Бъдещето е вече реалност в Сингапур

Не ми хвалете държава в която не можеш да се изплюеш спокойно на тротоара:), това е нехракатерно за азиатците, в Китай примерно е нормално да мляскаш и да се оригваш в заведение за хранене, също така спокойно можеш и да се изплюеш на земята, без никой дори да ти обърне внимание, ако настъпиш случайно някой в градския транспорт не е необходимо да му се извиняваш той е свикнал, а и така е прието:), там ли имаше така наречените бутачи за метрото - засилват се и набутват народа навътре:), а на излизане спокойно можеш да изръгаш някой в ребрата, ако го помолиш да се дръпне няма да стане:)

Не може вчера да си слязъл от дървото и днес да си в суперцивилизован, факт е че тези държави се развиват с много бързи темпове, толкова бързо, че не могат да разберат какво става и това се дължи според мен отчасти на това, че са като един голям мравуняк, просто такава им е природата...
 
Последно редактирано:
Не може вчера да си слязъл от дървото и днес да си в суперцивилизован
Аз не очаквам от гражданите живеещи над мен когато пият следобедния си чай, бъркайки го да не допират сребърната лъжичка в порцелановата чашка. Достатъчно ми е да не ми пробиват тентата с цигари и да не си хвърлят бурканите с домати през терасата ...
 
Аз не очаквам от гражданите живеещи над мен когато пият следобедния си чай, бъркайки го да не допират сребърната лъжичка в порцелановата чашка. Достатъчно ми е да не ми пробиват тентата с цигари и да не си хвърлят бурканите с домати през терасата ...

Много поетично:)
Да, но на всякъде има простаци които ще ти нарушат личното пространство по един или друг начин, Бай Ганя не е единствен на този свят.

Като казах слезли от дърветата има в предвид, че бързия икономически растеж в тези региони изпреварва начина на живот на хората и те са един вид неподготвени за това, а друг е въпроса, че различните култури имат различни норми за това е кое нормално и кое не и особено азиатците са много далчече от нашите предстваи за нормалност, затова дадох пример с Китайците.

Оригвайки се на масата Китаеца показва, колко му е вкусно и че се е нахранил добре, а ти си викаш ебати простака, ти ядеш първо, второ и трето, а те ядът всичко на куп и може да почнат и с десерта на който както му е кеф...и така нататък, да не се отклонявам от темата повече:)

Иначе е хубаво в Сингапур да, ама да не беше тоя мор
 
Кажете за тайланда - аз го определям като азиатската България :D Свободия яко, далаверките са от летището още ;D
Точно като България - курви, кабели и далавери :D
 
Ако под "бъдеще" разбираш - "територия колкото сф с население близо 5 млн" (справка сингапур) - да, съгласен съм.
 

Горе