Бургаска среща

От: Re: От: Бургаска среща

Да, ще го направим това във Варна. :) Дори тези дни ще видим в темата за дата нещо - ще е май вечерно. ;)

Екстра, ако има във Варна, там съм сигурен :)
 
От: Бургаска среща

Събота се падам на работа иначе бих дошъл за по бира, изпийте една и заради мен :D
 
Сещам се за пицария "Romance". Тази в центъра или до Младежкия дом. Или на Кишишев в к-с "Зорница".
 
Преди години правихте регулярно такава среща в "Духа на тигъра" (заведението отдавна го няма) и бяхме 5-6 човека. Ще е хубаво да се възстанови тази традиция :)

Аз мога да се включа ако е на 16-19.07.2015
 
От: Бургаска среща

Аз предполагам, че и за 17-18 ще се организирам. Но трябва да зная дата защото си подновявам шофьорската книжка и се разправям с куриери, пълномощни да не стане така, че да я отложим срещата, пък после да се окаже, че този уикенд ще се събираме и аз да не дойда :)... Объркано стана... Нека е твърдо 18 - ти например...
 
От: Re: Бургаска среща

Нещо за след обеда - 15-16ч? Че в романда е тегаво вечерта - много народ.

Аз съм ОК. И без това няма да мога да къркам... така, че подобен час ми е екстра... дайте координати на кръчмата, че не познавам Бургас
 
Идеално. Ще видя няколко човека от ФБ, които не са активни вече тук, но могат да проявят интерес към срещата.
 

Горе