Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Еееее, ама това софиянци трябва да забравите да смятате, че сте центъра на вселената, да си го избиете от главата. Има и друг свят извън голямото село. Вие не сте най-важните.

Е, хайде сега подробности, София извън София, сите сме в България :|. Странник съпорта и в София им е ужасен, тъй че не си се минал. Ако нямаш нет в петък чакаш до понеделник :lol:.
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Еееее, ама това софиянци трябва да забравите да смятате, че сте центъра на вселената, да си го избиете от главата. Има и друг свят извън голямото село. Вие не сте най-важните.

Ти нормален ли си? Пита ме от кой град съм и казах, че съм от София. Какъв център на вселената? Трябваше да излъжа, че съм от друг ли? Явно имаш някакъв проблем със софиянци, мен това не ме касае. Като има нещо, изкарвай си го на друг, с мен не се занимавай въобще.
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Щом спре сигналът трябва да го оправят максимално бързо (говоря за интернет). Под бързо се има предвид максимум до час, а ако е от наистина голям проблем - до 2-3 часа. К'ви са тези от петък за понеделник? При моите мога да им звъня и в момента (3:30 нощес, петък срещу събота) ако имах проблем (до 2 пъти в годината най-много да се е случвало). Ще поясня, че живея в село.
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Петък за понеделник не знам, аз не съм имал такива проблеми. Имало е спирания, но много бързо са действали и са оправяли проблема. Доволен съм, може би за различните райони е различно.
 
От: От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Щом спре сигналът трябва да го оправят максимално бързо (говоря за интернет). Под бързо се има предвид максимум до час, а ако е от наистина голям проблем - до 2-3 часа. К'ви са тези от петък за понеделник? При моите мога да им звъня и в момента (3:30 нощес, петък срещу събота) ако имах проблем (до 2 пъти в годината най-много да се е случвало). Ще поясня, че живея в село.

Не знам към кои си, аз говорех за близуто. Преди тях съпорта беше на ниво независимо от часа, но откакто минаха към близу е така, при външен проблем някъде по кабелите подаваш заявка и първия работен ден идват. В най-добрия случай на следващия ден. Ако проблема е при мен си го оправям сама със съпорт по телефона.
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Не знам, но булсатком на братовчед ми вече вкараха оптика до компютъра. Махнаха стария кабел и сложиха много тънък оптичен. Чакам скоро и при мен да дойдат :) А blizoo с техния модем и измислен интернет, да си го държат.
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Ти нормален ли си? Пита ме от кой град съм и казах, че съм от София. Какъв център на вселената? Трябваше да излъжа, че съм от друг ли? Явно имаш някакъв проблем със софиянци, мен това не ме касае. Като има нещо, изкарвай си го на друг, с мен не се занимавай въобще.

Нормална е реакцията ми, но е породена от думите ти:
В София като не предоставят добри услуги, тогава къде са по-добри?

А с това не съм съгласен. Това, че сте от столицата, не означава, че всичко при вас трябва да е най-доброто а ние да сме трета глуха.
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Ами по принцип България е съсредоточена в няколко града - София, Варна, Бургас, Пловдив. Това е. Аз плащам 25 лв./месец и имам такъв интернет:

Кажи при теб как е.

Между другото, преди години бях на кейбълтел - за малко не си прерязах вените. :oops:
 
Последно редактирано:
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

В конкретния случай твоите показатели са по-добри от моите. Обаче не в това е цялата истина. Аз съм на безсрочен договор и мога да прекъсна когато си желая, не съм ограничен от договори, а това ми харесва. Като гледам офертите на близоо лесно мога да получа даже и по-високи скорости на интернет, ако сключа договор, и то на цена, по-ниска от твоята за 25 лв. Просто на този етап не желая да го правя и да сключвам договор. Доволен съм от услугата която плащам - скоростта ми на интернет ми позволява да работя и да поддържам сайтовете си, имам кабелна телевизия, цифрова телевизия, телфон, без месечна такса, и всичко това за 25 лв. И не, нямам модем! Само не съм доволен от съпорта им, както споменах, но вече им научих номерата и мисля, че и с това мога да се справя.
 
От: От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Ами по принцип България е съсредоточена в няколко града - София, Варна, Бургас, Пловдив.

Явно за теб е така. България са планините, полята, реките, малките селца и градчета където ако имаш късмет липсва циганията на големия град.
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

:D Няма как да не го споделя, при положение, че днес се извъртя по профилите на много приятели:

Станах рано призори,
пуснах телевизора и гледам -
НЯМА БТВ!

Разтърквам сънени очи,
пак поглеждам -
НЯМА БТВ!

Кафето готово е, нали,
пийвам си, поглеждам телевизора -
НЯМА БТВ!

Работата днес ще ми спори,
щото в ефира,
НЯМА БТВ!

Хората са по-усмихнати, добри,
защото Булсат,
НЕ ИЗЛЪЧВА БТВ!

