Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

От: От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

блудкаво-развеселителни предавания от рода на Сделка или Не и това е.

Абе блудкаво но поне Нова се стремят да угаждат на по-широк кръг от хора с телевизионните им игри. Сделката, Стани богат преди (сега не знам дали го дават), Държавна лотария, Аз обичам България и други, но им забравих имената. По бунака, а и по другите тв-та няма нито 1 подобна игра, ей така за разнообразие. Помня навремето само играта с Иван Гарелов с въпросите. Само новини, стари филми и сериали, като сериалите преобладават. По-лесно им е да купят някакъв евтин боклук и да го пуснат на reply.
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Аз съм си доволен от нета на булсат, ето ми го интернета и давам за него 9 лева на месец.
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Много са ми противни Булсатком,да духне малко вятър и няма сигнал,няма сигнал,да капне малко дъжд - няма сигнал...10 очи смениха вече и пак и пак луди ли са тия хора какви са?
 
От: От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Абе блудкаво но поне Нова се стремят да угаждат на по-широк кръг от хора с телевизионните им игри. Сделката, Стани богат преди (сега не знам дали го дават), Държавна лотария, Аз обичам България и други, но им забравих имената. По бунака, а и по другите тв-та няма нито 1 подобна игра, ей така за разнообразие. Помня навремето само играта с Иван Гарелов с въпросите. Само новини, стари филми и сериали, като сериалите преобладават. По-лесно им е да купят някакъв евтин боклук и да го пуснат на reply.
Абе стараят се, но нещо не успяват да ме задържат повече от 1 мин. пред екрана. Явно се опитват хората и това им е. За Аз обичам България, няма спор, и на мен ми харесва. Но всичко друго, направо не знам какви го мислят. Но им го признавам, че поне имат нещо. Не е като неква силиконена заспа да виси и да играе в 2-3 часа през нощта с некви сананбули. Това е вече кретения и плитка мисловна дейност. :)

Сега пак почват някакви Гласът на България и други музикални формации. Няма лошо, женската ги гледа и къщата е мирна. :) За всекиго по нещо, както се вика.
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Много са ми противни Булсатком,да духне малко вятър и няма сигнал,няма сигнал,да капне малко дъжд - няма сигнал...10 очи смениха вече и пак и пак луди ли са тия хора какви са?
Да, това не успяха да го оправят през годините, защото проблема не е от вчера.

Сега ми е интересно като отида да платя, колко реално ще ми вземат, като уж са ми махнали за месец БТВ-то. Някой да си е плащал таксата тези дни. То края на месеца си дойде и тогава се плаща за следващия. ;)
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Не са ви настроени добре антените или нямате добра видимост - Това ми се получаваше на мен като тук в УК ползвах една смешно малка антенка която тук я ползват за СКАЙ - Сложих си малко по голяма 70см и сега нямам проблем с дъжда а тук вали не е като да не вали. В БГ и в къщи и на вилата съм със малките стандартни антени и до сега не съм имал проблем.

Всичко си е до настройка.
 
От: От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Абе стараят се, но нещо не успяват да ме задържат повече от 1 мин. пред екрана. Явно се опитват хората и това им е. За Аз обичам България, няма спор, и на мен ми харесва. Но всичко друго, направо не знам какви го мислят. Но им го признавам, че поне имат нещо. Не е като неква силиконена заспа да виси и да играе в 2-3 часа през нощта с некви сананбули. Това е вече кретения и плитка мисловна дейност. :)

Сега пак почват някакви Гласът на България и други музикални формации. Няма лошо, женската ги гледа и къщата е мирна. :) За всекиго по нещо, както се вика.

Ама как само омеша телевизиите ... евала ...
 
От: От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Абе блудкаво но поне Нова се стремят да угаждат на по-широк кръг от хора с телевизионните им игри. Сделката, Стани богат преди (сега не знам дали го дават), Държавна лотария, Аз обичам България и други, но им забравих имената. По бунака, а и по другите тв-та няма нито 1 подобна игра, ей така за разнообразие. Помня навремето само играта с Иван Гарелов с въпросите. Само новини, стари филми и сериали, като сериалите преобладават. По-лесно им е да купят някакъв евтин боклук и да го пуснат на reply.

Евала за Държавната лотария :lol:
 
От: От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Евала за Държавната лотария :lol:

Кур за лотарията, над 200 билетчета и още не са ми се обадили да ходя да играя, всичко съм регистрирал а пък от тея 200 - към 20-30 пИчелят 2 лева - сиреч още 1 билет и така, голяма мизерия е при мен за сега с лотарията.
 
