Бързи Пари- голям Кеф

От: Бързи Пари- голям Кеф

Я ресетни темата и дай от начало, иначе поздравления
 
От: От: Бързи Пари- голям Кеф

"Разбрахте ли е? Не? Еееее ми то не мой сички да сме учени, трябва да има и работници!"

Е ТВА Е СЛОГАНА!Максимум минимум учени - другото работници!
 
От: От: Бързи Пари- голям Кеф

Максимум минимум

Това ми звучи като горе-долу, или се бъркам?

Сега се сещам за тривиалния въпрос по литература ==> "Какво е искал да каже авторът?"
 
От: От: Бързи Пари- голям Кеф

Е ТВА Е СЛОГАНА!Максимум минимум учени - другото работници!

Максимум минимум разбрали, минимум максимум хвалене.
Евала, разбрахме, че мойш да са пофалиш.
 
От: От: Бързи Пари- голям Кеф

Максимум минимум разбрали, минимум максимум хвалене.
Евала, разбрахме, че мойш да са пофалиш.


абе тези новите,кой им дава право да изразяват мнение?Сега ми идва една идея - до 50ия пост да нямат право да пишат!!!А само емо иконка да щтракат/пол. или отриц..Ако е сериозен човека и след 50 пост ще е тук!!!Като при афф дето искат 50 доларес!
 
От: От: Бързи Пари- голям Кеф

абе тези новите,кой им дава право да изразяват мнение?Сега ми идва една идея - до 50ия пост да нямат право да пишат!!!
Ахахахахаха - гений! :lol: :lol: :lol:
 
От: Бързи Пари- голям Кеф

хаха този бисер дирекно за стената на славата :d
 
От: От: Бързи Пари- голям Кеф

Ахахахахаха - гений! :lol: :lol: :lol:

забравих да кайа само 2 емоиконки/+ и- /за изразяване на мнение!
За да разберем дали им е харесала темата.Ааааааааа ако са сериозни начинаущи бизнесмени след 50 скок ша им се отвори парашута!
 
От: Бързи Пари- голям Кеф

Счупих си пръстите да вляза в темата за бързите пари и големия кеф, да намажа и аз от келепиро....а то 18 долара се разиграват....слаба е мизата даже и за ол-ин. Аз съм пас. :lol:
 
От: Бързи Пари- голям Кеф

Счупих си пръстите да вляза в темата за бързите пари и големия кеф, да намажа и аз от келепиро....а то 18 долара се разиграват....слаба е мизата даже и за ол-ин. Аз съм пас. :lol:

18 ДОЛАРЕС но случайно попаднали в моя афф!Как да се не кефя!Сео Мео таратанци
Максимум Минимум ви требе да сте в играта!
 
От: Бързи Пари- голям Кеф

18 ДОЛАРЕС но случайно попаднали в моя афф!Как да се не кефя!Сео Мео таратанци
Даласе, нашока им репите на сеотата направо. С нетарпение чакам първата ти сеобук хаутомейкмънионлайнноу за 19.99$:)
 
От: Бързи Пари- голям Кеф

Даласе, нашока им репите на сеотата направо. С нетарпение чакам първата ти сеобук хаутомейкмънионлайнноу за 19.99$:)

За първите 10 ша е безплатна-с аутограф!
p.s .Забелезвам раздвижване на думи подобни на "Счупен пенис" :D:)
 
От: Бързи Пари- голям Кеф

За първите 10 ша е безплатна-с аутограф!
p.s .Забелезвам раздвижване на думи подобни на "Счупен пенис" :D:)

един виц по този повод :)

баба казала на дядото, искаш не искаш днес ще ме ...
дядото се зачудил и мислил как да го направи ,че преди 20 години му сложил плоча ...

накрая се сетил ,сложил два молива и го превързал с тях

започнал хавата с бабката...,а вътре 2 та поостарели яйчника си говорили
-все бяхме виждали да влиза тука,ама на носилка да го карат....


та това за счупения :)

успех с сфф ,мафф,траф ,млафф и все такива афф
 
От: Бързи Пари- голям Кеф

Даласе, утре те искам със сео блок. Какъв оптимизист си ти без такъв блог не знам просто...:) А за бука - пусни един промо код за форума. Така или иначе от оборота ще си ги избиеш тези пари, нали?
 
