Бунта в Харманли - падението на куртизанките

Бунта в Харманли - падението на куртизанките.
Вискярнюз, вчера:
Днес в приюта за бежанци в Харманли нарушители на държавната граница на България и части на МВР, включващи жандармерия, полиция и катаджии!, проведоха задушевна беседа за климата и червените сакарски вина.
Първоначално беседата между нарушителите на границата и органите на реда от МВР бе вяла, с епизодични разгорещявания. В праймтайма на водещите телевизионни медии беседата се развихри и получи подобаващото ѝ се внимание. Все пак сакарските вина са известни между ценители и обикновени консуматори не само в България, а проблемите на климата са актуални за всеки човек на Земята, бил той нарушител, бежанец, редови полицай или жандармерист. За членовете на КАТ са известни по-актуални въжделения, но в напрегнатата обстановка на беседата не съумяха да ги поставят на масата за беседване и не получиха нужното внимание и разбиране.
Резултата от срещата е четирима ранени полицаи, единия от които тежко - съмнения за сътресение на мозъка, което обичайно оставя трайни следи в живота и дейността на пострадалия.


Какъв ли би бил резултата от беседата в Харманли, ако нарушителите на границата, наричани за краткост бежанци, не държаха камъни, а автомати Калашников? Колко ли куртизанки щяха да паднат в беседата?
 
Отворете следното ВИДЕО oт 8 мин. 48 сек. и чуйте малкия съсел Андрей какво казва за това дали трябва да приемаме още бежанци, цитирам:

".... тези хора са полезни, и ще ви обясня защо. Защото ние сме нация, която има нужда от свежа кръв. Сирийците са хора, много от тях са със сериозно образование, знания, култура..."

Вие представяте ли си?! Нищо, че този същия живее в затворен комплекс със денонощна охрана... Не му се налага да живее ДО такива индивиди и да гледа какво се случва с престъпността и т.н. Добре му е, на отдалечено, затворено място с охрана да говори по този начин. Лицемерието на "шоубизнеса" е потресаващо при прокарването на Соросоидните идеи. Не бе изненадващо, че 9/9 гласуваха ПРОТИВ това БЪлгария да приема още хора от Близкия Изток, на което малкия съсел почна да мрънка, как трябвало да се мисли и народа трябвало да бъде хуманен и т.н. Смях!
 
Основното ядро на тези "бежанци" са от Афганистан.
Както знаем от 1979 насам там се води непрекъсната война.
Тези хора са родени във война, не познават нищо друго, това им е начин на живот.
Сериозна сила са, и не трябва да се подценяват.
За тях ние сме мишки
 
Може ли някой да ми даде facebook -профила на тая "правозащитничка" Лидия Стайкова с снимките на битите нелегални имигранти да я попитам нещо.
Няма думи всички медии как ги защитават тия навлеци. Като не им харесва да се връщат откъдето са дошли. Идват , живеят нелегално, криво ляво ги хранят, има къде да спят, правят бунтове и накрая били бити.
Еми да бяха тръгнали само преди 20 години, щяха да са разстреляни, доста преди да са стигнали нашата граница.
 
Аз не мога да разбера друго, до колкото съм запознат със закона наказанието за нелегално преминаване на държавната граница е затвор за 5 години ...
Що лежат тези в Харманли само да ги храним а не чукат чакъл за новите магистрали...
 
Аз не мога да разбера друго, до колкото съм запознат със закона наказанието за нелегално преминаване на държавната граница е затвор за 5 години ...
Що лежат тези в Харманли само да ги храним а не чукат чакъл за новите магистрали...

Щото не е еЮропейско!!!!!!!!!!!!!!!!!!! А и пропускаш следващата алинея от този член в НК:

"Чл. 352. (2) Не се наказва онзи, който влезе в страната, за да се ползва от правото на убежище."

Нали се сещаш, всичките убежище искат!
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: CTAH
От 10-на дена BTV почнаха да ги наричат "бягащите от война", интересно откъде и защо дойде тази промяна.
 