Вечер пускам аз да гледам новини,
с радост забелязвам, че
НЯМА БТВ!

Господ нека благослови,
този, който
ОТЪРВА МЕ ОТ БТВ!

Стана късно, вече ми се спи,
телевизорът свети, но
НЯМА БТВ!

Заспивам. Сънувам сънища добри,
защото днес,
АЗ НЕ ГЛЕДАХ БТВ!
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Не знам доколко сте запознати с интернета, но не се гледа само скоростта, която ви показват. Има и други показатели, виждал съм какъв е на blizoo и е меко казано отвратителен.
 
От: От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Явно за теб е така. България са планините, полята, реките, малките селца и градчета където ако имаш късмет липсва циганията на големия град.

Ще ме извиняваш, но ми се иска да е така както казваш. АМА НЕ Е. Тая година са заличени 180 обезлюдени села в България. Масово младите българи се съсредоточават в големите градове, а в малките населени места започва да преобладава некачествен матрЯл и некачествени услуги. Ако тенденцията за обезлюдяването продължи, България ще се свие до няколко големи града. А в темата си говорим за интернет инфраструктура все пак, не за минзухарчета. Опитай се да си пуснеш симетричен 40 мегабитов интернет в някой малък град и сподели дали си успяла.
 
От: От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Ще ме извиняваш, но ми се иска да е така както казваш. АМА НЕ Е. Тая година са заличени 180 обезлюдени села в България. Масово младите българи се съсредоточават в големите градове, а в малките населени места започва да преобладава некачествен матрЯл и некачествени услуги. Ако тенденцията за обезлюдяването продължи, България ще се свие до няколко големи града. А в темата си говорим за интернет инфраструктура все пак, не за минзухарчета. Опитай се да си пуснеш симетричен 40 мегабитов интернет в някой малък град и сподели дали си успяла.

Разбрах, че възприемаме България по различен начин. През което и селце да съм минала е имало интернет, не се съмнявам, че има изключения. България е много назад по отношение на интернет инфраструктура, това е основния проблем, а не са проблем минзухарчетата.
 
От: От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Явно за теб е така. България са планините, полята, реките, малките селца и градчета където ако имаш късмет липсва циганията на големия град.

То е така, но като си в малкото селце без интернет, без работа и пари, какво ще правиш тогава. Всеки гледа да се махне и наистина всичко е обезлюдяло, ще става и по-зле. И аз имам село и знам какво е, никой млад човек не е останал там. Всеки идва или в София или заминава в чужбина. Останали са само старите и циганите, а старите постепенно изчезват. След няколко години по селата ще има само цигани. Това е факт, който няма как никой да отрече. Дори съм говорил с кметове на села, те същото казваха. Имат си статистика на населението и един ми обясняваше как преди години в селото е имало около 5000 човека, а сега са 1000, от които повече от половината - цигани.
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Не знам, но булсатком на братовчед ми вече вкараха оптика до компютъра. Махнаха стария кабел и сложиха много тънък оптичен. Чакам скоро и при мен да дойдат :) А blizoo с техния модем и измислен интернет, да си го държат.
Внимавайте с тея оптичните ... или поне не се лъжете че в компа ви влиза оптика. Един познат ми се хвали оптика, братле до нас не знам си какво ... слизам до кутията гледам суич захранен с UTP-а и се губи смисъла от тая оптика от кутията до него ... като преди това е захранено с меден кабел.
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Сега четох новите изявления на Бунака, този дето ги е писал е стоял бая на отворен прозорец. :mrgreen: Тея с всяко изявление все повече се излагат.
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

"Практиката на Булсатком да задържа над 80% от приходите на клиентите си за себе си е пагубна за развитието на целия телевизионен пазар в България и в краткосрочен, и в дългосрочен план." Майко мила!

Бе откъде накъде ще държат сметка на Булсатком какви приходи ще задържат за себе си. Егати нахалниците! Все на рекламодателите да ми държат сметка колко от приходите на сайта ми ще задържа и колко ще харча. Бива тъпотия, но това минава границата.

П.П. Поне да си подравнят текста на статията - прилича на акордеон. :D :D
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

"Практиката на Булсатком да задържа над 80% от приходите на клиентите си за себе си е пагубна за развитието на целия телевизионен пазар в България и в краткосрочен, и в дългосрочен план." Майко мила!

Бе откъде накъде ще държат сметка на Булсатком какви приходи ще задържат за себе си. Егати нахалниците! Все на рекламодателите да ми държат сметка колко от приходите на сайта ми ще задържа и колко ще харча. Бива тъпотия, но това минава границата.

П.П. Поне да си подравнят текста на статията - прилича на акордеон. :D :D

Сега остава Булсат да държи сметка на бунак тв колко от парите на рекламодателите им държат за себе си и колко инвестират в кабелните и сателитни оператори. :D
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

И тогава ще стане... :D:D:D:D Сблъсък на титаните... :D:D:D:D
 

Горе