Българските СПАМри станаха и нагли

При полужение че мейла пи е регистриран в КЗП и на два пъти най-любезно им пратих писъмца че нарушават правата ми и закона и че мога да се оплача и да и шибнат една глоба от по 2000 лева, те с цялата си наглост ми връщат следния майл:
Zdraveite,
Markiran ste kato dosadni, ne iskate klienti,
a mojete da budete chast ot *********.org
i plashte dosta skup hosting, a ne po 1 lev na mesec pri *******.eu
Priaten den

и това

Zdraveite,
Iskam da vi uveria, che s tova pismo narushavate Zakona za Konkurenciata.
Nikoi ne moje da postavi ogranichenie vurhu reklamite hartieni ili elektronni,
zashtoto tova narushava Zakona za konkurenciata.

Това е невежество. При положение че предлагат услуга за пращане на мейли до 1 300 000 българи
 
От: Българските СПАМри станаха и нагли

ти пък се научи да пишеш правилно и на български!
 
От: Българските СПАМри станаха и нагли

Оплачи се. Това най-добре въздейства на хора, които сами не се сещат.
Това ми напомня колко ме нерви местния кмет, тъй като с цялата си наглост иска хората да събират пари за да оправят неща, които са негова отговорност. За такива неща може да се пусне един съдебен иск по закона за отговорността на държавата. Държавната такса е само 10лв, но все още не съм ядосан достатъчно.
Sorry за offtopic-а, но просто не се сдържах. Наглостта на някои хора е безгранична и трябва да използваме всички възможни средства да ги откажем от вредните им навици.
 
От: Българските СПАМри станаха и нагли

OOOOOO това е една много тъпа гъска от строико орг. И аз и се бях изрепчил нещо да спре със спама, а тая пача ми се озъби че щяла да ме съди дето съм и бил губил времето. Лелеле кво стана да ме заплашват спамъри със съд :D
 
От: Българските СПАМри станаха и нагли

OOOOOO това е една много тъпа гъска от строико орг. И аз и се бях изрепчил нещо да спре със спама, а тая пача ми се озъби че щяла да ме съди дето съм и бил губил времето. Лелеле кво стана да ме заплашват спамъри със съд :D
За същата говорим
 
От: Българските СПАМри станаха и нагли

Криза е - трябва да се спами повече с рекламна цел.
 
От: Българските СПАМри станаха и нагли

Като заплаши със съд не се плашете. Вместо това просто и кажете като толкова държи да ви съди нека ви съди. Така освен със загубеното си време ще плаща и разноски по безсмислено дело и разходите ви за адвокат (желателно е да не и спестявате този разход).
Не съм сигурен към кого трябваше да се подаде жалба за спама, но поне няма да ви коства много.
 
От: Българските СПАМри станаха и нагли

По-интересно ви е да поддържате комуникация със спамери, вместо да си ползвате анти спам филтрите. Ваш проблем ...
 
От: Българските СПАМри станаха и нагли

По-интересно ви е да поддържате комуникация със спамери, вместо да си ползвате анти спам филтрите. Ваш проблем ...
Що, бре? Защо само те да ни тормозят? Нека и ние ги потормозим малко.
 
От: Българските СПАМри станаха и нагли

Що, бре? Защо само те да ни тормозят? Нека и ние ги потормозим малко.

Знаех си, че това ти е хоби. Следващият път им прати анкета "Кое е любимото Ви anime?", че и ти да "понамажеш" малко от цялата работа. :D
 
От: Българските СПАМри станаха и нагли

Не съм сигурен към кого трябваше да се подаде жалба за спама, но поне няма да ви коства много.