Това е нацията, спасила своите евреи по време на втората световна война. :)
Няма да ревете, тогава, когато европейците пищят срещу българската инвазия. Това, че членството ни в ЕС ни осигурява права, не отменя факта, че за юропейците ние сме същите въшливи и крастави навлеци, каквито са арабските бежанци за вас. И още нещо - що ревете, като хората са задържани тук насила? Те нарушават нашата граница не за да останат, а за да преминат. Хем ги държим против волята им, хем им казваме, че не ги искаме... булгаристанска логика железна.
 
Това е нацията, спасила своите евреи по време на втората световна война. :)
Няма да ревете, тогава, когато европейците пищят срещу българската инвазия. Това, че членството ни в ЕС ни осигурява права, не отменя факта, че за юропейците ние сме същите въшливи и крастави навлеци, каквито са арабските бежанци за вас. И още нещо - що ревете, като хората са задържани тук насила? Те нарушават нашата граница не за да останат, а за да преминат. Хем ги държим против волята им, хем им казваме, че не ги искаме... булгаристанска логика железна.

Ох, лелче, чаках да почнеш да пишеш бг-мамските емоционални глупости в тая тема, просто. :D

Не разочароваш, това е важното! Искали да преминат само, милинките... ЕЮ не ни дава да ги разкараме => следователно ние не можем да направим това което трябва. Затова почват да мятат павета и да палят кофи. На което ЕЮ отговаря с: " решението е още емигранти"...ЕЮ бюрократщинската логика е железна. А теб те знаем, че не си "булгаристанка", а си "българско-хелзинска-комитетка" нали?
 
Въпросът не опира до това дали ги искаме или не. Работата е там, че те влизат нелегално, без явен мотив! В Турция няма война - значи по-нататъшният им път е необоснован. Араби има отдавна в България и никой нищо няма против тях. Проблемът е, когато идва някой да паразитира на място, където голяма част от местното население живее по-зле.
За сравнение тези българи (които в повечето случаи са всъщност цигани), които отиват на запад, само за да им цокат социалните системи - за тях е нормално да се държат западняците негативно и аз подкрепям подобно отношение. Но нямат право да се държат по същия начин за тези (най-често истински) българи, които отиват за да си търсят работа.
 
Ох, лелче, чаках да почнеш да пишеш бг-мамските емоционални глупости в тая тема, просто. :D

Не разочароваш, това е важното! Искали да преминат само, милинките... ЕЮ не ни дава да ги разкараме => следователно ние не можем да направим това което трябва. Затова почват да мятат павета и да палят кофи. На което ЕЮ отговаря с: " решението е още емигранти"...ЕЮ бюрократщинската логика е железна. А теб те знаем, че не си "булгаристанка", а си "българско-хелзинска-комитетка" нали?
Чиче, знам, че ти се иска светът да е толкова елементарен, че даже ти да можеш да го схванеш, но не е. Можеш да ми лепиш етикети, с които да ме идентифицираш до утре, но разликата между мен и теб е в това, че аз се поставям в ботушките на хората, преди да ги мразя, а ти се дуеш от върха някакъв въображаем пиедестал, който всъщност е клатещо се трикрако столче.
Надъхвайте се, няма да споря повече, но имайте предвид, че нещата не са черно-бели. Нюансите се менят в зависимост от това къде се намираш в картинката. ;)
Чудно ми кой ще мразите, след като се реши този проблем - веганите, гейовете, феновете на Миле Китич?
 
Чиче, знам, че ти се иска светът да е толкова елементарен, че даже ти да можеш да го схванеш, но не е. Можеш да ми лепиш етикети, с които да ме идентифицираш до утре, но разликата между мен и теб е в това, че аз се поставям в ботушките на хората, преди да ги мразя, а ти се дуеш от върха някакъв въображаем пиедестал, който всъщност е клатещо се трикрако столче.
Надъхвайте се, няма да споря повече, но имайте предвид, че нещата не са черно-бели. Нюансите се менят в зависимост от това къде се намираш в картинката. ;)
Чудно ми кой ще мразите, след като се реши този проблем - веганите, гейовете, феновете на Миле Китич?

