Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Като започне шампионска лига, ако все още не са се договорили, булсата хвърчи от нас ... Започвам да гледам и от друга страна(като клиент на булсата), как всички други са си платили лиценза, само булсата се пънат ? Аз знам защо, купиха лиценз за GSM оператор, купиха 1001 кабеларки и сега им идва на нагорнище и от трите клона най-много на земята да паднат.

Сравни им цените с тези на другите оператори и ще разбереш, защо не им дреме. Вдигнали са ми скоростта и на интернета двойно, не знам дали е от тоя случай, но съм доволен. За същото, което получавам, имам познати на blizoo, които плащат двойно повече. БТВ едва ли ще ми липсва, който толкова го иска да го гледа с антена. Не мисля, че това една такава програма е достатъчна причина за смяна на оператора.
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Интересно какви ли им са загубите на Бунака сега.

Вчера в предаването на Ризова и Цонев пуснаха реклама дълга 1 минута. Самата Ризова обеща преди да пуснат рекламата, че ще е точно 1 минута и наистина беше толкова, даже по моя часовник малко под минута, което е нищо в сравнение с преди. По мои спомени рекламите в бунака бяха на второ място по дължина след тези по нова тв. А сега бунака бият дори и дискавъри и нешънъл по кратки реклами, което е добре дошло за зрителите им, но за джобовете на телевизията предполагам не толкова добре.
 
От: От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Вчера в предаването на Ризова и Цонев пуснаха реклама дълга 1 минута. Самата Ризова обеща преди да пуснат рекламата, че ще е точно 1 минута и наистина беше толкова, даже по моя часовник малко под минута, което е нищо в сравнение с преди. По мои спомени рекламите в бунака бяха на второ място по дължина след тези по нова тв. А сега бунака бият дори и дискавъри и нешънъл по кратки реклами, което е добре дошло за зрителите им, но за джобовете на телевизията предполагам не толкова добре.

Значи скоро може да чуем и за фалита на "Медията". :)
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Бях пуснал в един от сайтовете ми становище от Булсатком във връзка с отношеният им с Бтв. Днес получавам писмо лично от Ирена Томчева - ПР-ка на Бтв-то, в което "любезно" ми казва, че съм отразил само едната страна и ми праща тяхното становище. Някой от вас получавал ли е подобен имейл?

Сигурно има и други, едва ли си единичен случай въпреки, че аз лично не съм чул. Ако на мен ми пратят "любезен" мейл изобщо няма да ги отразя даже, сайта щом е мой аз каквито гледни точки искам такива ще слага. Точно пък те дето отразяват само гледните точки, които им изнася ще ми казват какво да публикувам.

Това е мое мнение, не го вземай под внимание - сам си прецени как да действаш. :)

ПП: Идеята на Блинки ми се вижда добра да си платят щом се натискат. :D


Значи скоро може да чуем и за фалита на "Медията". :)

Недей така Фатмагюл къде ще гледаме? :mrgreen:
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Сравни им цените с тези на другите оператори и ще разбереш, защо не им дреме. Вдигнали са ми скоростта и на интернета двойно, не знам дали е от тоя случай, но съм доволен. За същото, което получавам, имам познати на blizoo, които плащат двойно повече. БТВ едва ли ще ми липсва, който толкова го иска да го гледа с антена. Не мисля, че това една такава програма е достатъчна причина за смяна на оператора.

12.80 булсат + допълнителен приемник 2 лв
12.80 виваком + допълнителен приемник 2.50
12.40 blizo + допълнителен приемник 5 лв.

Не си мислете че булсата са с много ниски цени ... Разликите не са огромни.
 
ПП: Идеята на Блинки ми се вижда добра да си платят щом се натискат. :D
Така де, и без това през цялото време плюят интнернет и какви лоши хора има там. Да вземат сега да си платят, за да видят какво реално е интернет - каквото обществото казва, това е. Не е някаква написана от някой кретен PR статия. И само да попитам, те реално дават ли възможност на хората да изразят и тяхната позиция? Съмнявам се. Както се вика, всичко се връща. :)

За фалит не знам, но със сигурност няма да чуем нещо положително след това, което им се случи.
 
От: От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Ко речи? Ти нали се сещаш, че булсата имат сключени договори, а тиквите от бунак ще дължат супер огромни неустойки на рекламодателите, пък те се издържат от реклама "като изключим парата от Бойко".

Да не говорим, че може и да останат без такива!!!

Ок, аз не знам какви са им договорите, може и да си прав.Но все си мисля, че има и доста хора с неподновени договори при Булсатком.

Двама се карат, третия печели! -така се получва в случая :)
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

12.80 булсат + допълнителен приемник 2 лв
12.80 виваком + допълнителен приемник 2.50
12.40 blizo + допълнителен приемник 5 лв.

Не си мислете че булсата са с много ниски цени ... Разликите не са огромни.

Аз имам предвид пакетите ТВ и интернет. Да не говорим че на blizoo интернета е пълен боклук, имал съм честта да го видя какво представлява.
 
От: От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Ок, аз не знам какви са им договорите, може и да си прав.Но все си мисля, че има и доста хора с неподновени договори при Булсатком.

Двама се карат, третия печели! -така се получва в случая :)


Има :D:

Недей така Фатмагюл къде ще гледаме?

Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

@Kavon, ако ще говорим за платени статии, ето ти един пример: blitz.bg/news/article/174090 - то е ясно, че ще има платени статии, но все пак е редно да са идея по кадърни. :) Разплакани служителки, бесни дядовци, хахаха, смях пълен. ;)

Така, че виж и какво ти пускат, ако стигнете до финансовата част.
 
