Брандиране на чаши

elenka

Member
Здравейте колеги,

някой ще ме посъветва ли къде да си поръчам керамични чаши за сублимация,
които да брандирам с лого и послание ....

Не става въпрос за много бройки ... но като начало си мисля за 30 или 50 ... зависи от цената разбира се.


Също ме интересува и бранд върху чашки за вендинг машини .

Моля споделете ваши опит и / или препоръчайте подходящ изпълнител.

Благодаря :)
 
От: Брандиране на чаши

elenka - ако не е нахално да пиша в твоята тема - и аз се интересувам от подобна информация.
 
От: Брандиране на чаши

лого върху керамична чаша може да предложи абсолютно всяка рекламна агения. Тенологията е много проста затова не мисля че ще ти е проблем да намериш изпълнител. цените са от 6лв до 15лв на чаша - говоря за обикновенна чаша
а за чашите за вендинг автомати това което ми хрумва е ситопечатар или тампонен печат - пак се обръщаш към рекламна агенция
 
От: Брандиране на чаши

Здравейте колеги,
За керамиката ще пусна оферта на колежката на лична може и под 6 лв. :)
А за другите сито и тампон не са вариант за много бройки да не говорим за пълноцветен печат :) За жалост там не мога да помогна.
 
От: Брандиране на чаши

warangel, grigorov - а за мен може ли да ми кажете от къде мога да взема "чисти" керамични чаши: аз сам ще си ги брандирам?
 
От: Брандиране на чаши

Странникът Колегата те насочи може би на най-правилното място :)
Сега пише че са излезли в отпуск. Но да знаеш че като се върнат чашите са нагоре с цените. Доста им вдигнали наказателното мито от Китай по думите на шефа им. Може да пробваш веднага като се върнат преди да са сварили да ги променят в сайта.
 
Последно редактирано:
От: Брандиране на чаши

Странникът Колегата те насочи може би на най-правилното място :)
Сега пише че са излезли в отпуск. Но да знаеш че като се върнат чашите са нагоре с цените. Доста им вдигнали наказателното мито от Китай по думите на шефа им. Може да пробваш веднага като се върнат преди да са сварили да ги променят в сайта.

Благодаря.
 
От: От: Брандиране на чаши

nortlant колко според теб струва една чаша ?
Доставната цена на чашата е около 2 лв - това е когато не се пазари на едро а е до мисля че 30 бр.
от там имаш трансферна хартия и пресата. До тук добре а нали и за този който ти я дава чашата трябва да остане някой лев. Знаеш кое определя цената на един продукт / разходите като наем, заплати осигуровки и още куп / виждал съм колеги в моловете продават чашите по над 15 лв а има и други които са в някое квартално гаражче и нямат толкова много разходи и могат да си позволят да я продават дори и под тази цена 6 лв.
 
От: Брандиране на чаши

warangel - за мен чаша на цени над 1 до 2 лева ми е скъпа, търся по-евтино.
 
От: Брандиране на чаши

Не пише че е за сублимация обаче което има значение защото тези които не са за сублимация са естествено по-евтини. Да не се набарбоца някой с чаши дето не стават за сублимация и да гризка дръвцето :)
 
От: Брандиране на чаши

warangel, grigorov - а за мен може ли да ми кажете от къде мога да взема "чисти" керамични чаши: аз сам ще си ги брандирам?


В магазин ХИТ има чисти чаши в три цвята, съмнително бяло, индигово синьо и черно.
Не са супер качество, но са по едно левче / 0.99 ст на промоция / и не са лоши. Стандартни чаши.
 
От: Брандиране на чаши

А колко би ми струвал принтер за подобни чаши, за дребни бройки?
 
От: Брандиране на чаши

Тези по левче 100% не са за сублимация. Пак Ви повтарям внимавайте някой да не Ви извози... Бяла порцеланова чаша и бяла порцеланова чаша за сублимация са коренно различни продукти на коренно различни цени.
Принтера някой по-забутан със системата за сублимация + мастила до към 400 лв. ще се събереш. И някоя Китайска преса по-смотана до към 200 лв. И ето ти бизнес за 600 лв. :) Но препоръчвам да се сложат и на двете по още 100-200 лв. и да знаеш че имаш хубави машинки.
 

Горе