България 2014 - деградация на държавата. Или?

От: България 2014 - деградация на държавата. Или?

Вискяре, какви са тия глупави пропаганди?! Кой ще си купи хартиена книга вече? Някоя баба, може би или човек, който по принцип не е запален читател. Българите четат много, четат и на английски. Погледни само какво се случва с български регистрации в световни портали, като http://www.goodreads.com/ . Лично аз от там често си избирам какво да чета.
Но хартиена книга или учебник не съм си купувал поне от 4-5 години. Чета от таблет, телефон, буук-рийдър. В месеца средно прочитам по 15-20 романа годишно.
И никога, НИКОГА не бих си купил книга на подобно място - това е направо смешно. Amazon-а си ми е идеален. Понякога ползвам и български онлайн книжарници за е-книги, като Хеликон или books.bg. Често си ги намирам и безплатно с една прокрамка от сайта на бг-мама. А, че се чете много е факт. Ела да видиш колко народ се събираме, когато има някой автор в Хеликона или когато има премиера на нова книга.
Ай стига се излагай пич! Наистина те е напекло слънцето!
 
От: България 2014 - деградация на държавата. Или?

Вискяре, какви са тия глупави пропаганди?! Кой ще си купи хартиена книга вече? Някоя баба, може би или човек, който по принцип не е запален читател. Българите четат много, четат и на английски. Погледни само какво се случва с български регистрации в световни портали, като http://www.goodreads.com/ . Лично аз от там често си избирам какво да чета.
Но хартиена книга или учебник не съм си купувал поне от 4-5 години. Чета от таблет, телефон, буук-рийдър. В месеца средно прочитам по 15-20 романа годишно.
И никога, НИКОГА не бих си купил книга на подобно място - това е направо смешно. Amazon-а си ми е идеален. Понякога ползвам и български онлайн книжарници за е-книги, като Хеликон или books.bg. Често си ги намирам и безплатно с една прокрамка от сайта на бг-мама. А, че се чете много е факт. Ела да видиш колко народ се събираме, когато има някой автор в Хеликона или когато има премиера на нова книга.
Ай стига се излагай пич! Наистина те е напекло слънцето!

Я препоръчай нещо с индианци и каубои, че съм на такава вълна сега.
 
От: България 2014 - деградация на държавата. Или?

Българите четат много, четат и на английски.

малииии :lol: като преводачи ще изкарвате повече отколкото като продавачи :D ама кой да се сети, по-добре да четем слъзливи романтични романи и фантастики (справка:читанка.инфо)
 
От: България 2014 - деградация на държавата. Или?

Я препоръчай нещо с индианци и каубои, че съм на такава вълна сега.
Като дете съм изчел повечето от тези заглавия:
Индианска литература

В момента съм на втора книга от трилогията "Разделената империя" на Марк Лорънс. Мога да препоръчам романите, въпреки че стила е доста мрачен и кървав. Намерих си ги на български с програмката MailBooks.
 
От: България 2014 - деградация на държавата. Или?

Вискяре, какви са тия глупави пропаганди?! Кой ще си купи хартиена книга вече? Някоя баба, може би или човек, който по принцип не е запален читател. Българите четат много, четат и на английски. Погледни само какво се случва с български регистрации в световни портали, като http://www.goodreads.com/ . Лично аз от там често си избирам какво да чета.
Но хартиена книга или учебник не съм си купувал поне от 4-5 години. Чета от таблет, телефон, буук-рийдър. В месеца средно прочитам по 15-20 романа годишно.
И никога, НИКОГА не бих си купил книга на подобно място - това е направо смешно. Amazon-а си ми е идеален. Понякога ползвам и български онлайн книжарници за е-книги, като Хеликон или books.bg. Често си ги намирам и безплатно с една прокрамка от сайта на бг-мама. А, че се чете много е факт. Ела да видиш колко народ се събираме, когато има някой автор в Хеликона или когато има премиера на нова книга.
Ай стига се излагай пич! Наистина те е напекло слънцето!

Да живее Амазон и МакДоналдс!
Както и розовите домати!

Ама Хеликон що го буташ при Амазон?
 
От: България 2014 - деградация на държавата. Или?

Да живее Амазон и МакДоналдс!
Както и розовите домати!

Ама Хеликон що го буташ при Амазон?
Бая си психясал, верно! Че какво му е на Хеликона. Съвсем прилична е-книжарница си имат. От тях съм си купил над 20 електронни книги.
И на българския МакДоналдс какво му е? Осигуряват хляб на хората, осигуряват им и служебен транспорт. Сигурно дават прехрана на няколко хиляди народ.
Как толкова ти промиха мозъка?
 
От: България 2014 - деградация на държавата. Или?

Бая си психясал, верно! Че какво му е на Хеликона. Съвсем прилична е-книжарница си имат. От тях съм си купил над 20 електронни книги.
И на българския МакДоналдс какво му е? Осигуряват хляб на хората, осигуряват им и служебен транспорт. Сигурно дават прехрана на няколко хиляди народ.
Как толкова ти промиха мозъка?

Как ги четете тия ел книги ? Много неудобно.
 
От: България 2014 - деградация на държавата. Или?

