България - самоизяждащата се държава! 1 работи, а 6 ядат!

От: България - самоизяждащата се държава! 1 работи, а 6 ядат!

Ама как умело се връткаш не е истина. Спора беше, дали хората поддръжници на комунизма в Русия са Руснаци. Ти твърдеше, че 95% са марсиянци спуснати от Маркс. Факт е, че там се създава първата КОМУНИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ ! Къде в тоя линк, който пуснна присъства думата "ПАРТИЯ" и "КОМУНИЗЪМ" ? Има социализъм и анархизъм, КОМУНИЗЪМ няма! Много добре си овърташ нещата и се мислиш за много начетен, обаче издишаш от всякъде. :)
 
От: България - самоизяждащата се държава! 1 работи, а 6 ядат!

Какви поддръжници бе пич, обясних ти че ръководството на комунистическата партия на Русия и водачите на революцията не са руснаци. Първият интернационал е началото. Ти какво си мислиш, че това учение се е пръкнало от нищото и е свързано само с Русия ли? Карл Маркс, идеологът на всичко (макар и крал от други идеите си), да не е руснак? Да не е написал "Капиталът" в Русия, на червения площад? Според комунистическото учение комунизмът има стадии, като един от тях е социализма.

Не знам аз какво издишам, но комунизмът не е руско учение, не е измислено от руснаци, а революцията там е плод на чужди за руската империя сили. По същия начин можеше да се болшевизира цяла Европа, това е и управлението на Бела Кун в Унгария, такива са германските болшевики като Роза Люксембург и Клара Цеткин, да не давам и български примери.

Спирам да пиша, докато не се поограмотиш малко.

Факти:

Who financed Lenin and Trotsky?


 
От: България - самоизяждащата се държава! 1 работи, а 6 ядат!

Ти упорито четеш между редовете, никъде не оспорвам ръководството и водачите, че не са от Русия, ама масата на движението, хората които са ги последвали тия външни сили са РУСНАЦИ (защото само лидерите, без вътрешна маса от хора, не могат да направят револуция, сещаш ли се :). Интернационала не е партия, а движение(международна организация) бе пич, на луд ли се правиш, говоря ти за ПАРТИЯ, с колко по-големи букви да го напиша не знам.


Ето ти цитат: "Комунистическата партия (КП) е политическа партия, която твърди, че се стреми към комунизъм (или поне безкласово общество) като държавно и обществено устройство.

Първата комунистическа партия е организацията на болшевиките, водена от Ленин, който като цяло въвежда названието „комунистическа партия“. Преименуването на Руска социалдемократическа работническа партия в Руска комунистическа партия (болшевики) се извършва през 1918 г. "

http://bg.wikipedia.org/wiki/Комунистическа_партия
 
От: България - самоизяждащата се държава! 1 работи, а 6 ядат!

Ами, ако не ти е известно е имало гражданска война. Така че, явно е имало доста руснаци, които не са ги последвали. Почни да си оправдаваш русофобията с друго, а не с комунизма, защото е нелепо.
 
От: България - самоизяждащата се държава! 1 работи, а 6 ядат!

Е то пълно щастие няма, ти какво очаваш да ги последват всички ли :D Дори в Русия, няма толкова аграри. :)

Русофобия няма, има русофилия и патриотизъм, ако не ти е известно. :)
 
От: България - самоизяждащата се държава! 1 работи, а 6 ядат!

Е какви са бе човек, Германци ли? Ленин, какъв е? Айде малко по-сериозно. :)

евреи са бе мой, това иска да ти каже тоя фашист
 
От: България - самоизяждащата се държава! 1 работи, а 6 ядат!

евреи са бе мой, това иска да ти каже тоя фашист

Е да, логиката му е уникална. Значи да не виним Германците за нацизма, щото лидера им Хитлер е австриец. :)
 
От: България - самоизяждащата се държава! 1 работи, а 6 ядат!

Минков, като ти гледам подписа, най-големия фашага тука си ти :lol: Стил Фрий, пак счупи тъпомера, австрийците не са ли германци бе :lol:
 
От: България - самоизяждащата се държава! 1 работи, а 6 ядат!

Минков, като ти гледам подписа, най-големия фашага тука си ти :lol: Стил Фрий, пак счупи тъпомера, австрийците не са ли германци бе :lol:

И как реши, че са германци ми е интересно.
 
