Българска граматика!

Йееее: Даласуеб отговори преди 2 минути - Станимир И. сложи лайк прееди 2 минути - на секундата. Колко бързо го прочете, тоя е гений, мама му стара (не трябваше да се забърквам с него).
Чакай сега да прочета знаменитите творения на двамата прословути умника..
 
Много си прост малък, ще ти го напиша, че си някъде на 18 - 20 доколкото знам, ако вашите са малко глупави и не са ти казали какво е сарказъм, аз ще те науча мойто момче, защото може да съм ти баща. Ето виж тук: https://bg.wikipedia.org/wiki/Сарказъм и мисли малко с главата, тя е там само да виси над раменете. Тръгнал си на пишеш на големите, не се бутай там където ти е малка тояшката малък, остави големите батковци да си пишат, някой неща не ги разбираш, защото не си бил роден тогава, бил си в на баща си скоростната кутия.

Поздрави.
Не му обръщай внимание - не е съвсем малък ама изкара в Карлуково 15 години без нет, наскоро го пуснаха и тепърва се учи момчето на онлайн хейтърство :(
 
Йееее: Даласуеб отговори преди 2 минути - Станимир И. сложи лайк прееди 2 минути - на секундата. Колко бързо го прочете, тоя е гений, мама му стара (не трябваше да се забърквам с него).
Чакай сега да прочета знаменитите творения на двамата прословути умника..

Не плачи, един ден и ти ще си като нас и някакви дришльоци ще ти обесняват колко разбират и сами ще се затапват като теб.
 
Чакай сега да прочета знаменитите творения на двамата прословути умника..
Чети, чети... че най-убавото предстои :)
 
Спокойно, малък, явно имаш тормоз от малък, ще ти препоръчам да пиеш хапчета за нервите и да не си толкова нервен, това показва колко лабилна психика имаш. Сигурно ти треперят ръцете докато пишеш тези неща, доста сериозно избухна тук, горкият, не плачи, просто избягай от вас и вашите няма да ти налагат тормоз и след 5 - 10 години ще си оправиш нервите малък. Мале, мале, как избухна готов да се бие, казах ти при големите не пиши, термините който ползвам, няма как да ги намериш, защото в Google ги няма.
На колко си, на колко си? (...че така успешно си умствено дегенерирал)
 
Чети, чети... че най-убавото предстои :)
Браво, браво - сууупер забавната контричка. Сега обърна и Станимирката е от твоята страна вече, което е нормално за теб. Двете с нея може да си гукате.
 
Браво, браво - сууупер забавната контричка. Сега обърна и Станимирката е от твоята страна вече, което е нормално за теб. Двете с нея може да си гукате.
Това означава ли че си скандализиран и възмутен до дъното на душата си?
 
Той @Станимир И. ти го е написал, но не си вдянал.Но мислим, колкото и да го прочетеш няма да схванеш мисъта на писмото му, защото са те карали и възпитавали да не мислиш, а да се рееш, като хоатично свободен електрон на който му трябва посока.Е ще ти я дам посоката с насока.Мини пътя на баща си, а може би на дедо си.
Когато се сбогуваш със синята вратовръзка, защото вече не си чавдарчето,което
"Чавдарчето е весело дете, играе, пее, учи се, чете."
а пионерче с червена вратовръзка, като Тимур който трябва съвестно да се учи и помага на възрастните, а не да ги ограбва за джойнт или да ги заплашва да му хвърлят парични помощи през терасата.И после влизайки в комсомола ще научиш кои са петтимата от РМС и как Адалберт Антонов- е дал живота си, за да може да има масло в скоростната кутия на дедо ти.И ако си умен ще назубриш Историята на БКП за да влезеш във висшето.След, което такива уж според тях мислещи и пишещи на 10пръстната стават книжни плъхове, намърдали се, а другите щяха да строят социализма.Е да каквато и да бе- Имахме посока към едно светло бъдеще.
Но и друго съществено-Тогава в Карлуково ги държаха, а не да ги пускаха по фронтовите форуми тези неразбрани Наполеони.
Разбираш ли сега защо не можеш се докосна до изживяванията и премеждията на най-неукия и неграмотен комсомолец оттогава.Защото той има начертан път и посока.Затова Путин от 2014г казваше посоката на укрите дето защитаваш, а сега им я начертава.Ръйш ли?

