България на 3-то място по пушене в ЕС. Над 40% от населението над 15г възраст пуши.

Пушите ли?

  • Никога не съм пушил!

    Votes: 24 40.0%
  • Пушех, но ги отказах!

    Votes: 11 18.3%
  • Припалвам от време на време

    Votes: 5 8.3%
  • Пуша редовно

    Votes: 20 33.3%

  • Общо гласове
    60
От: България на 3-то място по пушене в ЕС. Над 40% от населението над 15г възраст пуш

Верно ли не влияе? Щото все ми се струва, че един пушач, като не пуши и става много нервен. :wink:

Това ли е причината за твоето леко агресивно поведение? Май не трябваше да ги отказваш. ;)

То и гладните хора са леко изнервени - да забраним храната? Тъпа логика, ама спор да става, нали? :)
 
От: България на 3-то място по пушене в ЕС. Над 40% от населението над 15г възраст пуш

Смешни пушачески напъни.

Кога съм казал нещо за алкохола?

По тая логика, може да оправдавате пристрастеността си към цигарите, с хероина и да ми пускате клипчета на наркомани, които ограбват, за да си купят доза.

Не оправдавам по никакъв начин алкохолно зависимите, нито употребата на алкохол. Но не бих нарекъл нормалните пийващи от време на време наркомани, просто защото алкохолът обикновено не пристрастява ;)

Колкото до агресивното поведение - за това е виновен тестостерона. Нали съм ти казвал миличка - тестостерон + висока интелигентност = предприемач. :lol:
 
От: От: България на 3-то място по пушене в ЕС. Над 40% от населението над 15г възраст

Колкото до агресивното поведение - за това е виновен тестостерона. Нали съм ти казвал миличка - тестостерон + висока интелигентност = предприемач. :lol:

Че ти на моменти си леко истеричен, бе миличък, чак подозирам, че страдаш от свръхпроизводство на прогестерон. ;)

Виж за високата ти интелигентност не мога да кажа нищо, понеже някои твои аргументи говорят за пълна липса на такава. Дано си поне предприемчив. ;)

просто защото алкохолът обикновено не пристрастява

Божкееее, да си чул термина ''алкохолизъм''? Той е най-масово разпространеният бич сред хората и от него страдат много повече хора, отколкото от наркотични зависимости.
Не знам някой да е пребил жената и децата, щото е изпушил една кутия цигари, но има доста, които го правят след кило ракия.
 
От: България на 3-то място по пушене в ЕС. Над 40% от населението над 15г възраст пуш

Някаква тъпа незадоволена стара мома ще ми дава наклон на уя :lol: Аз да не съм като тебе, в перманентен кензис, че да произвеждам непознати за истинските мъже женски хормони 8) Като родиш едно дете, тогава имаш право да се обясняваш.

За пиенето - а ти да си чула, че не всеки който пие понякога е алкохолик? И да си чула, че всеки който си купува цигарки ВСЕКИ ДЕН е наркоман?
 
От: България на 3-то място по пушене в ЕС. Над 40% от населението над 15г възраст пуш

Точно, като тъпа стара мома пред цикъл се държиш в момента. Прогестеронът ти е в пика си. Айде, жив и здрав. :)
 
От: България на 3-то място по пушене в ЕС. Над 40% от населението над 15г възраст пуш

Фащам се на бас, че докато напишеш това си мнение, изпуши 2-3 цигарки. Нищо чудно, че не можеш да си намериш тъпкач. Истинските мъже обичаме жената да ни мирише на хубаво, а не на орка:lol:
 
Re: От: България на 3-то място по пушене в ЕС. Над 40% от населението над 15г възраст

Фащам се на бас, че докато напишеш това си мнение, изпуши 2-3 цигарки. Нищо чудно, че не можеш да си намериш тъпкач. Истинските мъже обичаме жената да ни мирише на хубаво, а не на орка:lol:

Имал съм малко гаджета в живота си (защото вече финализирах с това) и едно 80% от тях бяха пушачки. Странно, не бях се замислял, след като ред-а спомена. Но явно не ми е пречело. Да, не бяха някакви пепелници, а всичките пушеха умерено много. Нямаше го цигара от цигара момента. :)
 
От: Re: От: България на 3-то място по пушене в ЕС. Над 40% от населението над 15г въз

Имал съм малко гаджета в живота си (защото вече финализирах с това) и едно 80% от тях бяха пушачки. Странно, не бях се замислял, след като ред-а спомена. Но явно не ми е пречело. Да, не бяха някакви пепелници, а всичките пушеха умерено много. Нямаше го цигара от цигара момента. :)
Е кажи сега, хубаво ли ти беше някоя да смърди на немит циганин? Друго си е да усетиш фин парфюм и миризма на чистичко.
 
От: България на 3-то място по пушене в ЕС. Над 40% от населението над 15г възраст пуш

Аз си ги избирам пушачи, бе Ред. Смърдим си на орки взаимно. ;)
Цигарката след секс е най-сладка, а ти не бъди толкова сигурен, че си нямам ''тъпкач''.
 
