Български SEO инструмент

От: Български SEO инструмент

Какво имаш предвид?

просто трупа десет мнения, набий му едно червено в репичката за изгубеното време
 
От: Български SEO инструмент

просто трупа десет мнения, набий му едно червено в репичката за изгубеното време
BullBlogger, тук магическата цифра десет ли е :D
 
От: Български SEO инструмент

Здравейте,
от няколко седмици е активна нова класация на директориите за статии и линкове. Към момента мрежите, в които можете да събмитвате линкове, са подредени по рейтинг образуван по форума, включваща:
- PR
- линкове към конкретната мрежа
- Alexa Rank
- старост на мрежата (колкото по-стара е една мрежа, толкова по-голям рейтинг)
- други по-маловажни фактори

Идеята е да се отделят по-стойностните bookmark мрежи, в които могат да се добавят линкове.

Списъка със социалните мрежи е изцяло обновен и почистен от боклуци, тъй като много собственици или се отказаха от сайтовете си или вече не са bookmark/article директории.

urladd_2012.01.20.png
 
От: Български SEO инструмент

Предполагам, за да може с 2-3 клика да имаш соц. мрежи в .txt файл на компютъра си.
 
От: Български SEO инструмент

Ако ще се ползва от някаква програма мога да го направя в каквато форма изисква тази програма? Но просто "да си го имам на компа" ми се струва безсмислена цел.
 
От: Български SEO инструмент

Марто, само да отбележа, че за някой директории за статии не са коректно маркирани данните за изискване на регистрация ;) Директорията ми изисква регистрация, а е маркирана, че не изисква. А като гледам има и някой други директории с сбъркано RR
 
От: Български SEO инструмент

Обикновено проверката дали изисква регистрация се прави само при добавяне на дадената директория или при сигнал. А относно PR-a е възможно да има разлика между домейна с www. отпред и без. Иначе PR-a се ъпдейтва на 24 часа и трудно можеш да го хванеш некоректен/стар.
 
От: Български SEO инструмент

ами примерно , аз лично ги вкарвам в база данни интегрирана в сайт който от своя страна ги лисва и след това се попълват полетата и т.н. според мен варианта ми е по-лесен за работа ,тоест не се налага да се клика на всеки урл , а само на стрелка към следващия , като цяло наистина не е нещо от първостепенна важност, който иска ще си ги свали и така :)
 
От: Български SEO инструмент





Нова възможност за известяване при заразяване.



Новата функционалност във wms-tools.com дава възможност да получите навременна информация, ако сайта ви бъде заразен с вирус/malware.

Ако сайта ви бъде заразен до минути в дясно от името му ще се появи иконка
exclamation.png
, която ще ви предупреди. Можете да кликнете върху нея и ще поличите допълнителна информация за хака.

wms-tools.com_malware_info.png
 
От: Български SEO инструмент

Браво на разработчика. Да имаше повече такива хора. Успех и занапред :D
 
От: Български SEO инструмент

това последното е много добро
непременно трябва да са пробва :)
 
От: Български SEO инструмент

Да добавя ли известяване по мейл? Ще бъде ли полезно?

Мисля че ще е полезно да има известяване по имейл...Така ще бъде всеки веднага известен за проблем.
 
Здравей,

от днес wms-tools има нови лимити на ключовите думи по плановете, както следва:

Код:
План		Стар Лимит	=> Нов лимит
----------------------------------------------------
Advanced 	15		=> 20
VIP		40		=> 50
PRO 		100		=> 120
Gold 		450		=> 650

Ако не виждате новите лимити се разлогнете и се логнете отново в инструмента.
 
От: Български SEO инструмент

Относно инструмента на Лазаров - някой ползва ли платените пакети на софтуера за някакъв фийдбек да даде?
По мои наблюдения за БГ сайтове, софта дава задоволителни резултати откъм точност в класирането, но free monitor for G дава сходни такива при разминаване от порядъка на 15-на %.
Въпросът е кой от двата софта греши, спрямо тези 15 % и ако това е в полза на софта на Лазаров, съм склонен да платя някой от пакетите.
Ще се радвам на коментари по темата.
 
От: Български SEO инструмент

Надявах се на независими мнения, относно инструмента, но уви.
За съжаление, собственика на софтуера не предлага ревю на някой от платените пакети за да могат потенциалните клиенти да се запознаят с възможностите на инструмента, тъй като безплатната версия с едва 5 ключови думи е крайно недостатъчна за да се направят генерални изводи.
Ако все пак са планувани ревюта, бих кандидатсвал за едно, като същевременно ще публикувам своите впечатления от софтуера.
 

Горе