И на изпроводяк- Да те питам как си с хемороидите от много стоене се появяват.
Нещо си объркал окопите/темите/Ти не защитаваше ли евакуираните от Азовстал?
Даласе, ти си олигофрен, казвал ли съм ти го наскоро? А няма връщане назад... Но не е тъжно, защото днешното време е най-хубавото време, в което всеки ще получи заслуженото си. В твоят случай: път към купчината за тор.:)

Това означава ли че си скандализиран и възмутен до дъното на душата си?
Да, да, по дяволите! Покрусен и отчаян също така, смазан даже. Какво направихте с мен, възлюблени в темосписването друзя?! Не очаквах чак такива смъртоносни удари...:(
 
Даласе, ти си олигофрен, казвал ли съм ти го наскоро? А няма връщане назад... Но не е тъжно, защото днешното време е най-хубавото време, в което всеки ще получи заслуженото си. В твоят случай: път към купчината за тор.:)


Да, да, по дяволите! Покрусен и отчаян също така, смазан даже. Какво направихте с мен, възлюблени в темосписването друзя?! Не очаквах чак такива смъртоносни удари...:(
Явно не трябва да влизам щото те тресва нещо и започваш.
 
Даласе, ти си олигофрен, казвал ли съм ти го наскоро? А няма връщане назад... Но не е тъжно, защото днешното време е най-хубавото време, в което всеки ще получи заслуженото си. В твоят случай: път към купчината за тор.:)
Е не така грубо към наборите си, де.
От един край сте, сигурно и съвипускници, колеги от комсомола и т.н.
Да, да, по дяволите! Покрусен и отчаян също така, смазан даже. Какво направихте с мен, възлюблени в темосписването друзя?! Не очаквах чак такива смъртоносни удари...:(
Браво, така трябва.
 
1.Заклет комуноуд от малцинствен произход, твърдо базиран в прогнилият Запад, който той така мрази.
2. Заклет, потомствен комуноид с обилно жидористански фамилитет, който не може да се отърве от автоматичната си нагласа да лее на кило чуждици, присвоени от езиците на омразните му, прогнили западни цивилизации.
3. Станимир. Той е трудно описуем, но е нещо там. Все е е нещо. Предимно го знам като твърд хейтър на всичко българско и мъж с голяма дупедавска настройка към "работещите западни модели", които страстно люби. (Но я виж ти какъв лайк сложил на ултракомуноидния - рабира се, саркастичен, поне той така си мисли на неговото равнище - пост на Даласа, брех.) Също така е невероятно успешен бизнесменин, прави луд кеш от saas услуги (поне така разправя - може и да "саска", докато мечтае за лудият кеш, няма как да разберем).
*Не знам дали само на мен снимката на аватарът му ми напомня за запеково напъване.

Почти като в "Добрият, Лошият и Злият", само че тук сте по-скоро "Незначителните живи-мъртви".

Става и по-хубаво, "виж кой чука на вратата":
Явно не трябва да влизам щото те тресва нещо и започваш.
Излизай. Не - стой си. Аз излизам.:)
Е не така грубо към наборите си, де.
От един край сте, сигурно и съвипускници, колеги от комсомола и т.н.

Браво, така трябва.
Той е от Столипиново, тва е друг край.:D
Изтече ти остроумието, не си ли обядвал? Излез почини малко. (Преди това не забравяй да сложиш голямо влажно емотиконче-сърчице на даласовият псалм за Бог Комун на предната страница.)
Не, чакай - аз ще изляза. Чао.:)
 
Айде, отивай да се поосвежиш и посъвземеш че много ти дойде неска :)
Не ми говори, ако обичаш, че ме хваща срам да разговаряме. В Украйна ходи да си довършиш дневното партийно словоблудство.

/Този @contra не го познавам. Не знам защо ме заговаря (да не е нещо обратен, че малко либералче си пада, кой знае..).
 
