Бързи Пари- голям Кеф

dalasweb

Well-Known Member
Мога да благодаря на форумците ,че доста научих от тук и навих на следното.
Преди 10 дена си регистрирах един блог с дума ,която се търси максимум минимум.
Сложих хубава тема да привлича.Регнах го по разни сателитки и социалки.
И мога да се поздравя с първите 18.46 доларес са в акаунта ми.Не знам късмет или случайност е но Блога ми няма много посетители!И като гледам май е по-добре от адсенса ,защото като пчелички ги събираме центовете,а афф ги изсира като слон!
 
От: Бързи Пари- голям Кеф

Много ме кефят безсмислените ти теми. Това е една от тях. Нищо не разбрах от пост-а ти:
която се търси максимум минимум.
Не знам късмет или случайност е но Блога ми няма много посетители!
:D
 
Това момче да не се е напушило като е пускало поста? Кой афилейт му ги изсра като слон, нещо не можах да схвана, дано като се освести ни осветли!
 
От: Бързи Пари- голям Кеф

Много ме кефят безсмислените ти теми. Това е една от тях. Нищо не разбрах от пост-а ти:


:D

Кое да е безмислено?!!!
През цялото време се реве да се търсят к.думи за микро нишови сайтове,защото ако думата е с най-много търсения едвали да се класираш при гого.Речено сторено - пробвах се.Сложих си афф и едвали очаквах мъни.,но затова писах късмет или случайност!Кто пиииииииииичелиш завиждат ти,като не пиииииииичелиш завиждат ти.

Максимум минимум данъци-Преведи си го!
 
От: Бързи Пари- голям Кеф

Кое да е безмислено?!!!
През цялото време се реве да се търсят к.думи за микро нишови сайтове,защото ако думата е с най-много търсения едвали да се класираш при гого.Речено сторено - пробвах се.Сложих си афф и едвали очаквах мъни.,но затова писах късмет или случайност!Кто пиииииииииичелиш завиждат ти,като не пиииииииичелиш завиждат ти.

Максимум минимум данъци-Преведи си го!
Някой да преведе? Субтитри нещо?
субс.унакс.бг ?

Изразявайте се по-добре бе колеги, все пак сме се събрали да се учим едни с други.. не да се опитваме да разберем какво пишете :lol:
 
От: Бързи Пари- голям Кеф

@Симеончо кое нещо не разбра пак?:cry:
 
  • Like
Реакции: Test
От: Бързи Пари- голям Кеф

Максимум минимум данъци-Преведи си го!

Трудна работа... Нужен е особен интелект, за да се вникне в такъв текст.

Следващия път, за да избегнеш подобна безполезна словесна диария, направи следното:

1. направи си едно кафе за събуждане
2. събери си мислите, че са по-пръснати от просо в кокошкарник
3. кратко и ясно формулирай каквото там искаш да кажеш
4. чак тогава пиши
 
От: Бързи Пари- голям Кеф

Някой да преведе? Субтитри нещо?
субс.унакс.бг ?

Изразявайте се по-добре бе колеги, все пак сме се събрали да се учим едни с други.. не да се опитваме да разберем какво пишете :lol:

Малко прилича на Английския на един наш известен футболист - съм таймс люн :lol:
 
От: Бързи Пари- голям Кеф

Кое да е безмислено?!!!
През цялото време се реве да се търсят к.думи за микро нишови сайтове,защото ако думата е с най-много търсения едвали да се класираш при гого.Речено сторено - пробвах се.Сложих си афф и едвали очаквах мъни.,но затова писах късмет или случайност!Кто пиииииииииичелиш завиждат ти,като не пиииииииичелиш завиждат ти.

Максимум минимум данъци-Преведи си го!

Уникално прост или просто уникален. По ключова дума уникален си на минимум максимума:lol:
 
От: От: Бързи Пари- голям Кеф

Трудна работа... Нужен е особен интелект, за да се вникне в такъв текст.

Следващия път, за да избегнеш подобна безполезна словесна диария...

[/B]
Сори,но диарията може да се окаже в нечии гащи!,щото като гледам доста са училите след демокрацията и не могат да схванат значениоето на максимум минимум!Ама няма какво да ви превеждам - ЕДНО ТЕСНОЛИНЕЙНО ПОКОЛЕНИЕ ИМА вече, заразлика от предишните иновативните които веднага ги лапнаха западните фирми!Ех ко да се прави!Максимум минимум изразни средства трябват за да рзбереш - ръиш ли?


Уникално прост или просто уникален. По ключова дума уникален си на минимум максимума:lol:

шЕ НИ ТРЯБВА ПРЕВОДАЧч!
 
Последно редактирано:
аз го разбрах :) ама сигурно защото не съм си изпил кафето още :)


значи ако на сайта ти идват от думички за това което имаш ще имаш учудващо добра конверсия :) моят личен рекорд за 27 уникални 3 ордера... ама това в едни по добри времена...

но това е добър модел... а адсенса само ти гони потенциални продажби ги разменяш за някакви центове... затова и не препоръчваме да се съчетават :)
 
От: Re: Бързи Пари- голям Кеф

аз го разбрах :) ама сигурно защото не съм си изпил кафето още :)


значи ако на сайта ти идват от думички за това което имаш ще имаш учудващо добра конверсия :) моят личен рекорд за 27 уникални 3 ордера... ама това в едни по добри времена...

но това е добър модел... а адсенса само ти гони потенциални продажби ги разменяш за някакви центове... затова и не препоръчваме да се съчетават :)

това имах предвид 76 уникални 1 ордер При ключова дума МАКСИМУМ МИНИМУМ!:beer:
затова вече с адсенце нема да се занимавам - губя си времето ,като пчелички да ги събираме Афа си му е майката!
 
От: Бързи Пари- голям Кеф

Естествено няма да ви я кажа само ще загатна подобна дума
"Счупен пенис"- Колко хора ще напишат тази к.дума-николко?
Афф е за секс игрички и т.н!
 
От: Бързи Пари- голям Кеф

Поздравления,Но толкова си превъзбуден и бързаш да се хвалиш,че направо прескачаш копчетата .. Успокой се ,трябва ти още много работа,чак тогава хвалби.. Искрено ти пожелавам успех! ;)
 
От: Бързи Пари- голям Кеф

Поздравления,Но толкова си превъзбуден и бързаш да се хвалиш,че направо прескачаш копчетата .. Успокой се ,трябва ти още много работа,чак тогава хвалби.. Искрено ти пожелавам успех! ;)

Хвалим се оти сме в магазино и идват клиенти не съм постоянно пред компа!
 
От: Бързи Пари- голям Кеф

Аз все още не мога да разбера "ключова дума - Максимум Минимум". Ще си направя още едно кафе.
 
От: Бързи Пари- голям Кеф

Хвалим се оти сме в магазино и идват клиенти не съм постоянно пред компа!
Хубаво си решил да се похвалиш, ама нищо не разбрахме, поне аз не можах от първия пост, а след туй ми стана още по-мътно.
 
От: Бързи Пари- голям Кеф

Хубаво си решил да се похвалиш, ама нищо не разбрахме, поне аз не можах от първия пост, а след туй ми стана още по-мътно.
Да цитирам даскало ми по математика:

"Разбрахте ли е? Не? Еееее ми то не мой сички да сме учени, трябва да има и работници!"
 

Горе