България на 3-то място по пушене в ЕС. Над 40% от населението над 15г възраст пуши.

Пушите ли?

  • Никога не съм пушил!

    Votes: 24 40.0%
  • Пушех, но ги отказах!

    Votes: 11 18.3%
  • Припалвам от време на време

    Votes: 5 8.3%
  • Пуша редовно

    Votes: 20 33.3%

  • Общо гласове
    60
От: България на 3-то място по пушене в ЕС. Над 40% от населението над 15г възраст пуш

Жена пушач = все едно целуваш пепелник!

Да не говорим за пръстите и косата като хубаво поемат тютюневата миризма.... мммм

Кой каквото ще да ми казва, но е факт!
 
Re: България на 3-то място по пушене в ЕС. Над 40% от населението над 15г възраст пуш

Да, не е много приятно, но пък не е чак такава драма. Нали ги гледам и другата крайност - веганите и там био хорицата - някои изглеждат като изсъхнали шушулки, а един дори си говореше сам, поръчвайки соеви неща. Това да лъжеш мозъка си, че му даваш месо може да ти изиграе лоша шега. :)

И на мен не ми е приятно като пушач до мен да седне мъж или жена, която пали цигара от цигара, това е гадно, защото наслоява нон стоп миризма. Отиди, изпуши една цигара на открито, разкара я със сок и после дъвка и се върни. А не да пушиш в някаква кутийка 2-3, като изпаднал наркоман и после да се боднеш при хора непушачи и деца. Това вече е свинщина.
 
От: От: От: България на 3-то място по пушене в ЕС. Над 40% от населението над 15г въз

Да, чудесно е това. Особено много се кефя, като видя как бременна жена пуши. Браво! Можеш да се гордееш със себе си. :lol:

Ми не се гордея, но не се и срамувам, бе Ред. Ако почна да крада или убивам, за да си купя цигари ще се срамувам - обещавам.
 
От: България на 3-то място по пушене в ЕС. Над 40% от населението над 15г възраст пуш

Жена пушач = все едно целуваш пепелник!

Да не говорим за пръстите и косата като хубаво поемат тютюневата миризма.... мммм

Кой каквото ще да ми казва, но е факт!

Не разбирам личната ви драма, пичове. Има жени непушачки - вас чакат, какво ви мъчи?
Ревнали сте, все едно на света само пушещи жени има и няма какво да забършете.
Аз се радвам, че уцелвам предимно пушачи и на тях вредният ми навик не им пречи. Даже успяват да усетят парфюма ми. ;)

пс. Блинки, тамън ме зарадва и с антивеганското изказване ме събори. Няма пълно щастие. :)
 
Re: От: България на 3-то място по пушене в ЕС. Над 40% от населението над 15г възраст

пс. Блинки, тамън ме зарадва и с антивеганското изказване ме събори. Няма пълно щастие. :)

Така де, ако ще си говорим истината. :)

Иначе и аз съм много против бременна жена да пуши, това е мега егоистично и малоумно. ;)
 
От: Re: От: България на 3-то място по пушене в ЕС. Над 40% от населението над 15г въз

Иначе и аз съм много против бременна жена да пуши, това е мега егоистично и малоумно. ;)
Мъжка шовинистична свиня, как не те е срам да говориш така против свободата на жените?! Разбира се, че ще пушат и няма да си бръснат краката, мишниците и мустака, царството на такива задръстеняци като теб свърши, живееш в 21-ви век!
 
От: Re: От: България на 3-то място по пушене в ЕС. Над 40% от населението над 15г въз

Така де, ако ще си говорим истината. :)

Иначе и аз съм много против бременна жена да пуши, това е мега егоистично и малоумно. ;)

Така е, съгласна съм грозно е бременна жена да пуши, но май само циганките го правят, все още. Аз нямам позната, която да е пушила, докато е бремена и кърми. После се връщат в пътя, но не и преди това. :)
 
От: От: Re: От: България на 3-то място по пушене в ЕС. Над 40% от населението над 15г

Мъжка шовинистична свиня, как не те е срам да говориш така против свободата на жените?! Разбира се, че ще пушат и няма да си бръснат краката, мишниците и мустака, царството на такива задръстеняци като теб свърши, живееш в 21-ви век!

