Бързи Пари- голям Кеф

От: Бързи Пари- голям Кеф

Аз пък се кефя на момчето и на неговия ентусиазъм, нищо че пише като полуграмотен селянин - това не е непоправимо.
Аз ти пожелавам успех, имаш най-важното а именно желанието и някаква визия за това което правиш.

Успех!
 
От: Бързи Пари- голям Кеф

Спокойно и вие ще спичелите !!!

Младеж, аз ти обяснявам за добро, ти ми се правиш на велик?

Парите, които са ми минали през ръцете + тези които имам в наличност и в
движими и недвижими собствености ти едва ли ще ги видиш скоро,
та не ми обяснявай какво съм щял да спИчеля.......

И да те питам, какво си спечелил. Щото тия 18 доларчета не вярвам да са при теб към момента?
 
От: Бързи Пари- голям Кеф

Аз пък се кефя на момчето и на неговия ентусиазъм, нищо че пише като полуграмотен селянин - това не е непоправимо.
Аз ти пожелавам успех, имаш най-важното а именно желанието и някаква визия за това което правиш.

Успех!

Какво му се кефиш, ако го слушаха админите сега нямаше да можеш да пишеш, докато не направиш 50 поста :lol:
 
От: Бързи Пари- голям Кеф

"Който играИ, пичИЕли, който нИ играИ нИ пИчИЕли"
Както е казал един световноизвестен селендур.
 
От: Бързи Пари- голям Кеф

Парите, които са ми минали през ръцете + тези които имам в наличност и в
движими и недвижими собствености ти едва ли ще ги видиш скоро,
та не ми обяснявай какво съм щял да спИчеля.......


Ако прочетеш добре - ша разбереш че не съм визирал теб!

а и никой не знае кой когас ще забогатее отново!

"Който играИ, пичИЕли, който нИ играИ нИ пИчИЕли"
Както е казал един световноизвестен селендур.

За теб ,ако е селяндур - за мен! - за нашето поколение е ВЕЛИК БЪЛГАРИН!
Спомням си мачовете в щатите - какви времена бяха само - Цял свят нази гледаше и Италианците ги беше страх, да не ги пометеме ,като куцокрако куче кокал от шанда!:))))
Няма значение как пиша важен е резултата- сега кат се замислим и англиския ми е такав тамбуктувски- народа по лесно ме разбира - а не с прехвалените ви думи -ръишли!А който не разбрал затова и натиска рекламата- аджеба да разбере за ко иде реч!Но вече от адсенс се отказвам.Дори ги сменям!
 
От: От: Бързи Пари- голям Кеф

абе тези новите,кой им дава право да изразяват мнение?Сега ми идва една идея - до 50ия пост да нямат право да пишат!!!А само емо иконка да щтракат/пол. или отриц..Ако е сериозен човека и след 50 пост ще е тук!!!Като при афф дето искат 50 доларес!

Баси идеята.
То туй разделяне на стари кучета и новобранци винаги го има навсякъде, ама има и едно друго разделяне: грамотни и неграмотни, кадърни и некадърни, което ми се струва по удачно.
Аз пък предлагам на потребители, които имат малък процент пуснати смислени теми, да се ограничат - да могат да пускат само по една тема на седмица. Да умуват шест дена, та като я измъдрят (темата), чак тогава да я пуснат във форума. :rolleyes:
 
От: От: От: Бързи Пари- голям Кеф

Баси идеята.
То туй разделяне на стари кучета и новобранци винаги го има навсякъде, ама има и едно друго разделяне: грамотни и неграмотни, кадърни и некадърни, което ми се струва по удачно.
Аз пък предлагам на потребители, които имат малък процент пуснати смислени теми, да се ограничат - да могат да пускат само по една тема на седмица. Да умуват шест дена, та като я измъдрят (темата), чак тогава да я пуснат във форума. :rolleyes:
Аз пък предлагам да се помазва с червена точка всеки новорегистриран или с под 100 мнения, дето:

- пуска предложения (кога се регна, кога почна да се броиш за гласоподавател??);
- пише неграмотно;
- пише прекалено грамотно (демек пъне се нахалост);
- пуска постове под 10 думи (спамим, а?!);
- пуска постове над 100 думи (найш колко й дреме на хавдиторията за мнението на никому неизвестен Гюро?);
- няма аватар;
- има привлекателен женски аватар (много добре знайм че или си мъжко спамерче, или си някой женски крокозъбел, дето няма грам общо с хаватаря си...);
- ... Кат са сета ши добавя още :) . Ако си нямам друга работа де.
 
От: От: От: Бързи Пари- голям Кеф

Баси идеята.
Аз пък предлагам на потребители, които имат малък процент пуснати смислени теми, да се ограничат - да могат да пускат само по една тема на седмица. Да умуват шест дена, та като я измъдрят (темата), чак тогава да я пуснат във форума. :rolleyes:

Я провери колко страйка имам с теми ?!
Една дори би рекордо ,макар не бе свързана с инет бизнеса - а кък наште женки ги мързи да готвят и мият чиниите.Но това е в друг ресор на форума .Сега съм си казал само афф ша печеля!
 
От: Бързи Пари- голям Кеф

И аз не схванах много-много, но желая на автора успех във времето
 
От: Бързи Пари- голям Кеф

УСПЯХ КОЛЕГИ ИЗОБЩО НЕ ВЕРВАХ НА ПАРИ , НО ГИ СПЕЧЕЛИХ 18 доларес!
работих цели 10 дена/по 1 -2часа/ - и спечелих 18 долара,значи - 1.8 на ден.
ЕХ сега като направя 100 блогспота x 1.8 = 180 доларес на ден!
За месец нещо елката не може да ми я сметне сумата,но това е JUST BEGINIG за $$$
Целта на темата беше едно прясно надъхване на младото поколение и те да се занимават с афф и да следват мечтите си!

Спокойно и вие ще спичелите !!!

"ЕХ сега като направя 100 блогспота x 1.8 = 180 доларес на ден!"

На това, ако си вярваш е зле :)
 
От: Бързи Пари- голям Кеф

"ЕХ сега като направя 100 блогспота x 1.8 = 180 доларес на ден!"

На това, ако си вярваш е зле :)

Важното е младите да разберат ,че може да се вадят пари а не да крадат, пушат, напушват и пият - ех вече я няма казармата шеха да се стегнат редиците ни!
 
Аз това го разправям за афилиейто програмите от повече от 5 години ама няма кой да ми повярва (тоест има който е появрвал работил е сериозно и не се е отказал отначло докато тръгне ) само при ъпдейти се оплаква
 

Горе