства сигурно няма да ми повярваш. А на фона на тази мизерия е просто уникално глупаво да се дига заплатата на някой държавен чиновник, защото всички там са такива и заплатите им се плащат от нас.
 
От: Бойковата заплата малка, дига я 3 пъти.

Пир по време на чума. Суперскъпи екскурзии със самолети и хеликоптери, увеличения на заплатите на върхушката, разпореждане с държавата все едно му е частна фирма... Обаче не е луд, който яде зелника. Сами си го докараха хората, сега ще му сърбат попарата. Явно това искат - крал слънце.
 
От: Бойковата заплата малка, дига я 3 пъти.

Добре де, не можаха ли да изчакат да минат изборите? след няколко месеца са :shock:
 
От: Бойковата заплата малка, дига я 3 пъти.

С парите за пенсионерите покриват външния дълг.
Иначе заплатите дигат.
Все се хвали какви магистрали направил и какво друго направил.
Някой трябва да му зададе въпроса.
Какво направихте за пенсионерите и младите които нямат коли и си търсят работа?

Личното мое отношение за тези магистрали... аз пари за бензин нямам, зако ми е тая магистрала.
 
От: Бойковата заплата малка, дига я 3 пъти.

Добре де, не можаха ли да изчакат да минат изборите? след няколко месеца са :shock:

Явно са сигурни, че ще спечелят. ;)
 
От: Бойковата заплата малка, дига я 3 пъти.

С парите за пенсионерите покриват външния дълг.
Иначе заплатите дигат.
Все се хвали какви магистрали направил и какво друго направил.
Някой трябва да му зададе въпроса.
Какво направихте за пенсионерите и младите които нямат коли и си търсят работа?

Личното мое отношение за тези магистрали... аз пари за бензин нямам, зако ми е тая магистрала.
И постоянно втълпяват на хората, че всеки работещ издържал по един пенсионер. Пълни глупости - никой никого не издържа. А когато настоящите пенсионери са били работещи и са си внасяли данъци и осигуровки, къде им са парите? Нали именно заради това се правят тези удръжки?!
 
От: Бойковата заплата малка, дига я 3 пъти.

Аз мисля че ще спечелят. Не защото хората ще гласуват за тях, ами ще си купят/фалшифицират изборите.
 
От: Бойковата заплата малка, дига я 3 пъти.

@djidja83
С парите, които са внасяли сегашните пенсионери, когато са били млади са плащани пенсиите на тогавашните пенсионери. Това, което внасяш сега за пенсия не се събира накуп, а се дава почти веднага. После като остарееш и се пенсионираш младите ще внасят, за да има пари за твоята пенсия. Такава е системата. Има някакъв фонд, но той е оборотен.
 
От: Бойковата заплата малка, дига я 3 пъти.

Знам, казах го принципно, защото не е редно така да се прави. Аз я доживея за пенсия, я не, ама ако случайно дочакам, тогава мангалите ще са станали мнозинство и от тях ли трябва да чакам да си плащат осигуровките, че аз да взема пенсия?!?
 
От: Бойковата заплата малка, дига я 3 пъти.

Дали пък няма да ги купят? ( спечелят е неправилна дума според мен :D )

Думам ти дъще сещай се снахо. ;)
 
От: Бойковата заплата малка, дига я 3 пъти.

Те ще взимат социална пенсия. Мисля, че тя сега е около 100 лв.
 
От: Бойковата заплата малка, дига я 3 пъти.

Я бате Бойко взимал 3403 лв. досега, това вярно ли е? Много малко пари са това, на мен разходите на месец са ми толкова (за двама души) ако искам да живееме нормално, иначе можем да се вместим и в 1000.
 
От: Бойковата заплата малка, дига я 3 пъти.

Моят работодател взима заплата от 15-20 хил на месец. Много специалисти в IT сферата, банкерството и много други сфери получават повече от тези 3 хил на месец. Аз смятам за нормално и съм ЗА най-важните хора в една парламентарна държава, каквито са президентът, министър-председателят, даже и техните заместници да взимат поне по 10 хил на месец.
 
От: Бойковата заплата малка, дига я 3 пъти.

Ами те поне да са важни нашите, а те пълни мизерници...
 

Горе