От: България - самоизяждащата се държава! 1 работи, а 6 ядат!

Минков, като ти гледам подписа, най-големия фашага тука си ти :lol: Стил Фрий, пак счупи тъпомера, австрийците не са ли германци бе :lol:

фашиста твърди, че след като в държавата има 96% баварци и едва 9000 евреи, значи са германци т.е. истински арийци като фюрера
 
От: България - самоизяждащата се държава! 1 работи, а 6 ядат!

И как реши, че са германци ми е интересно.
ХАХАХАХ, ти си уникален :lol: Ами как съм решил, на какъв език говорят в Австрия? То сигурно за тебе и македонците не са българи :lol:
 
От: България - самоизяждащата се държава! 1 работи, а 6 ядат!

Какво значение има на какъв език говорят ? Значи Бразилците са Португалци, а Аржентинците са Испанци, така ли да го разбирам?
 
От: България - самоизяждащата се държава! 1 работи, а 6 ядат!

А мексиканците какви трябва да са според редрума?
 
От: България - самоизяждащата се държава! 1 работи, а 6 ядат!

Какво значение има на какъв език говорят ? Значи Бразилците са Португалци, а Аржентинците са Испанци, така ли да го разбирам?
Белите там какви са според теб, след като прародителите им са дошли от тези държави? Другите са местни - индианци и прочее.
 
От: България - самоизяждащата се държава! 1 работи, а 6 ядат!

А мексиканците какви трябва да са според редрума?
Говориш за колонизирани държави, все едно да ме питаш какви са американците.

По данни от 2011 г. в Мексико живеят 114 793 300 души.

Расов състав:

70 % - метиси
9- 17 % - бели
12 % - индианци

Населението е главно от смесен индианско-испански произход (метиси) - 87,6%, индианци (56 етноса) - 11,7% (от тях испаноезични - 57,2%, ацтеки - 11,7%, маи - 6,5%, сапотеки - 3,6%, отоми - 2,9%, миштеки - 2,5%, други -15,6%), други - 0,7%.
Мексиканците са наследници на испанските колонизатори и местното население.
 
От: България - самоизяждащата се държава! 1 работи, а 6 ядат!

Говориш за колонизирани държави, все едно да ме питаш какви са американците.


Мексиканците са наследници на испанските колонизатори и местното население.

И благодарение на така поднесената информация ти ги наричаш испанци така ли? А нашите цигани - индийци :)
 
От: България - самоизяждащата се държава! 1 работи, а 6 ядат!

Ти не си добре бе човек, следваш сляпо няква теза и ставаш се по-смешен, къде отиде на пародители и тн. Говорим за държави, не за раси и прародители. :D Да проследим и великото преселение на народите ако искаш, за да сме маскимално точни? :D
 
От: България - самоизяждащата се държава! 1 работи, а 6 ядат!

Държавите не определят това кой народ живее в тях. Ако испанци си живеят в Мексико и не се мешат с местните и след 20 поколения ще си останат етнически испанци. Прабаба ти да не е била османка, като е била жителка на османската империя? :lol:

И благодарение на така поднесената информация ти ги наричаш испанци така ли? А нашите цигани - индийци
Казвам, че белите там са с испански произход. Не знам как се самоопределят. Знам, че много от наследниците на американците от ирландски произход се самоопределят за ирландци в щатите, поне такива с които съм имал контакти.
 
От: България - самоизяждащата се държава! 1 работи, а 6 ядат!

А какъв е според теб? Това, че има държава Австрия, не значи че хората населяващи я са от австрийски етнически произход (такъв просто не съществува). Просто има повече от една немски държави, едната е Австрия, другата Германия. Отчасти и Швейцария. Сериозно бъркаш гражданство и етническа принадлежност, а си тръгнал да спориш за сериозни теми. Какво друго да ти кажа?

Ето един тъп цитат от уики и приключваме със спама тука:

Hitler, an Austrian German by birth,[SUP][12][/SUP][SUP]http://en.wikipedia.org/wiki/Anschluss#cite_note-15[/SUP] picked up his German nationalist ideas while serving in the German Army during World War I. In accordance to this, one of the Nazi's beliefs was to re-unite all Germans either born or living outside of the Reich in order to create an "all-German Reich".
 

Горе