Re: От: Re: От: България на 3-то място по пушене в ЕС. Над 40% от населението над 15г

Е кажи сега, хубаво ли ти беше някоя да смърди на немит циганин? Друго си е да усетиш фин парфюм и миризма на чистичко.
Бате, няма много общо между това да си пушач и да смърдиш на циганин. :) Не знам с какви точно си имал взимане даване, но на такива не съм попадал. Всичките бяха супер чистоплътни, ухаещи на хубаво, а това, че са пушачки не ми е правило впечатление. На някой непушач може и да му направи, не знам. НО чак пък да смърди, не е точно така. :)
 
От: Re: От: Re: От: България на 3-то място по пушене в ЕС. Над 40% от населението над

Бате, няма много общо между това да си пушач и да смърдиш на циганин. :) Не знам с какви точно си имал взимане даване, но на такива не съм попадал. Всичките бяха супер чистоплътни, ухаещи на хубаво, а това, че са пушачки не ми е правило впечатление. На някой непушач може и да му направи, не знам. НО чак пък да смърди, не е точно така. :)
Освен, ако не са си миели зъбите след всяка цигара, не виждам как може да са ухаели на хубаво. Не лъжи :wink:

Или, к*р око нема, какво остава за нос :lol:
 
Последно редактирано:
От: България на 3-то място по пушене в ЕС. Над 40% от населението над 15г възраст пуш

Аз си ги избирам пушачи, бе Ред. Смърдим си на орки взаимно. ;)
Цигарката след секс е най-сладка, а ти не бъди толкова сигурен, че си нямам ''тъпкач''.
"В наше село имаше само една жена дето пуши, викаха й баба Миришка" - българска народна мъдрост :lol:
 
Re: От: Re: От: Re: От: България на 3-то място по пушене в ЕС. Над 40% от населението

Освен, ако не са си миели зъбите след всяка цигара, не виждам как може да са ухаели на хубаво. Не лъжи :wink:

Или, к*р око нема, какво остава за нос :lol:

Ее, ти много драматизираш. Не е чак толкова натрапчива и застояваща се миризма, че да влизат в камери за стерилизация. :)

Ако всеки му лепват нещо на база лоши навици, то това, че пушиш ще е голям бенефит, като знам какво може да им роди съзнанието на някои.
 
От: От: България на 3-то място по пушене в ЕС. Над 40% от населението над 15г възраст

"В наше село имаше само една жена дето пуши, викаха й баба Миришка" - българска народна мъдрост :lol:

Е, моето село или е по-модерно от твоето или ти верно си българин от старо време. Пушачките у наше село сме много. ;) - лична мъдрост.:lol:
 
От: Re: От: Re: От: Re: От: България на 3-то място по пушене в ЕС. Над 40% от населен

Ее, ти много драматизираш. Не е чак толкова натрапчива и застояваща се миризма, че да влизат в камери за стерилизация. :)

Ако всеки му лепват нещо на база лоши навици, то това, че пушиш ще е голям бенефит, като знам какво може да им роди съзнанието на някои.

Блинки, кефиш!:D:D:D

Не се учудвай ако тестостеронният мъж ти забрани да изказваш мнение, докато не родиш. Липсата на аргументи е голяма мъка за форумния спорчо. :)
 
От: От: От: България на 3-то място по пушене в ЕС. Над 40% от населението над 15г въз

Е, моето село или е по-модерно от твоето или ти верно си българин от старо време. Пушачките у наше село сме много. ;) - лична мъдрост.:lol:
Да, чудесно е това. Особено много се кефя, като видя как бременна жена пуши. Браво! Можеш да се гордееш със себе си. :lol:
 
От: Re: От: Re: От: Re: От: България на 3-то място по пушене в ЕС. Над 40% от населен

Ее, ти много драматизираш. Не е чак толкова натрапчива и застояваща се миризма, че да влизат в камери за стерилизация. :)

Ако всеки му лепват нещо на база лоши навици, то това, че пушиш ще е голям бенефит, като знам какво може да им роди съзнанието на някои.
Баце, забравяш че съм бивш пушач ;) Пак ти казвам, бил си заслепен или с перманенетен синузит :lol:
 
Re: България на 3-то място по пушене в ЕС. Над 40% от населението над 15г възраст пуш

Обаче пак се доказва, че пушачите са по-толерантни. Доста непушачи мрънкат за тези цигари, все едно те ги пушат. И сега и заведения си имат, мир за всички, ама пак мрънкане. :)

Аз съм точно от двете страни вече, защото ходя на места за непушачи по разбираеми причини, но излизам и се крия като плъх, за да не преча на никой и да се насладя на една цигара, но като се върна, пак мрънкане. Миришеш на дим, ала бала, е на какво да мириша, на рози? Споко, няма да мириша така цял живот, само в рамките на 10-15 мин. ;)
 
От: България на 3-то място по пушене в ЕС. Над 40% от населението над 15г възраст пуш

AAA...ама ти си бил пушач ли бе :lol: Отказвай ги докато е време, не ставай за смях ;)

Ако някой ти смърди на пот, пак ли ще си толкоз толерантен :twisted:
 
Re: От: България на 3-то място по пушене в ЕС. Над 40% от населението над 15г възраст

AAA...ама ти си бил пушач ли бе :lol: Отказвай ги докато е време, не ставай за смях ;)

Ако някой ти смърди на пот, пак ли ще си толкоз толерантен :twisted:

Вече съм станал. Бях ги зарязал за 2-3 години, но пак ги почнах. :) Еее, айде, айде, чак пък сравнение с пот. Ако ще правиш сравнения - ползвай "намазан с екстременти" :)
 

Горе