Български SEO инструмент

Здравей, ревюта има раздадени на много колеги из форума, всъщност почти всеки поискал има. Пусни ми на лично какъв план ти трябва, с кой мейл си регистриран и ще ти го активирам за един месец пробно. Предложението важи за всеки, които желае. Не ми е ясно само каква разлика ще усетиш между 5 или 100 думи - щ е се радвам да ми споделиш.
 
От: Български SEO инструмент

Здравейте, и ние поехме подобна инизиатива. Създадохме български SEO инструмент. Доста по-различен е. Може да проверявате follow/nofollow, external,/internal линков, а също и анжор текстове. h ttp://w ww.comal-consulting.eu/seotool/ . Ако се регистрирате може да ползвате всички възможности, иначе може да го изпробвате (даже и ползвате) без регистрация.
 
Има ли проблем с EU домейни?
При опит за зареждане домейн или проект ми изписва "Invalid domain name"
 
Все пак датата на изтичане е една малка част от този тул. Хубаво би било поне да можем го ползваме като Project
 
Прав си!
Може би съм спал когато съм се опитвал да го добавя.

п.с. Много полезен тул
 
Честит black friday 2013!

По този случай случай можете да се възползвате от промоция - плати един вземи 3. При пралащане на месечен пакет, получавате още 2 месеца бонус. При предплащане на 6 месеца, получавате година и половина и тн.

Поздрави и весело пазаруване!
t7702.gif


http://wms-tools.com/
 

Горе