Бонус при регистрация

princess

New Member
Здравейте, За празнитице фирма Неткредит дава бонус на всеки свалил приложението и регистрирал се. НЕ Е НУЖНО ДА ВЗИМАТЕ КРЕДИТ, просто трябва да се регистрирате и веднага получавате 10 лв.,които ви се пращат по Изи Пей или банковата сметка. Още нещо.. След като вземете бонуса си, ви се отваря, линк, които ако го разпространите и привлечете хора, които също се регистрират, получавате по още 10лв. на човек. Ето и линка за приложението: https://netcredit.page.link/6Y9UQVMYv8hHWXLfA
 
Здравейте, За празнитице фирма Неткредит дава бонус на всеки свалил приложението и регистрирал се. НЕ Е НУЖНО ДА ВЗИМАТЕ КРЕДИТ, просто трябва да се регистрирате и веднага получавате 10 лв.,които ви се пращат по Изи Пей или банковата сметка. Още нещо.. След като вземете бонуса си, ви се отваря, линк, които ако го разпространите и привлечете хора, които също се регистрират, получавате по още 10лв. на човек. Ето и линка за приложението: https://netcredit.page.link/6Y9UQVMYv8hHWXLfA
Абе тия лихварски фирми се бутат навсякъде. Взимаш сума X, и в най-добрия случай връщаш двойно.
Не дай си Боже, нещо се случи за 500 връщаш 2500.
Тук не говорим да вземате кредит.
 
Тук не говорим да вземате кредит.
Да. Говорим само да си дадеш всички данни от личната карта + телефона.
После най-малко ще получаваш спам докато не си смениш номера.

Иначе перфектна маркетингова кампания. Много голяма част от регистриралите се са в таргет групата на лихварите. После 1% от тях да вземат кредит ще върнат цялата инвестиция.
 
Тук не говорим да вземате кредит.
Абе въобще, не съм наясно как живеят хора, изитискващи други такива.
Да хванеш един лихвар от улицата е 100 пъти по-оферта, от фирми като вашата с легализирана лихварска дейност.
Гнусотията, която предлагате под формата на услуга, неизбежно излиза на човек през носа.
Какви са тия 10лв, както вече има и коментар, да самите телефоните.
Бонус хахах, от кога лихварите дават безплатен обяд???
 
То всичко, което предложихте в този форум се изредихте да изкоментирате, че било схема.
Истина ли е това сега за Неткредит да знам дали да почвам да звъня на хората да си правят регистрации?
 
То всичко, което предложихте в този форум се изредихте да изкоментирате, че било схема.
Истина ли е това сега за Неткредит да знам дали да почвам да звъня на хората да си правят регистрации?
Да, имам и доказателство, но незнам как да качвам снимки тук хаха
 
Условията на тая прИмоция може да видите тука:

не е афф линк :)
 
Здравейте, За празнитице фирма Неткредит дава бонус на всеки свалил приложението и регистрирал се. НЕ Е НУЖНО ДА ВЗИМАТЕ КРЕДИТ, просто трябва да се регистрирате и веднага получавате 10 лв.,които ви се пращат по Изи Пей или банковата сметка. Още нещо.. След като вземете бонуса си, ви се отваря, линк, които ако го разпространите и привлечете хора, които също се регистрират, получавате по още 10лв. на човек. Ето и линка за приложението: https://netcredit.page.link/6Y9UQVMYv8hHWXLfA
а ако вече имаш регистрация от преди?
 
Хайде сега който има базата данни на нап да прави пари.
 
Аз се регистрирах и си получих бонуса по Изипей, няма никакви проблеми, наистина е необвързващо.
ще споделя и моята референция тъй като се опитвам да събера пари за наема си:https://netcredit.page.link/MtaTJxRKSCR85sTK6
Един човек, който мисли оптимистично. :) пс: вие от моя линк ли се регистрирахте
 
Аз се регистрирах и си получих бонуса по Изипей, няма никакви проблеми, наистина е необвързващо.
ще споделя и моята референция тъй като се опитвам да събера пари за наема си:https://netcredit.page.link/MtaTJxRKSCR85sTK6
Пробвай с намиране на работа. :) :) :)
 
Първо, добре дошъл при нас и се надявам да имаш приятен престой тук. Не, че нещо, но във форум за онлайн бизнес да се пускат потребителски кредити е малко неподходящо. Също така, да попитам - струва ли си спама и тормоза, който ще изтърпиш после на мейл, телефон, вайбър, анонсмътни / нотификации на телефона и дори физическа поща за тези 10 лв.? Не искам да съм негативно настроен, но тези пари, които са заложени за даване на записалите се са сметнати за маркетинг, което значи, че по всякакъв начин ще гледат да бъдат избити.
 
Един човек, който мисли оптимистично. :) пс: вие от моя линк ли се регистрирахте

Да от линка тук се регистрирах!


Първо, добре дошъл при нас и се надявам да имаш приятен престой тук. Не, че нещо, но във форум за онлайн бизнес да се пускат потребителски кредити е малко неподходящо. Също така, да попитам - струва ли си спама и тормоза, който ще изтърпиш после на мейл, телефон, вайбър, анонсмътни / нотификации на телефона и дори физическа поща за тези 10 лв.? Не искам да съм негативно настроен, но тези пари, които са заложени за даване на записалите се са сметнати за маркетинг, което значи, че по всякакъв начин ще гледат да бъдат избити.

Аз не мисля, че това е потребителски кредит или поне аз не го възприемам като такъв. Да, факт, вероятно ще звънят, но възможността, която дават да изкараш просто едни бързи 200 лева (20 човека е максимума, който може да доведете като приятели) никак не е лоша. Още повече като ги прецакам да им взема лично аз примерно маркетинг парите, при положение, че кредит от тях няма да изтегля така или иначе. А и да звънят, колко да звънят? Докато не ми се обадят два пъти и им тегля майната по телефона и всичко приключва. Какво сте се стреснали толкоз, един мейл с реклама от неткредит в папка спам, не мисля, че би ме притеснявал. Разбира се, въпрос на личен избор, стори ми се все пак, че е хубаво да го има черно на бяло, а пък всеки си преценя.
А и ще ме прощавате, ама идеята да продавам стоки, от които ще печеля стотинки, а тук по 10 лева на човек, мисля, че е същата занимавка.
 

Горе