От: Бързи Пари- голям Кеф

Даласе, утре те искам със сео блок. Какъв оптимизист си ти без такъв блог не знам просто...:) А за бука - пусни един промо код за форума. Така или иначе от оборота ще си ги избиеш тези пари, нали?
Ама естествено и код ша има нещо от рода на "Максимум Минимум"-но кат гледам,колко са умни и не вдяват от раз ша го пропуснат:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
От: Бързи Пари- голям Кеф

Ама темата наистина е доста слабичка. Да не кажа, че никаква съществена информация не носи!
Като се започне от заглавието в стил жълт вестник и след това прочетеш за приход от 18 долара
или нещо подобно. Добре де, то това дори печалба не е, а приход, който не е ясно дали ти
покрива разходите, а ти яко си се превъздубил? Разбирам да изкараш 1000 долара докато спиш
за една вечер, да се кефиш, ама ти? Примерно аз на Разпети петък изкарах около 280 долара и
единственото,което си казах е "Малко са, трябва да бачкам по-яко" :D

И наистина първия ти пост е трудно четим и още по-трудно разбираем...
 
От: От: Бързи Пари- голям Кеф

Ама темата наистина е доста слабичка. Да не кажа, че никаква съществена информация не носи!
Като се започне от заглавието в стил жълт вестник и след това прочетеш за приход от 18 долара
или нещо подобно. Добре де, то това дори печалба не е, а приход, който не е ясно дали ти
покрива разходите, а ти яко си се превъздубил? Разбирам да изкараш 1000 долара докато спиш
за една вечер, да се кефиш, ама ти? Примерно аз на Разпети петък изкарах около 280 долара и
единственото,което си казах е "Малко са, трябва да бачкам по-яко" :D



И наистина първия ти пост е трудно четим и още по-трудно разбираем...

А ти когато за първи път си получил пари от афф не се ли изкефи?Ех та това са първите пари от афф не разбрахте ли!
 
От: От: Бързи Пари- голям Кеф

А ти когато за първи път си получил пари от афф не се ли изкефи?Ех та това са първите пари от афф не разбрахте ли!

Да и ние се радваме за теб. Пусни още една -две теми, колко си щастлив.
И не се радвай толкова, да не пуснеш още теми като тая:
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=32627 ..
за разни п.раси дето се те п.ребали с някви д.лари :).
 
От: Бързи Пари- голям Кеф

Човек, мисли трезво!
Хубаво е, че се радваш на тия 18 доларчета, ама те ли са целта, която си си поставил?

Ще ти предложа нещо. Хвани, зарежи я тази тема и пусни една друга, в която си поставяш
ясни цели. Примерно да отделям на ден по толкова и толкова време, за това и онова
по онлайн бизнеса ми. Стремя се да достигна еди колко си таргетирани посещения
след толкова време и т.н. Постави си и някаква минимална сума на месец чиста ПЕЧАЛБА,
която да гониш. Не разни спорадични продажби. Обновявай темата със смислени
постове за развитието на бизнеса ти и с въпросите и трудностите, които изпитваш,
за да може колегите да ти помагат. Така след време като достигнеш устойчиви нива
на индикаторите за целите, които си си поставил, напиши "Успях колеги, супер много
се радвам". Тогава мисля, всички тук ще те поздравят и ще споделят радостта ти!
 
От: Бързи Пари- голям Кеф

Човек, мисли трезво!
Хубаво е, че се радваш на тия 18 доларчета, ама те ли са целта, която си си поставил?

УСПЯХ КОЛЕГИ ИЗОБЩО НЕ ВЕРВАХ НА ПАРИ , НО ГИ СПЕЧЕЛИХ 18 доларес!
работих цели 10 дена/по 1 -2часа/ - и спечелих 18 долара,значи - 1.8 на ден.
ЕХ сега като направя 100 блогспота x 1.8 = 180 доларес на ден!
За месец нещо елката не може да ми я сметне сумата,но това е JUST BEGINIG за $$$
Целта на темата беше едно прясно надъхване на младото поколение и те да се занимават с афф и да следват мечтите си!

Спокойно и вие ще спичелите !!!
 
Последно редактирано:

Горе