България и САЩ ще се кооперират в свалането на торент сайтовете

Аз пък искам като ги спират, пак да направят такава силна акция и да я гледаме. Това ще ни оправи на всички настроението след тази депресия, която ни карат да гледаме сега по новините. Група палячи ще питат сигурно дали има захранване. Ще е весело. :)
 
Да, ще гледаме май филми вече през крив макарон. То пък и едните филми дето излизат последно време. А сега и не излизат. Така каза Генерала. :)
 
Нещо не загравям, тия сайтове супер лесно могат да се спрат - конфискация на домейн, блокиране на трафик към тях итн. Или пропускам нещо?
 
Нещо не загравям, тия сайтове супер лесно могат да се спрат - конфискация на домейн, блокиране на трафик към тях итн. Или пропускам нещо?
Явно ползват доста добри ъндърграунд регистранти и хостинги. :) Според мен явно юрисдикцията на нашето велико МВР не стига до там. :)
 
Явно ползват доста добри ъндърграунд регистранти и хостинги. :) Според мен явно юрисдикцията на нашето велико МВР не стига до там. :)
Регистъра е само един икан
 
Ха, верно са на линия. Като го проверявах Арената, не беше. Замундата не съм си правил труда, защото те този сайт го бутат от както се помня аз. :)

Явно пак ще се направят, че правят нещо. Нищо, важното е да има смешни клипчета, които да ни разсмиват тук по форумите и социалните мрежи. :)
 

Горе