България върви надолу в почти всички класации

От: България върви надолу в почти всички класации

Подписа ми.
[video=youtube;V8_8xbrjIJU]http://www.youtube.com/watch?v=V8_8xbrjIJU[/video]
 
От: България върви надолу в почти всички класации

Като нямаш доводи, не пускай тъпи коментари без смисъл.
 
От: България върви надолу в почти всички класации

най-важното е, че герб няма да имат такова голямо мнозинство
ще издържим тези 4 години с бсп+герб
и до тогава трябва да се появи алтернатива на "алтернативата"
 
От: България върви надолу в почти всички класации

пък ти като си ПРОСТ, оставай си прост,
Така. Ти би дузпа на празна врата и вкара гол.
И аз ти дадох червено. Ей за това горе.
Хайде обясни ти за какво ми даде червено?
Да рече човек, че е цвета на любимата ти партия - не е. БСП си избраха нежно розовото, като дупе на..., айде да го кажем на бебенце.
Да си касапин - не си. Уеб мастер си.
Трябва да разровя, да видя, отде иде тази страст по червеното у теб?
На Фройд ли да се опра, или на Макаренко? :rolleyes:
 
От: България върви надолу в почти всички класации

Че БСП посмъртно няма да се коалира по какъвто и да било начин с ГРОБ, даже обратното, другата година помнете ми думите, ще има яко оправяне на сметки, значи такива популисти и такива далавери, вчитай че ще ги раскостят както сега ебава* майката на всичките кметове на БСП и ги рекетират чрез държавата и изнудват, така другата година просто ще и се яде майката на ГЕРБ, пък и тя ГЕРБ няма бъдеще, до другата година и ще стане като НДСВ. Много има да и връщат БСП-то и Станишев заради тея простотии дето направиха и тея популистки методи, ще ги разкатаят много лошо, помнете ми думите.
 
От: България върви надолу в почти всички класации

Като нямаш доводи, не пускай тъпи коментари без смисъл.

Не го схвана?
Или не ти отърва?
 
От: България върви надолу в почти всички класации

В клипа и в поста си поставих реални неща и доводи, а получавам малумна българска реклама в отговор - казал съм ти вече, недей да ме иронизираш - ако имаш доводи - ще се радвам да спорим, ама да ми отговаряш така, заслужаваш си да ти казвам, че си прост.
 
От: България върви надолу в почти всички класации


Еми за някои, може да има някакво влошаване на ситуацията, но всичко върви по плана... на управляващата групичка и сичко е под контрол, така да се каже
Под контрол са почти всички медии, държавни постове, съдебна власт, икономически лостове, опозицията също и неправителствени организации и профсъюзи, организираната престъпност и международните мафиотски канали ...
Абе всичко е под контрол!
Ама най-вече народа, той е под тотален контрол!
И плана може да се осъществи.
Кой е плана ли?
Миии, ако не сте усетили още, ще ви подскажа:rolleyes:
Започва с Т
и завършва на... оталитаризъм
Капише?
То и в Европата ни сочат като мафия и ни пускат разни предупредителни ноти и ни наказват в международния съд
Ама те не знаят ли, че от мафията няма излизане?
Да не приказвам много, че да не наруша закона на "омертата":rolleyes:
 
От: България върви надолу в почти всички класации

В клипа и в поста си поставих реални неща и доводи, а получавам малумна българска реклама в отговор - казал съм ти вече, недей да ме иронизираш - ако имаш доводи - ще се радвам да спорим, ама да ми отговаряш така, заслужаваш си да ти казвам, че си прост.
Ето ти го в прав текст, щом или не го разбираш, или не ти отърва да си признаеш:
Не ме гледай, чадо, какво правя, а ме слушай какво ти говоря.
Това е и девиза, и политиката на БСП.
Особено в последното им правителство, ръководено от Ахмед Доган.
 
