Бургаска среща

CTAH

Well-Known Member
Здравейте колеги!

Реших да се преброим ...

Колегите от Бургас и региона, да се срещнем запознаем, да обменим опит и идеи и кой знае може да поработим заедно.


16ч 18.07.2015г на Романса на младежкия дом.
 
Последно редактирано:
Правим го. Драсни на лично да обменим контакти. Имам още 2-3 човека, които ще проявят интерес, но не са активни тук.
 
От: Бургаска среща

Записвам се да следя темата. Ако съм свободен ще се включа - да изпием по бира и да обменим идеи. :beer:
 
От: Бургаска среща

Аз също след 30 съм в Китен

Това е мой профил по грешка го направих през тапатолка, нека е Някой от уикендите през Юни месец и да е вечерта, тогава всеки, който е в околностите може да се освободи. Аз друго отношение към датата и часа нямам, ако има други с друго удобно време и дата да пише.
 
Re: От: Бургаска среща

Това е мой профил по грешка го направих през тапатолка, нека е Някой от уикендите през Юни месец и да е вечерта, тогава всеки, който е в околностите може да се освободи. Аз друго отношение към датата и часа нямам, ако има други с друго удобно време и дата да пише.

Да, и си викам какво стана. :) След кой ще е? 30ти?
 
От: Re: От: Бургаска среща

Да, и си викам какво стана. :) След кой ще е? 30ти?

След 30.06 до септември, но смятам, че юли месец е добре да се съберем, а после може пак август :) Напишете 2 - 3 дати и ще видим кой как може да се освободи. Видях, че съм омазал датите отгоре. 11. 07 .... 18 .07 .... 25. 07... нещо от тоя род
 
От: Бургаска среща

При първа възможност ще намина и аз :)
 
От: Бургаска среща

Записвам се. Като се уговорите за дата, може и аз да мина, Варна е близо.
 

Горе