България и САЩ ще се кооперират в свалането на торент сайтовете

Аз пък искам като ги спират, пак да направят такава силна акция и да я гледаме. Това ще ни оправи на всички настроението след тази депресия, която ни карат да гледаме сега по новините. Група палячи ще питат сигурно дали има захранване. Ще е весело. :)
 
Да, ще гледаме май филми вече през крив макарон. То пък и едните филми дето излизат последно време. А сега и не излизат. Така каза Генерала. :)
 
Нещо не загравям, тия сайтове супер лесно могат да се спрат - конфискация на домейн, блокиране на трафик към тях итн. Или пропускам нещо?
 
Нещо не загравям, тия сайтове супер лесно могат да се спрат - конфискация на домейн, блокиране на трафик към тях итн. Или пропускам нещо?
Явно ползват доста добри ъндърграунд регистранти и хостинги. :) Според мен явно юрисдикцията на нашето велико МВР не стига до там. :)
 
Ха, верно са на линия. Като го проверявах Арената, не беше. Замундата не съм си правил труда, защото те този сайт го бутат от както се помня аз. :)

Явно пак ще се направят, че правят нещо. Нищо, важното е да има смешни клипчета, които да ни разсмиват тук по форумите и социалните мрежи. :)
 

Горе