От: България върви надолу в почти всички класации

Реално погледнато Статията макар на пръв поглед да изглежда критична всъщност е поредната шпакла за управляващите явно от ИПИ не се притесняват да правят люлюни.
Идеята на статията е да ни обясни как - Верно че нищо не направиха ама я вижте в Полша някакви били почнали нещо да правят на вторият мандат та трябва сещай се да ги изберат още веднъж тия тупани та да се сетят за какво са в управлението.

Алъне за съжаление когато БСП някога се върне на власт няма да извади кирливите ризи на това управление а ще е доста интересно като знаем до тук какви неща излезнаха представете си какви не сме разбрали.
Догодина се очертава здрава парламентарна криза много е вероятно да се стигне до избори до дупка или до ново управление на ГЕРБ със "скрита" подкрепа от ДПС тоест няма да са официално в коалиция но ще ги подкрепят във "важни" моменти в името на държавата.
 
От: България върви надолу в почти всички класации


За съжаление на всякъде е така ако решиш да правиш бизнес в бг, трябва да си мазохист от най-коравите. Аз наскоро реших да врътна един бизнес, че ме хванала скуката ама като разбрах, че ще ми трябват една камара документи и да ги пращам в Софето за одобрение и ще чакам 1 месец в най-добрия случай за одобрението си рекох: О, я си берете лайката! И до там.:)
 
От: България върви надолу в почти всички класации

Във всички класации, които следи Капитал :)
Нека не забравяме, че след нежната раздяла между Иво Прокопиев и ГЕРБ още веднага след изборите Икономедия стана опозоционно издание.

Да не забравяме и явния конфликт между Прокопиев и Цветан Василев. Ако четете Дневник/Капитал, гледайте и ТВ7, за да се насладите на сеира изцяло.

Изводът е простичък: Бойко е зле, ама по-зле от съсела Сергей няма. Така, че догодина на изборите не трябва да се връзваме на провокациите и просто не трябва да гласуваме за БСП и Съсела. Хич не е казано да гласуваме за Бойко :)
 
От: България върви надолу в почти всички класации

Изводът е простичък: Бойко е зле, ама по-зле от съсела Сергей няма.
И кой ти го каза това? Бареков ли?
И не разбрах тоя извод въз основа на кое е направен? Че "съсела" вдигаше доходите на 3 и 6 месеца ли? Или, че по времето на съсела имаше икономически напредък или кое? Аз не схванах нещо? Пояснете моля ГЕРБЕРИ!!!
 
От: България върви надолу в почти всички класации

Във всички класации, които следи Капитал :)
Нека не забравяме, че след нежната раздяла между Иво Прокопиев и ГЕРБ още веднага след изборите Икономедия стана опозоционно издание.

Да не забравяме и явния конфликт между Прокопиев и Цветан Василев. Ако четете Дневник/Капитал, гледайте и ТВ7, за да се насладите на сеира изцяло.

Изводът е простичък: Бойко е зле, ама по-зле от съсела Сергей няма. Така, че догодина на изборите не трябва да се връзваме на провокациите и просто не трябва да гласуваме за БСП и Съсела. Хич не е казано да гласуваме за Бойко :)

То, лични конфликти може да има, ама парата си е пара
А за кой да се гласува, направо не знам
Те тъй си омешаха капите, че не мога да разбера кой е ляв, кой десен
Голям цирк ни разиграват, цигански
Тука има, тука няма, познай де е топчето
Кой прие закона за плоския данък, левите ли бяха
Пък май десните искаха да го отменят
Ами че топчето го няма
 
От: България върви надолу в почти всички класации

То, лични конфликти може да има, ама парата си е пара
А за кой да се гласува, направо не знам
Те тъй си омешаха капите, че не мога да разбера кой е ляв, кой десен
Голям цирк ни разиграват, цигански
Тука има, тука няма, познай де е топчето
Кой прие закона за плоския данък, левите ли бяха
Пък май десните искаха да го отменят
Ами че топчето го няма
Плоския данък го искаха идиотите от Европа и беше задължителен за ЕС, недейте да спекулирате с него, спомнете си много добре нещата тогава нещата как стояха и защо Станишев го наложи.
 