От: От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Кур за лотарията, над 200 билетчета и още не са ми се обадили да ходя да играя, всичко съм регистрирал а пък от тея 200 - към 20-30 пИчелят 2 лева - сиреч още 1 билет и така, голяма мизерия е при мен за сега с лотарията.

Ама тя не е държавна :))
 
От: От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Да ти кажа честно, разликата не е кой знае каква. Само истинският ценител я открива. :)

За какви истински ценители говори? Аз такова нещо не съм чул. А това с държавната лотария баба ми ме накара да регистрирам 1 билет :D Явно хазарта си е хазарт за всички възрасти :D
---------
По между другото ми казаха, че са пуснали някаква уникална промоция за хората, които са подали молба за оттегляне. Сменят им приемника с нов hd. Някой от нашите във форума заблажил ли е приемник?
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Не са ви настроени добре антените или нямате добра видимост - Това ми се получаваше на мен като тук в УК ползвах една смешно малка антенка която тук я ползват за СКАЙ - Сложих си малко по голяма 70см и сега нямам проблем с дъжда а тук вали не е като да не вали. В БГ и в къщи и на вилата съм със малките стандартни антени и до сега не съм имал проблем.

Всичко си е до настройка.

Да, аз съм от години към тях и не ми е спирал никога сигнала, без значение дали е дъжд или сняг.
 
От: От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

За какви истински ценители говори? Аз такова нещо не съм чул. А това с държавната лотария баба ми ме накара да регистрирам 1 билет :D Явно хазарта си е хазарт за всички възрасти :D
---------
По между другото ми казаха, че са пуснали някаква уникална промоция за хората, които са подали молба за оттегляне. Сменят им приемника с нов hd. Някой от нашите във форума заблажил ли е приемник?
Това с приемниците го играха вече преди време. Уж бяха безплатни, да сменят старите с нови, после нямаше в наличност и след няколко месеца станаха по някакви пари, че и за монтаж май искаха. Нямам конкретни спомени, но чакахме си за новите. След като попитах дали имат, ми отговориха, че имат ама с пари. За това този номер на мен ми се вижда малко нереален, но дано да е така. Явно щом играят с приемниците, значи от доста време насам няма да пуснат други промоции за клиентите си. Леко тъжно е, но явно това е реалността. :)

И това с дъжда и ветреца е така. Нямало е случай, в който да не валне и/или задуха и да не се е сдухал сигнала им. Явно това е за тези пари, но не и предлагат по-добро. За момента мога да кажа някоя друга положителна дума единствено и само от интернета им. Вярно е, че като имат проблем там, потребителя трябва да им го каже, но като цяло доста по-добре се държи от при старият ми доставчик. Там почти си станахме близки с оператора зад телефона. Любимата ми фраза беше "А вие рестартирахте ли си рутъра?" :)
 
От: От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

По между другото ми казаха, че са пуснали някаква уникална промоция за хората, които са подали молба за оттегляне. Сменят им приемника с нов hd. Някой от нашите във форума заблажил ли е приемник?

Чак пък уникална промоция :) По-скоро отчаян опит да задържат хората, които отблъснаха, като по този начин ощетяват лоялните си клиенти, за тях няма нищо. Говориха, че щели да компенсират клиентите си при плащане на следващата такса, но и това не се случи. Доста некоректно се отнесоха и според мен БТВ е по-правата страна в този спор - все пак беше нужен само един разговор с министъра по темата "сивата икономика сред операторите", за да клекнат и да подпишат с бТВ и Тв7 само няколко часа по-късно, явно много са се стреснали. Доста вероятно е наистина да са укривали абонати.
 
От: От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Доста вероятно е наистина да са укривали абонати.

Реално укриването на абонати не виждам какво ощетява клиента - плащаш за X канала - получаваш ги.

Иначе всеки който прави бизнес в БГ се налага да укрива нещо. Правилата на играта са такива. :)

ПП: БТВ-то "по-правата страна", видни моралисти защитници на авторските права се оказа, че те самите не си ги плащат от 2009. Имаше репортаж на Господари на ефира, много се орезелиха БТВ-то.
 
От: Булсатком спира излъчването на БосфорТВ

Един познат работещ във виваком ми каза че поръчките за телевизии скочили със 300%. Пир по време на чума :lol:
 

Горе