Даласе, ти си олигофрен, казвал ли съм ти го наскоро? А няма връщане назад... Но не е тъжно, защото днешното време е н

Навлизаш в минно поле, което не знаеш как да обезвредиш и преодолееш, защото не си бил войник и не знаеш как се мери с кибретена клечка спалното помещение.Така че остани си в пасището преди минното поле и си паси на спокойствие.Храни се с ехологична храна, която ще превръщаш в безполезна материя и улавяй слънчевата светлина,която ти е необходима за витамин-Де, който от своя страна е полезен за чикийките които ще блъскаш в окопите на Азовстал.Всъшност секса не е забранен по време на война.Огледай се някой незнаещ украински иностранец бандеровец да те ощастливи с баданарката си.
 
Навлизаш в минно поле, което не знаеш как да обезвредиш и преодолееш, защото не си бил войник и не знаеш как се мери с кибретена клечка спалното помещение.Така че остани си в пасището преди минното поле и си паси на спокойствие.Храни се с ехологична храна, която ще превръщаш в безполезна материя и улавяй слънчевата светлина,която ти е необходима за витамин-Де, който от своя страна е полезен за чикийките които ще блъскаш в окопите на Азовстал.Всъшност секса не е забранен по време на война.Огледай се някой незнаещ украински иностранец бандеровец да те ощастливи с баданарката си.
Ти от кой сигански подвид си? Нали сте няколко породи.
 
Ти от кой сигански подвид си? Нали сте няколко породи.
Ако мислиш, че ще ти се хвана на куката много се лъжеш.
Отивам да пазарувам в Нето нещо евтино набързо, че баба Меркел сподели - колко лош бил Путин и цените в Германия вдигнал, а Зеленски се опитвал да ги свали, като се молел за оръжия.
 
Мнението на Станимирчо от първа стр. на темата "Русия/Украйна..", понеже, Даласчо, много държиш да я намесиш темата, постоянно за нея говориш:

Станимир И

Well-Known Member​

Мнението ми е , че България се, дели на два типа идиоти, за русия и америка, българи не останаха явно, за това аз ще бъда българофил. Последното сядане на маса с 30 човека само аз бях в подкрепа на България, такава нация има само едно бъдеще и то е изчезване. Прочем, за по-тъпите не учили политика, ще кажа, че Китай няма да си мръдне пръста нито Индия, това е все едно да си атакуваш джоба си и икономиката, за жалост в България едва 10% разбират защо са всичките тези циркове от големите държави.

Вместо да мислите, коят държава е по-силна, помислете как да излезете от мизерията, защото след целият цирк на най-ниско ниво, Българина пак ще брои стотинките за хляб и ще чака промяната. Има доста бедни и гладни хора, доста стари хора умират от глад заради мизерната пенсия и да знаете, ние най-вероятно ще сме на тяхното място, но то е далеч, сега да не го мислим а да си сипем по една ракия.

Поздрави,
Станимир И
--------------

И в интерес на истината трябва да кажа, че съм доста съгласен с повечето от гореказаното. Няма значение кой го казва. Даже има и загатнато "10% разбират защо са всичките тези циркове от големите държави". (Нещо предстоящо, надълго и широко коментирано от мен.)

Разбра ли, Даласе, идиоте от тип "за Русия", мислещ само как Русия е по-силна и колко.
Ай ходи пазарувай сега.
 
Спокойно, малък, явно имаш тормоз от малък, ще ти препоръчам да пиеш хапчета за нервите и да не си толкова нервен, това показва колко лабилна психика имаш. Сигурно ти треперят ръцете докато пишеш тези неща, доста сериозно избухна тук, горкият, не плачи, просто избягай от вас и вашите няма да ти налагат тормоз и след 5 - 10 години ще си оправиш нервите малък. Мале, мале, как избухна готов да се бие, казах ти при големите не пиши, термините който ползвам, няма как да ги намериш, защото в Google ги няма.
Питам се едно нещо. Завръща ли се ФБ със старите клишета, които ще ни липсват, картинки, мемета, клипчета. Или
 

Горе