"Зa цeлтa зaпaзвaтe цялoтo нeпoиcĸaнo cъoбщeниe във фaйл, ĸaтo пpилaгaтe и xeдъpитe. Πoчти пpи вcяĸa cиcтeмa мoгaт дa ce извлeĸaт пo няĸaĸъв нaчин. Mнoгo e вaжнo дa ce пpилoжaт! Cлeд тoвa изпpaщaтe пиcмo дo [email protected], ĸaтo ĸъм нeгo пpиĸaчaтe cъздaдeния фaйл. Зaдължитeлнo cпoмeнaвaтe peгиcтpaциoнния cи нoмep. Peднo e дa пpилoжитe и cлeднитe дaнни: имe, фaмилия, e-mail, тeлeфoн и aдpec. Toвa e - изпpaщaтe пиcмoтo. Дo мeceц щe пoлyчитe peшeниe oт KЗΠ. Cлeд eдин paзгoвop c KЗΠ cтaнa яcнo, чe нe e нeoбxoдимo дa ce дoĸлaдвa пoвтopнo вeчe дoĸлaдвaнo cъoбщeниe. Ho aĸo вeчe e излязлo peшeниe и пpoдължaвaтe дa пoлyчaвaтe cъoбщeния oт cъщaтa фиpмa, мoжe дa пoдaдeтe жaлбa oтнoвo.
Зa пoвeчe инфopмaция пoceтeтe тoзи aдpec. B oбщи линии впиcвaнeтo нa aдpecи и дoмeйни мoжe дa cтaнe пo тpи нaчинa: нa мяcтo в KЗΠ Coфия, пo oбиĸнoвeнaтa пoщa и пo eлeĸтpoнeн път (изиcĸвa ce eлeĸтpoнeн пoдпиc). Може и чрез пиcмo пo бългapcĸи пoщи c пoпълнeнa cтaндapтнa блaнĸa.
Cлeд ĸaтo cтe ce впиcaли в peгиcтъpa, изчaĸвaтe oĸoлo ceдмицa, зa дa пoлyчитe peгиcтpaциoнeн нoмep. Бeз тoзи нoмep нe мoжe дa пoдaвaтe жaлби зa CΠAM. Πo пpинцип гo изпpaщaт пo E-mail."

Цитат.

Подавайте жалби и не ги жалете!!! :twisted:
 
От: Българските СПАМри станаха и нагли

Като заплаши със съд не се плашете. Вместо това просто и кажете като толкова държи да ви съди нека ви съди. Така освен със загубеното си време ще плаща и разноски по безсмислено дело и разходите ви за адвокат (желателно е да не и спестявате този разход).
Не съм сигурен към кого трябваше да се подаде жалба за спама, но поне няма да ви коства много.

Не бре, не се плашим ама въпроса е що за куха гъдулка трябва да си, да спамиш уебмастъри и да ги плашиш със съд :D Не ми го събира просто главата :)
 
От: Българските СПАМри станаха и нагли

"Зa цeлтa зaпaзвaтe цялoтo нeпoиcĸaнo cъoбщeниe във фaйл, ĸaтo пpилaгaтe и xeдъpитe.:
Какво разбираш под хедъри на нтс?:)
 
От: Българските СПАМри станаха и нагли

Какво разбираш под хедъри на нтс?:)

What is it and how to read email headers.
Докато пишех това получих един СПАМ в ABV. От Инструменти > Детайли. Веднага се показва header информацията... изглежда така:

Return-Path: <[email protected]>
Delivered-To: ***********************
Received: from mail.trt6.gov.br (dns1.trt6.gov.br [187.12.55.42]) by pmx.abv.bg (Postfix) with ESMTP id 5A4C98A0046; Tue, 3 Apr 2012 23:43:10 +0300 (EEST)
Received: by mail.trt6.gov.br (Postfix, from userid 107) id 1D30F5873F; Tue, 3 Apr 2012 17:42:59 -0300 (GMT+3)
Received: from mail.trt6.gov.br (localhost [127.0.0.1]) by mail.trt6.gov.br (Postfix) with ESMTP id EEF4D5873D; Tue, 3 Apr 2012 17:42:55 -0300 (GMT+3)
Received: from 41.71.176.58 (SquirrelMail authenticated user mgs1) by mail.trt6.gov.br with HTTP; Tue, 3 Apr 2012 17:42:55 -0300 (BRT)
Message-ID: <[email protected]>
Date: Tue, 3 Apr 2012 17:42:55 -0300 (BRT)
Subject: Job Vacancy At Gordon Ramsay Hotel London
From: "Gordon Ramsay Hotel London" <[email protected]>
Reply-To: [email protected]
User-Agent: SquirrelMail/1.4.9a
MIME-Version: 1.0
Content-Type: text/plain;charset=iso-8859-1
Content-Transfer-Encoding: 8bit
X-Priority: 3 (Normal)
Importance: Normal
To: undisclosed-recipients:;
 

Горе