България и САЩ ще се кооперират в свалането на торент сайтовете

Blinky

Owner
И докато тече извънредното положение, явно са доста добри в справянето, та са измислили нещо интересно:

Да, ще стане интересно. Не, че ми пука, не ползвам торенти, но за жалост не е от хубавите новини на деня. :)

alexkuzmov

Active Member
И докато тече извънредното положение, явно са доста добри в справянето, та са измислили нещо интересно:

Да, ще стане интересно. Не, че ми пука, не ползвам торенти, но за жалост не е от хубавите новини на деня. :)
unnamed.jpg

Sky

Well-Known Member
Тия намериха с какво да се занимават. Нямат ли няколко големи пламнали градове да лекуват? :)
Аз не видях да пише, че са зарязали борбата с вируса?!?

Кур за пиратите, дано ги затрият завинаги.

Blinky

Owner
Netflix, Hbo и Steam харесват това :)
Толкова години се борят с това, че вече почвам да се съмнявам в такива статии. Има и друга положителна страна на това - ще засилят ходенето на кино, което няма как да се случи в следващите няколко месеца. :D

Blinky

Owner
На Netflix, Hbo и Steam им е през кура на такъв малък пазар, като България.
То май за това сме винаги под радара. :) Кой ни бръсне за нещо и за това си ни позволяват - то как да се сърдиш ба бедни страни, че гледат малко нелегално. ;)

alphawow

Active Member
Ще спрат дедов, като ги знам какви са абичи гдбопа.

ExTended

Active Member
Мда, във времето когато половин България не знаят кога ще си получат следващата заплата, трябва да им вземем и забавлението на хората. :)

На мен лично не ме касае това, игрите си ги купувам с пари и така или иначе играя рядко, филми не гледам, няма хубави сериали които в момента следя, а и да имаше, не ми е фрапантно да си платя един месец събскрипшън някъде, аудио-книгите( които са ми главния начин за развлечение) си ги свалям от международен торент тракер, който няма как да го свалят, пък и да го свалят, ще отворят нов. :)

Не е като да има нещо уникално в българските тракери реално погледнато, единствено българските субтитри, които правят и са полезни за хора, които не знаят английски, но това не е задължително да спира заедно с тракерите.

Не знам как не осъзнават, че ако отнемат възможността на хората да имат достъп до безплатно забавление, следващото нещо, което ще се случи ще е бунт. Или го осъзнавам и пак е някаква PR акция за отбиване на номера.

В страни като Германия мерките работят, защото заплатите са 10 пъти по-големи от тукашните, а разходите за живот не.

• Haha
Реакции: Sky

jair

Active Member
Да, я да си кажете кой колко 10ки е слагам на съседките и роднините си. ;)

Десетката може да се ползва неограничено и без активация, само ще досажда с попъп чат-пат и ще има воден знак на уолпейпъра. Разни дребни персонализации липсват също, но нищо фатално. Ако и това е проблем, препродават се евтини OEM ключове, които си бачкат без проблеми само не могат да се прехвърлят от машина на машина, а мисля че и съпортът може да е малко ограничен. Ключовете са абсолютно редовни може да се активират по телефона с MS или през виртуалния им чат. И така.

Семеен акаунт за до 6 потребителя за Office струва нещо от рода на 140лв за година, раздели го на 6 и сумата е смешна.

Няма причина да се слагат замундски инсталации в днешно време.

ExTended

Active Member
Не знам, аз имам 8-ца и 10-ка от купувани лаптопи, но като стане време за преинсталация на десктопския компютър винаги ме е мързяло да ходя да гледам кодове и просто си ползвам замундски релийзи и кейове.

Просто е по-малко занимавка, а ако релийза е читав няма абсолютно никаква разлика от оригиналния продукт.

desoe

Active Member
Мда, във времето когато половин България не знаят кога ще си получат следващата заплата, трябва да им вземем и забавлението на хората. :)

На мен лично не ме касае това, игрите си ги купувам с пари и така или иначе играя рядко, филми не гледам, няма хубави сериали които в момента следя, а и да имаше, не ми е фрапантно да си платя един месец събскрипшън някъде, аудио-книгите( които са ми главния начин за развлечение) си ги свалям от международен торент тракер, който няма как да го свалят, пък и да го свалят, ще отворят нов. :)

Не е като да има нещо уникално в българските тракери реално погледнато, единствено българските субтитри, които правят и са полезни за хора, които не знаят английски, но това не е задължително да спира заедно с тракерите.

Не знам как не осъзнават, че ако отнемат възможността на хората да имат достъп до безплатно забавление, следващото нещо, което ще се случи ще е бунт. Или го осъзнавам и пак е някаква PR акция за отбиване на номера.

В страни като Германия мерките работят, защото заплатите са 10 пъти по-големи от тукашните, а разходите за живот не.

HBO GO целият е с БГ субтитри и струва точно 8 лева на месец. Ако на Ганьо и това му е много, вече не знам :)

BurnX

Well-Known Member
нетфликс е 7-8 евро, аз не си го купувам щото ме дразнят че няма бг субс , а в замунда има. Като предлагаш услуга я направи като хората....

Горе