От: България върви надолу в почти всички класации

Плоския данък го искаха идиотите от Европа и беше задължителен за ЕС, недейте да спекулирате с него, спомнете си много добре нещата тогава нещата как стояха и защо Станишев го наложи.
Пич, какво друсаш бе?!? :)
В колко държави има плосък данък, че някой да го е направил задължителен и да го е НАЛОЖИЛ на съсела? :)
Истината е, че това беше цената, която СерГея трябваше да плати за подкрепата на НДСВ тогава.
Тебе или ти плащат от БСП или тотално си бъгясал в главата... :)
 
От: България върви надолу в почти всички класации

И кой ти го каза това? Бареков ли?
И не разбрах тоя извод въз основа на кое е направен? Че "съсела" вдигаше доходите на 3 и 6 месеца ли? Или, че по времето на съсела имаше икономически напредък или кое? Аз не схванах нещо? Пояснете моля ГЕРБЕРИ!!!

Кои доходи вдигаше? На пенсионерите? За сметка на осигуровките, които плащам АЗ. Или на кого е вдигал доходите? Ти какъв си? Пенсионер? Безработен чакащ на моите осигуровки? Друг тип чакащ държавата да го издържа?
Ясно е, че ти плащат от БСП, ама вземи се поспри с тъпотиите. Сравни ръста на БВП средно в ЕС по време на съсела и по време на ГЕРБ и си направи извдоите.
Не цъфтим, не вържем, милиционерщината се разраства за жалост, Бойко е тъпак, ама да лансираш съсела като алтернатива: или е за пари или за много пари.

И ако админите на Предприемача търпят подобна платена политическа пропаганда от типове като теб, то е време да си сменят логото с една червена роза (открадната)... :)
Enjoy life и намери начин как да популяризираш спонсорите си по по-елегантен начин, защото текущия прозира грозно (тип PR агенцията на Моника примерно). :)
 
От: България върви надолу в почти всички класации

Ама нямаш проблеми, ей ти БВП спрямо ЕС




Иво, ти пък какви осигуровки плащаш? Да не те почвам да ти припомням мега спама, който заля преди година и малко повече относно SEO услугите ти в интернет, които сега даже не мога да ги намеря, явно са те типосали от гугъл доста. Моля ти се, не изпадай в популизми - плащал бил, то така и бойко казва : " АЗ ПЛАЩАМ, АЗ ДАВАМ, АЗ ПОСТРОИХ, АЗ ОТКРИХ" - моля ти се, не сме тук да слушаме популистки изцепки. А пък ако си мислиш, че Плоския Данък е цената за подкрепата на НДСВ = НИКОГА ПОВЕЧЕ НЕ СЕ ЗАНИМАВАЙ И ИНТЕРЕСУВАЙ ОТ ПОЛИТИКА! Защото просто нИ тЪ бива
 
От: България върви надолу в почти всички класации

Ама нямаш проблеми, ей ти БВП спрямо ЕС

16897_3823300061461_67436283_n.jpg

Свят включва Китай, Бразилия, Саудитска Арабия и майката родина СССР, където ръста е:
а) Белязан от фактори различни от наличните в ЕС (например изключително евтина работна ръка) - Китай, Индия, Бразилия
б) Белязан от фактори свързани с цената на течни горива като газ и петрол - СССР, Саудитска Арабия.

За това казах и за сравнение с другите държави в ЕС, ама или БСП не разполага с тази статистика или не иска да я покаже ;)

Много е лесно освен това да се цитира Каролев, ама извадено от контекста той не казва нищо положително за управлението на съсела, извън 2-3 неща, които НДСВ прокара. Като цяло изглежда смешно БСП да цитира статиска на Каролев, който буквално разнищва съсела в икономическата му политика, с изключение на няколко неща (като плоския данък), прокарани от НДСВ.
 

Горе