1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.

Бъдещето е вече реалност в Сингапур

Дискусията в 'Политика' стартирана от testkiwi, Февру 24, 2017.

1. Websolut

Websolut Well-Known Member

Рег.:
    Септ 30, 2012
    Съобщения:
    2,394
    Харесвания:
    324
    Точки:
    83
    Място:
    Sofia, Bulgaria
    Не ми хвалете държава в която не можеш да се изплюеш спокойно на тротоара:), това е нехракатерно за азиатците, в Китай примерно е нормално да мляскаш и да се оригваш в заведение за хранене, също така спокойно можеш и да се изплюеш на земята, без никой дори да ти обърне внимание, ако настъпиш случайно някой в градския транспорт не е необходимо да му се извиняваш той е свикнал, а и така е прието:), там ли имаше така наречените бутачи за метрото - засилват се и набутват народа навътре:), а на излизане спокойно можеш да изръгаш някой в ребрата, ако го помолиш да се дръпне няма да стане:)

Не може вчера да си слязъл от дървото и днес да си в суперцивилизован, факт е че тези държави се развиват с много бързи темпове, толкова бързо, че не могат да разберат какво става и това се дължи според мен отчасти на това, че са като един голям мравуняк, просто такава им е природата...

Последно редактирано: Апр 20, 2017
  2. WPNewbie

WPNewbie Member

Рег.:
    Септ 6, 2014
    Съобщения:
    94
    Харесвания:
    40
    Точки:
    18
    Аз не очаквам от гражданите живеещи над мен когато пият следобедния си чай, бъркайки го да не допират сребърната лъжичка в порцелановата чашка. Достатъчно ми е да не ми пробиват тентата с цигари и да не си хвърлят бурканите с домати през терасата ...

bobbydigital харесва това.
  3. Zdravko.Kapanov

Zdravko.Kapanov Member

Рег.:
    Май 20, 2014
    Съобщения:
    385
    Харесвания:
    24
    Точки:
    18
  4. mnedelchev

mnedelchev New Member

Рег.:
    Апр 5, 2017
    Съобщения:
    8
    Харесвания:
    3
    Точки:
    3
    Снимките са невероятни

5. Websolut

Websolut Well-Known Member

Рег.:
    Септ 30, 2012
    Съобщения:
    2,394
    Харесвания:
    324
    Точки:
    83
    Място:
    Sofia, Bulgaria
    Много поетично:)
    Да, но на всякъде има простаци които ще ти нарушат личното пространство по един или друг начин, Бай Ганя не е единствен на този свят.

Като казах слезли от дърветата има в предвид, че бързия икономически растеж в тези региони изпреварва начина на живот на хората и те са един вид неподготвени за това, а друг е въпроса, че различните култури имат различни норми за това е кое нормално и кое не и особено азиатците са много далчече от нашите предстваи за нормалност, затова дадох пример с Китайците.

Оригвайки се на масата Китаеца показва, колко му е вкусно и че се е нахранил добре, а ти си викаш ебати простака, ти ядеш първо, второ и трето, а те ядът всичко на куп и може да почнат и с десерта на който както му е кеф...и така нататък, да не се отклонявам от темата повече:)

Иначе е хубаво в Сингапур да, ама да не беше тоя мор

6. testkiwi

testkiwi Well-Known Member

Рег.:
    Септ 20, 2010
    Съобщения:
    1,060
    Харесвания:
    214
    Точки:
    63
    Професия:
    unemployed :)
    Място:
    Sofia
    Кажете за тайланда - аз го определям като азиатската България :D Свободия яко, далаверките са от летището още ;D
    Точно като България - курви, кабели и далавери :D

Сподели страницата