От: От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Недей така Фатмагюл къде ще гледаме? :mrgreen:

Е как къде? По диема фемили бре. Там ги бичат денонощно. Не случайно се саморекламират като "Домът на турските сериали".
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

@Kavon, ако ще говорим за платени статии, ето ти един пример: blitz.bg/news/article/174090 - то е ясно, че ще има платени статии, но все пак е редно да са идея по кадърни. :) Разплакани служителки, бесни дядовци, хахаха, смях пълен. ;)

Така, че виж и какво ти пускат, ако стигнете до финансовата част.

Благодаря Blinky за идеите ;) При първа възможност ще ти дам реп, засега не мога :)
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Благодаря Blinky за идеите ;) При първа възможност ще ти дам реп, засега не мога :)
Виж и за някой бартер, нещо може да се измисли. :)

Все пак и те така работят - идваш -> искаш -> плащаш -> получаваш. Не трябва да цакаме икономиката, нали? :)
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Да го духат и двете страни. На Близу съм и съм им казал, че ако се гаврят ще го ядат, пък нека има договори. Идеята е и двете страни да си изпълняват задълженията, нали? Ако не, разделяме се, това е принципа.

не бих взмел страна, защото двете компании не са ми симпатични. Нито едните, нито другите. Но пък сякаш БТВ са ми идея по-гнусни, защото знам каквъ продукт се опитват да пробутата на хората. А повечето хора, които ги гледат не е като да са в високо IQ, нали? Харесва ми статията на Блиц...няма такава глупост бездънна. Дано реколамодателите са се чатнали. Тези, които имат взаимотношения с медията, но и тук се съмнявам много, като ги знам какви са зеленчуци и те. В цялата ситуация ме дразни това, че те си воюват, а потребителя си седи и чака да не го прее*ат както винаги става. Сигурно ако се случи, си вдигаш чукалата и следващия. И каква ценова дискриминация в сводбоден пазар. Нали това лъмти от новините им Дянков, че сме имали развит и свободен пазар. Какви са сегга тези противоречия? Когато им го нахакат без вазелин, истината май е друга.

Kavon, пич, следващия път като ти пише неква мърла от там, пусни и тук да се посмеем малко. :) Че и била и нагла. Да и се счупи маникюра на първа среща дано. Това да не е като във Vbox, казваш им и махат видеото. Да ги таковам у боговете. Да фалират дано.
 
  • Like
Реакции: fifi
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Аз имам предвид пакетите ТВ и интернет. Да не говорим че на blizoo интернета е пълен боклук, имал съм честта да го видя какво представлява.

Не съм съгласен. На blizoo съм и съм доволен от услугите им, с изключение на съпорта им. Това, че в твоя град не предоставят добри услуги, не означава, че навсякъде е същото.
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Не съм съгласен. На blizoo съм и съм доволен от услугите им, с изключение на съпорта им. Това, че в твоя град не предоставят добри услуги, не означава, че навсякъде е същото.
Аз малко от нета им не съм доволен, но го преживявам някак. Иначе какво да кажа, позициите са ми ясни и на двете страни:

Булсатком не искат да вдигат таксите към крайните потребители, защото ще ги направи ценово неконкурентни или шефовете няма да имат за сапарета в Син Сити. Не ме интересува, то и белото им не е евтино. Преговарят с медията да ги сложат в отделен пакет, за да видят колко им струва фекала. Както и борят момента с цените, но явно без успех.

БТВ от своя стана няма да мръднат от позицията си, защото един от кретените е започнал да си пада по идея по-скупи к*рволенца и са му малко парите. Защото ще е много смешно, ако най-голямата медия не може да хване статистиките си от оператора? Все пак си следят статистиките, че най-гледани без оператора да ги излъва. :D А задълженията....алоооооооооо, криза е. :) Не искат да ги отделят в друг пакет, защото никой няма да го купува.
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Не съм съгласен. На blizoo съм и съм доволен от услугите им, с изключение на съпорта им. Това, че в твоя град не предоставят добри услуги, не означава, че навсякъде е същото.

В София като не предоставят добри услуги, тогава къде са по-добри? Тук един познат е към тях и дава 60 лева на месец уж за по-бърз интернет. Download-а му е към 40 мегабита, а upload-а е пълна скръб, около 2-3. Той им звъни постоянно и му казват, че това им бил максимума, не можело повече. При булсатком download-а е еднакъв с upload-а, имам реално IP и не съм с кабелен модем, а LAN. Същия download, но с многократно повече upload струва около 10 лева с отстъпката. Като сложим и телевизията с HD каналите излиза всичко около 25 лева.
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

В Казанлък за същото удоволствие плащаме 28 лева
В София като не предоставят добри услуги, тогава къде са по-добри? Тук един познат е към тях и дава 60 лева на месец уж за по-бърз интернет. Download-а му е към 40 мегабита, а upload-а е пълна скръб, около 2-3. Той им звъни постоянно и му казват, че това им бил максимума, не можело повече. При булсатком download-а е еднакъв с upload-а, имам реално IP и не съм с кабелен модем, а LAN. Същия download, но с многократно повече upload струва около 10 лева с отстъпката. Като сложим и телевизията с HD каналите излиза всичко около 25 лева.
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

В София като не предоставят добри услуги, тогава къде са по-добри?

Еееее, ама това софиянци трябва да забравите да смятате, че сте центъра на вселената, да си го избиете от главата. Има и друг свят извън голямото село. Вие не сте най-важните.
 

Горе