Браво на шерифа

spy

Active Member
Преди малко с изненада установих, че едно мое мнение е изтрито.
В първия момент си казах "Уот дъ фак ис гоин он?!?!?", а после осъзнах, че мнението ми беше всичко друго само не и по темата (не издържах и пуснах едно иронично изречение срещу съфорумец).

В заключение ще кажа браво на шерифа и нека да дебне зорко по всички теми в пазара. Само така качеството на пазара ще се издигне до нови висоти, а предложенията ще могат да го докарат не само на количество, но и на качество.
 
От: Браво на шерифа

И аз вчера за първи път от повече от 2 години получих предупреждение за оплюване на участник във форума, макар че въпросния индивид не беше участник а робовладелец и в конкретния случай първо аз бях провокиран.

Надявам се оплютия да е получил адекватно наказание ако ли не простено да ви е от мен, но надали от господ....
 
От: Браво на шерифа

Мерси, че сте готини и разбрани. Просто се опитваме да дадем малко ред тук, че напоследък с големият прираст на форума много по-често се случва това. А ако се толерира, то се разпространява и сред новодошлите, което не е добре в преспектива. Всеки е получил наказание, което ще отпадне до седмица. Нямаме никакви лични сметки за уреждане с никой, за това наказанията не са по лично осмотрение, а на база това какво се е случило за ако може да се помисли над него. Искам тук да виждам един задружен екип, който си помага. Е**х ги в задния двор скапаните американци, англичани и други пианици, ако се окажат прави, че българите сме връждебни един към друг. Не е логично, след като имаме по-голяма история от тях и сме все още заедно, нали?

Поддържането на добър дух е не само цел на мястото създадено тук, но ще ни гарантира и добри връзки, познания, преспективи и други в тази сфера. Иначе ако не е така, ще сме като онази боза -дата.бе, бгмама и други подобни знайни и незнайни форуми, където хората влизат за да си кажат колко са велики и да избият комплекса трупан през деня. Това със сигурност не ни липсва тук. Предлагам да си помагаме......ей така.......на пук на традиционото мислене, което е обхванало много голяма част от населението ни. Името на форума е тежка дума и се надявам всеки от нас да се замисли какво означава и каква отговорност е да се наречеш с нея. ;)

Благодаря ви за вниманието и успешен бизнес на всеки. Вие най-много го заслужавате!!! ;)
 
От: Браво на шерифа

А и не само това, ако всички харесват този форум и искат да продължи да съществува и да се развива трябва да се придържаме към някакви правила. Защото някои потребители малко прекалиха с демократичните правила на форума.
 
От: Браво на шерифа

А и не само това, ако всички харесват този форум и искат да продължи да съществува и да се развива трябва да се придържаме към някакви правила. Защото някои потребители малко прекалиха с демократичните правила на форума.
Добре казано. Мерси. Така и ще бъде, за което се надявам да няма сърдити. :)
 
От: Браво на шерифа

Наистина е хубаво да има мониторинг на постовете.Надявам се ние,участниците в този форум, да съумееме да запазиме феирплаиа в темите(което е непосилна задача за почти всички форуми) и да избягваме взаимния хейт.
 
От: Браво на шерифа

Блинки, начинанието ви е похвално - успех.

Може да помислите дали да не разкарате и повечето 'важни' теми, защото в момента има сетнати като 'важни' разни теми, които за умряли преди месеци и дори подпряни от това, че се показват първи пак никой не пише там със седмици.
 
От: Браво на шерифа

И аз вчера за първи път от повече от 2 години получих предупреждение за оплюване на участник във форума, макар че въпросния индивид не беше участник а робовладелец и в конкретния случай първо аз бях провокиран.

Надявам се оплютия да е получил адекватно наказание ако ли не простено да ви е от мен, но надали от господ....

Получих същото предупреждение като теб.
 
От: Браво на шерифа

Крайно време беше подобно нещо да се случи. Въпреки, че не искам форума да стане като уебмастъра, където правилата са повече от корави, да не кажа - голяма част от тях - ненужни, но все пак имаше нужда от лека модерация тук таме. И аз съм си позволявал волни излияния в някои теми и всички ние сме го правили, но доста качествени теми се превърнаха в отпадък. Да не говорим, че практически не може да намериш една нормална тема в раздел пазар.
Наистина начинанието е за похвала, макар, че ми се струва, че батериите ви ще свършат прекалено бързо с оглед факта, че ще имате доста работа.
 
От: Браво на шерифа

Всеки форум си е за себе си. Някои по-либерални, други по-консервативни.
Но като цяло някакъв ред трябва да има навсякъде.
 
От: Браво на шерифа

Иво не съм имал предвид, че трябва да се сравняват двата форума или да се гледа кой е по-либерален или не.
Въпроса е, че трябва да има известно количество контрол, за което съм споменавал в не една и две теми, и лично аз се радвам за това което се е случило през последните два-три дни тук, в които нямах време да бъда "активен".
Успех на хората захванали се с това. Ще им е нужен.
 
От: Браво на шерифа

Има три основни вида състояния на форумите: диктатура, свобода и анархия. Тук нещата са на границата между свобода и анархия, защото все пак има администраторски намеси, макар и рядко. Ако се ограничат каруцарските изпълнения ще минем в категорията свобода, която е най-продуктивна.
 
От: Браво на шерифа

Аз също не съм го имал предвид :)
Моето мнение е, че колкото и да е либерално едно място, все някакъв ред трябва да има :)

Иво не съм имал предвид, че трябва да се сравняват двата форума или да се гледа кой е по-либерален или не.
Въпроса е, че трябва да има известно количество контрол, за което съм споменавал в не една и две теми, и лично аз се радвам за това което се е случило през последните два-три дни тук, в които нямах време да бъда "активен".
Успех на хората захванали се с това. Ще им е нужен.
 
От: Браво на шерифа

Моето мнение е, че колкото и да е либерално едно място, все някакъв ред трябва да има :)
Така е, трябва да има ред независимо от това колко либерално и демакратинчо е настроението в едни форъм. Все пак границите се слагат както от админте, така и от самите потребители на форума, но в един момент или се минават или се забравят до къде са и се минават ей така. И там идва и модерирането и слагане на границите отново.

@ktomov, чак като в уебмастъра няма как да станем. Там уважавам реда и стрктните правила, които имат, но ние със сигурност не можем да поддържаме такива. Не защото сме меки, а защото аз лично не мога - много ми идва това на мен лично, а и ще загубим част от своята индентичност.

@ sky, ще видим какво можем да направим за въпросните теми. Но опредлено сме ги сложили "важни", защото съдържат много ценна информация, която трябва да бъде прочетена първа от всеки нов и след това да се мине към другите. Не са там, за да се държат живи, но съм повечед от съгласен с теб, че на места са повечко от необходимото и ще се направи нещо пшо въпроса.
 

Горе