Български тематични сайтове

От: Български тематични сайтове

Сайта за наеми ме интересува, но ще може ли да се ъпдейтне до най новата версия на Джумла без да се загуби нищо от сайта

Не може, за съжаление. Ще възникне проблем при версията на php на сървъра.

Ако идеята е да се ъпдейтне заради самия компонент за обяви, то трябва да мине 1.0-1.5-2.5, което ще отнеме твърде много усилия. По-добре да се ползва така, както е.
 
От: Български тематични сайтове

Мерси за отговора
Още един въпрос, ако остане на Джумла 1 зле ли ще се отрази на оптимизацията и Гугул ъпдейтите, щото използва стара версия на ЦМС
Не съм запознат много, затова питам, извинявам се за тъпите въпроси
 
От: Български тематични сайтове

Не, който и да е CMS не влияе върху позициите в SERP (като шега се ползва това, че чистият HTML дори бил най-добър за SERP).
 
От: Български тематични сайтове

Не, който и да е CMS не влияе върху позициите в SERP (като шега се ползва това, че чистият HTML дори бил най-добър за SERP).
Защо да е шега? Така си е, всяка страница е почти като отделен сайт.
Но е трудно с обновяването.
 
От: Български тематични сайтове

Сигурно си прав, , но имам леки съмнения
Ако миго ъпдейтнеш до новата Джумла кажи, ако искаш друга цена
 
От: От: Български тематични сайтове

Защо да е шега? Така си е, всяка страница е почти като отделен сайт.
Но е трудно с обновяването.

Трудни са за подръжка, ако са много страници, всичко е ръчно. А съвременните CMS предлагат нормални seo-опции без да се прекалява, включително и вътрешна оптимизация.
 
От: Български тематични сайтове

Сигурно си прав, , но имам леки съмнения
Ако миго ъпдейтнеш до новата Джумла кажи, ако искаш друга цена

Пак много добър извод от казаното, поздравления.

Ако тръгна да я ъпдейтвам до 2.5/3.0, то това ще ми отнеме много време и труд (поне два дни). Като ги включа в цената, то тя ще стане непосилна за българския пазар.

Има и друг вариант, ползвал съм го чрез този форум. Тук има доста специалисти по Joomla и понеже работят на едро, то могат да варират с цените. Така че най-добрият вариант е да се гарантира предварително такъв ъпдейт от специалист, въз основа на което да се прецени има ли смисъл от покупката.
 
От: Български тематични сайтове

При мен не става, посочих вече, че стартовите цени на сайтовете в аукциона са равни на домейн-цените, а ако имах време да се занимавам, то нямаше да продавам. Но ако се консултираш с joomla-специалист от този (или друг) форум, то най-вероятно ще те упъти в правилната посока.
 
От: Български тематични сайтове

При мен не става, посочих вече, че стартовите цени на сайтовете в аукциона са равни на домейн-цените, а ако имах време да се занимавам, то нямаше да продавам. Но ако се консултираш с joomla-специалист от този (или друг) форум, то най-вероятно ще те упъти в правилната посока.

Ясно, разбрах. Наистина е добре като домейн, но ще потърся човек да ми свърши тази работа и тогава ще се включа в търга

ПП
Ако има някой, желащ от тука четящите да ми пише
 
Модерацията бе наложена, заради офтопик по желание на автора. Каквото е репортнато е премахнато, тъй като наистина са пълни заяжданици и чесаници на езика.

Моля, продължете с аукциона и по темата, ако обичате, ако не - ще се модерираме. ;)
 
От: Български тематични сайтове

Освен необходимата санитарна обработка, не би било зле модераторите да създадат една образователна темичка за начинаещите, в които да се обсъдят поне елементарните въпроси:

1. Какво е аукцион
2. Какво е начална (стартова) цена
3. Какво е стъпка (bid)
4. Какво е блиц-цена (Buy now)
5. Защо по търговските форуми и борси не само дезинфектират, но и направо пляскат през ръцете (бан) неспазващите горните указания.

Това вероятно би допринесло за някакво развитие на тази секция и би спестило както от времето за санитарна обработка на модераторите, така и от времето на топикстартерите.
 
От: Български тематични сайтове

BTW, на смотльото, дет се правеше на хитроумен с по-ниска цена от стартовата, още му мирише тъпотията на първа страница - трябва да се почисти. Репортнал съм я, но явно е останала незабелязана сред другите изблици на генофонда.
 
От: Български тематични сайтове

На селтака може направо да му се изтрие темата. :)
То купувач при така приятно поднесената оферта едва ли ще има.

Данни за индексация в търсачките, съдържание, PR, посещения, приходи и т.н. няма да предоставям, тъй като губят много излишно време като ненужни ЛС, флуд, бърборене... - за общо улеснение ще броя, че нямат индексация, нямат съдържание, нямат PR, нямат посещения и нямат приходи.

В интерес на истината това горното звучи като майтап, обаче той самия не носи на такъв. И още считам, че не съм злоупотребитил с мнението си.
Като ще считам, че даден сайт няма трафик и приходи - офертата ми е съвсем прилична и съм я пуснал, колкото да покажа, че имам интерес и ако беше склонен да подходи търговски можеше и сделка да има.

Долче и Габана + Д
 
От: Български тематични сайтове

Понеже гледам, че модераторът още не се е прибрал от работа и не е успял да погледне към хобито си, то имам малко време да изразя искреното си мнение за досадника.

На кого му дреме какво считаш ти бе, капут задръстен? Това е аукцион, има си минимални стартови цени. Да се направя и аз на подобен капут и да осера всички тукашни аукциони с оферта от левче, само щото трябва да си покажа тъпотията?

Ай марш оттука, тъпанар, бегай си на битака да пазариш чорапи.
 
От: Български тематични сайтове

Редакция по свое желание :)


Връщам си поста със скриийшот, че нема такава грандоманска мастия като теб ексибиционистка :lol:
 
Последно редактирано:
От: Български тематични сайтове

На повикване е - това му е работата и това е функцията на бутона "report", а секцията е "Пазар". Като има форум, пълен с пубери, които незнайно защо се наричат предприемачи, то ще им бърше осиранията. А ако не може да се справи - да си наеме екип.

Темата е аукцион и мърльовци тук не ми трябват. Дори удоволствието да пцуем такива въшльовци като тукашните не е достатъчно.

А сега бегай и легай, малък сополанко.
 
От: Български тематични сайтове

Това да си продадеш бг сайт е все едно, както са си продавали ''боновите книжки'' през 90-те:)
Съжалявам за офтопика.
 
От: Български тематични сайтове

темата се е сцепила в същият момент за това местя поста си там :)
 

Горе