Електронната книга има един недостатък,,, не можеш да я ползваш кът такоа, за тоалетна хартия.
Паулу Куелю
 
От: България 2014 - деградация на държавата. Или?

Вискяре, какви са тия глупави пропаганди?! Кой ще си купи хартиена книга вече? Някоя баба, може би или човек, който по принцип не е запален читател. Българите четат много, четат и на английски. Погледни само какво се случва с български регистрации в световни портали, като http://www.goodreads.com/ . Лично аз от там често си избирам какво да чета.
Но хартиена книга или учебник не съм си купувал поне от 4-5 години. Чета от таблет, телефон, буук-рийдър. В месеца средно прочитам по 15-20 романа годишно.
И никога, НИКОГА не бих си купил книга на подобно място - това е направо смешно. Amazon-а си ми е идеален. Понякога ползвам и български онлайн книжарници за е-книги, като Хеликон или books.bg. Често си ги намирам и безплатно с една прокрамка от сайта на бг-мама. А, че се чете много е факт. Ела да видиш колко народ се събираме, когато има някой автор в Хеликона или когато има премиера на нова книга.
Ай стига се излагай пич! Наистина те е напекло слънцето!
Само се виж колко императива имаш написани. И после ми говори за пропаганда.
Напоследък си заприличал на партиен секретар от 50-те години: Само аз, КПСС и другаря Сталин сме прави и виждаме истината в живота!
 
От: България 2014 - деградация на държавата. Или?

Само се виж колко императива имаш написани. И после ми говори за пропаганда.
Напоследък си заприличал на партиен секретар от 50-те години: Само аз, КПСС и другаря Сталин сме прави и виждаме истината в живота!
Да, написал съм простотия. Сори! Средно-годишно имах предвид.
Иначе по сергиите вече се продават само рецепти и псевдо-литература от сорта на "как да си барна носа с крака по пътя на духовното си израстване" и "лечение на зависими от лечение". Тук-таме да има нещо като криминале или разбозена любовна драма.
Ако още малко паднат цените на е-четците, ситуацията с хартиените издания ще стане още по-плачевна. Би било добре вече да има бюджетни четци с е-мастило, ама уви, затова устройства с подстветка. Поне списанията (аз съм абониран за Списание 8 ) изглеждат идеално на 10-инчов таблет.

Вискяре, като те чета и си мисля, че ти си идеалният читател на жълтите вестници на Д. Пеевски. Ще ти промият още мозука. Например от "Строго секретно" можеш да си взимаш опорните точки. Идеален ще ти е! Няма да съжаляваш! Купи си го!
 
От: От: България 2014 - деградация на държавата. Или?

В месеца средно прочитам по 15-20 романа годишно.

Винету ли четеш? :mrgreen: я кажи, к'ва файда има от 20 прочетени романа?
 
От: От: България 2014 - деградация на държавата. Или?

Винету ли четеш? :mrgreen: я кажи, к'ва файда има от 20 прочетени романа?

А ти каква файда имаш да пускаш по 20 тъпи теми на месец?
 
От: От: България 2014 - деградация на държавата. Или?

А ти каква файда имаш да пускаш по 20 тъпи теми на месец?

на 1 казваш 20? :beer:
нали ти препоръчаха индиански романи, бегай да четеш :mrgreen:
 
От: От: От: България 2014 - деградация на държавата. Или?

на 1 казваш 20? :beer:
нали ти препоръчаха индиански романи, бегай да четеш :mrgreen:
Чакам си доставката.
 
От: От: България 2014 - деградация на държавата. Или?

я кажи, к'ва файда има от 20 прочетени романа?
Никва, представяш ли си! И ръководства си купувам - за 3D, за програмиране, за администрация, мениджмънт, металообработка, мебели, дизайн... Бахти тъпото парче съм. За кво ми е да уча, като мога да паса козите или пък да си гледам тикви (или банани, що не и малко тревица) и да лежа по цял ден.
Ми романите? Много съм прост, да чета романи. По добре да шибам мастии и да си бъркам в носа през другото време. Въобще имам грешна представа за живота.
И списания?!!!? - Бая ненормален съм, верно! Куха лейка! Срамувам се от себе си.
 
От: България 2014 - деградация на държавата. Или?

funny-laughing-smiley-emoticon.gif

Всичко това си научил от романите... доста се обогатих от този твой коментар. Мерси!
 
От: България 2014 - деградация на държавата. Или?

funny-laughing-smiley-emoticon.gif

Всичко това си научил от романите... доста се обогатих от този твой коментар. Мерси!
Моля! Сваляш ли ме? Обичам жени, които мислят като теб! Много ме обогатяват :rolleyes:
 
От: България 2014 - деградация на държавата. Или?

Моля! Сваляш ли ме? Обичам жени, които мислят като теб! Много ме обогатяват :rolleyes:

слез на земята и спри да четеш любофни романи :twisted: показваш доста ниско ниво, въпреки 20-те романа които четеш ежегодно :oops:
 
От: От: България 2014 - деградация на държавата. Или?

слез на земята и спри да четеш любофни романи :twisted: показваш доста ниско ниво, въпреки 20-те романа които четеш ежегодно :oops:

Ако бяха 80-те години, щеше да покаже снимка как си е подредил книгите по размер и цвят. :D
Много добре се вписва в темата.
 

Горе