Понеже знам, че мен иронизираш, мога да те уверя, че винаги съм гладко избръсната. Мислех да си пусна катинарче, но реших, че ще бъде твърде феминистко. ;)
 
От: От: От: Re: От: България на 3-то място по пушене в ЕС. Над 40% от населението над

Понеже знам, че мен иронизираш, мога да те уверя, че винаги съм гладко избръсната. Мислех да си пусна катинарче, но реших, че ще бъде твърде феминистко. ;)
Или носиш такава шапка?

woman-wearing-paper-bag-head.jpg
 
Re: От: Re: От: България на 3-то място по пушене в ЕС. Над 40% от населението над 15г

Мъжка шовинистична свиня, как не те е срам да говориш така против свободата на жените?! Разбира се, че ще пушат и няма да си бръснат краката, мишниците и мустака, царството на такива задръстеняци като теб свърши, живееш в 21-ви век!

Не влизам ли в класацията на "модерно" мислещите и либерални хорица. Да ме замерваш с камъни.
 
От: От: От: Re: От: България на 3-то място по пушене в ЕС. Над 40% от населението над

Или носиш такава шапка?

woman-wearing-paper-bag-head.jpg

Не! Моята е огнеупорна и с отвор за цигарата. :)
 
От: Re: От: България на 3-то място по пушене в ЕС. Над 40% от населението над 15г въз

Така е, съгласна съм грозно е бременна жена да пуши, но май само циганките го правят, все още. Аз нямам позната, която да е пушила, докато е бремена и кърми. После се връщат в пътя, но не и преди това. :)

Повечето жени се крият когато пушат бременни, това съм го виждал десетки пъти :)
 
От: От: От: Re: От: България на 3-то място по пушене в ЕС. Над 40% от населението над

Не! Моята е огнеупорна и с отвор за цигарата. :)
Цигара, ама от кожените :lol:
 
От: От: От: От: Re: От: България на 3-то място по пушене в ЕС. Над 40% от населението

Цигара, ама от кожените :lol:

Не мога да разбера, консервативен ли си или извратен? Не си ми читав, така или иначе. :)
 
От: Re: От: България на 3-то място по пушене в ЕС. Над 40% от населението над 15г въз

Повечето жени се крият когато пушат бременни, това съм го виждал десетки пъти :)

Е как се крият пък ти си ги виждал?
 
Re: От: Re: От: България на 3-то място по пушене в ЕС. Над 40% от населението над 15г

Е как се крият пък ти си ги виждал?

Явно не се крият много добре. :) Аз съм виждал в последните 2 години поне 3 бременни със захапани цигари, чак ми стана кофти.
 
От: Re: От: България на 3-то място по пушене в ЕС. Над 40% от населението над 15г въз

Е как се крият пък ти си ги виждал?

Те от него не се крият, бе Блеки. :D
Аз мисля, че стресът от липсата на цигара влияе по-лошо на бебето, отколкото самата цигара.
В крайна сметка, на спирката, докато чака рейса майката ще се надиша с повече вредни емисии.

Тестостероненият предприемач какво мисли по въпроса?
 
От: От: От: От: Re: От: България на 3-то място по пушене в ЕС. Над 40% от населението

Не мога да разбера, консервативен ли си или извратен? Не си ми читав, така или иначе. :)
Просто съм човек с богата обща култура ;)

Аз мисля, че стресът от липсата на цигара влияе по-лошо на бебето, отколкото самата цигара.
:lol: Също и стресът от липсата на хероин.
 
От: От: От: От: Re: От: България на 3-то място по пушене в ЕС. Над 40% от населението

Просто съм човек с богата обща култура ;)

При теб дори некултурните подмятания са чаровни - не оставай с впечатление, че се оплаквам. ;)

Също и стресът от липсата на хероин.

Нерде Ямбол, нерде Стамбул! Къде отидЕ, бре човек?

Едно е да вдишаш пушек, който отива в белите дробове, друго е да си инжектираш химична субстанция, която се влива директно в кръвоносната система. Ама за теб тютюнопушенето е също толкова пряко свързано с хероиновата зависимост, колкото хомосексуализмът с педофилията, така че изобщо не се учудвам.
 
От: България на 3-то място по пушене в ЕС. Над 40% от населението над 15г възраст пуш

Нандито почва омеква само след няколко бързи словесни престрелки. Колеги имайте малко милост:wink:
 

Горе