Омраза няма, има реципрочност. И като се постави в техните обувки, метна ли и ти някое паве по полицаите? Счупи ли някоя глава? Гордееш ли се с това?

И друго - Щом могат да се бият срещу тежковъоръжена полиция и жандармерия, значи могат и срещу Ислямска ДЪржава да се бият. Да, ама, не.... :)

Колкото до "нюансите" и къде се намираш именно това показах с лицемерните изказвания на съсела от фермата. ТОй си се намира на топличко, в затв. комплекс, с денонощна охрана, но раздава акъл за това какво трябвало да се направи. Totally out of touch. Точно като теб
 
Последно редактирано:
Чудно ми кой ще мразите, след като се реши този проблем
Принципно, ако този проблем бъде решен ще съм много доволен, глобално.
Нямам против, хората който бягат от война, но тези не са такива !!!! Повечето са по-добре облечени и охранени от средностатистически работещ човек в тоя кенеф.
Не казвам, че живеят в лукс, но нашите баби и дядовци определено не живеят по-добре. Няма как да спечелят симпатии като се опитват да мятат павета, палят, рушат и това което им се предлага. Превантивната мярка бой наред е, как да кажа възпалителна... с други думи няма да търпим своеволия. Не сме ние тия, дето "сеят" демокрация и "освобождаваме" страните им от "диктаторите" им.
Каквото и да напишете в тяхна защита, хората имат някаква памет и знаят какво ни е струвало на нас свободата.
 
Преди 11 дни писах това:
...............
ББ избра кандидат с който на 100% искаше да загуби - толкова ли е сложно.................
Това е разбира е малко вероятен развой
От по вероятните:
...............
3) Долу по границата може стане някой фал и пак в тези 3 месеца ... интересно
....
5) Е комбинация от 2-4 със силен фокус над икономически трус, после социални вълнение и после сещате се, кой иде на кон .... 3 месеца е преспокойно време се нагнети обществото и то по време на зима и отделно много добре може се манипулира тази маса, видите ли без мен става потоп, така че ме вземете не падат по мое време банки, няма социум кризи и т.н.

А вие сте седнали да гледате нагласен мач и го избивате на фенщина с тези президентски избори ...
 
Баба ти Ванга е била по-прозорлива... видяла го е преди 30 години :D
Дерзай и до некоя и друга година, ще може да предсказваш във времеви период по дълъг от 11 дни :D
 
Е да де искат убежище ама не в България,
Те от тук само преминават. Много ще са тъпи да останат. :)

Май са ни малко....трябва още да приемем....и това правителство ще остане в историята с това. И магистралите от здравните ни осигуровки. ;)
 
Това е нацията, спасила своите евреи по време на втората световна война. :)
Няма да ревете, тогава, когато европейците пищят срещу българската инвазия. Това, че членството ни в ЕС ни осигурява права, не отменя факта, че за юропейците ние сме същите въшливи и крастави навлеци, каквито са арабските бежанци за вас. И още нещо - що ревете, като хората са задържани тук насила? Те нарушават нашата граница не за да останат, а за да преминат. Хем ги държим против волята им, хем им казваме, че не ги искаме... булгаристанска логика железна.
Как по-точно са задържани на сила, след като лагерът е от отворен тип или поне беше от отворен тип? Нали се сещаш, че сръбските граничари като ги хванат и ни ги връщат обратно. А булгаристанка си ти, ма още трябва да те бият докато те любят, барем ти дойде малко акъл в киферицата.
 
Може ли някой да ми даде facebook -профила на тая "правозащитничка" Лидия Стайкова с снимките на битите нелегални имигранти да я попитам нещо.
Тая жалка душица изтри снимките, след като ги пусна. Нещо май не се оказаха много истински :)
 

Горе