Бързи 10$ за човек, който измисли сайт за снимки с висок CTR%!

monefff

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
88   0   0
Здравейте,

Понеже ще си сменям дизайна на един сайт, и искам да направя сайт за снимки с ВИСОК CTR %.
Схемата на сайта, може да е на Paint.. няма проблем.
Аз вече почти се изчерпах и нещо не ми идват идей на главата, и за това реших да пусна този мини "конкурс".

Сайта ще е само за снимки и трафика ще идва от фейсбук.

В сайта ще има следното нещо:

- НАЧАЛНА СТРАНИЦА на сайта!
- САМАТА СНИМКА (размери на снимката не мога да кажа, защото снимките винаги са различни размери, някой са по-големи, други по-малки!).
- ДО 5 реклами! (3 ад сенс) (2 от друга компания).(трябва да са разположени на такива места, че да имат ВИСОКА кликваемост!)
- Фейсбук коментари.
- Сподели бутон за фейсбук .
- Бутон за харесване на страница(Like button).
- Може и да има лого, може и да няма.
- Footer надписи

П.С. Най-важното от всичко е самите реклами да са ДОБРЕ разположени(ДА ИМАТ ВИСОКА КЛИКВАЕМОСТ), и да не са против правилата на адсенс.(Говоря за рекламите там където ще има ад сенс).
П.С.2. Тук Ви давам един мой "проект" скалъпен за няколко минутки. Който НЕ ми харесва и няма да го ползвам. http://img809.imageshack.us/img809/2524/wijz.png

Наградата е 10$
По-принцип наградата е предназначена за 1 човек, НО ако ми харесат примерно 2 или 3 проекта, ще ги платя всичките! Няма проблем!

Ако се чудите дали ще Ви открадна идеята и няма да Ви я платя. Спокойно няма да стане това. Ще си платя всичко, което използвам. iTrader-а и репутацията ми доказват това.

Очаквам Вашите творения, САМО НА ЛС!!!

Поздрави,
Симеон
 
Здравейте,

Преди всичко БЛАГОДАРЯ на всички, които ми пуснаха ЛС!
Понеже не ми допаднаха схемите, които ми пратиха колегите. Нищо лично, просто не сметнах, че ще са достатъчно печеливши.

Реших да си измисля собствена схема. Която според мен ще бъде печеливша.

Понеже ОБЕЩАХ награда за конкурса, но следователно, като няма победител конкурса, реших да ДАРЯ парите за деца.
Прикачвам Дарението, което направих.

donate.png

Отново БЛАГОДАРЯ на всички пратили ми схеми!

Поздрави,
Симеон
 
От: Бързи 10$ за човек, който измисли сайт за снимки с висок CTR%!

You have given out too much Reputation in the last 24 hours, try again later.

Евала, moneff
 
От: Бързи 10$ за човек, който измисли сайт за снимки с висок CTR%!

Абе то за похвалата - похвално, че си дарил парите, ама аз друго се питам: Прочетох задачката ти и не проумявам как така никой не е спечелил? Та ти си описал подробно всичко, толкова дизайнери има тук във форума, и хора които имат сайтове и разбират. Толкова добре си описал заданието, та и неразбиращ ще може да го направи. Тук според мен нарочно не си излъчил победител, а си целял да припечелиш малко безплатни дизайни и безплатно оформление на сайтове на подобна тематика. Така, че постъпката ти не е много коректна в това отношение и точно за това, точно заради такива некоректни постъпки аз и моя екип вече не участваме в конкурси.

Хайде сега, оправдавай се, ама колко грозни били, ама как не били по заданието, ама как ти си излязъл по-умен от другите и сам си направил всичко... все някой ще ти повярва.
 
Re: От: Бързи 10$ за човек, който измисли сайт за снимки с висок CTR%!

Абе то за похвалата - похвално, че си дарил парите, ама аз друго се питам: Прочетох задачката ти и не проумявам как така никой не е спечелил? Та ти си описал подробно всичко, толкова дизайнери има тук във форума, и хора които имат сайтове и разбират. Толкова добре си описал заданието, та и неразбиращ ще може да го направи. Тук според мен нарочно не си излъчил победител, а си целял да припечелиш малко безплатни дизайни и безплатно оформление на сайтове на подобна тематика. Така, че постъпката ти не е много коректна в това отношение и точно за това, точно заради такива некоректни постъпки аз и моя екип вече не участваме в конкурси.

Хайде сега, оправдавай се, ама колко грозни били, ама как не били по заданието, ама как ти си излязъл по-умен от другите и сам си направил всичко... все някой ще ти повярва.
Първо не съм казал, че схемите, които ми се пратиха бяха грозни.
Второ, получих 4 схеми на ЛС и 1 от колега от форума, по скайп.
Това бяха. Общо 5 схеми, но не ми допаднаха и не сметнах, че ще бъдат толкова ефективни.

Не мога да пусна схемите в публично достояние, защото това изцяло зависи от колегите, които са ги постнали. И ще е против правилата на темата.
Схемите, които ми се пратиха наподобяваха 2 уеб сайта, които съм виждал. И двата дори са на колеги от форума.
Другите 3 бяха по-различни.

Не се оправдавам, като момиченце, и нямам намерение да нападам никого. ;)
 
От: Бързи 10$ за човек, който измисли сайт за снимки с висок CTR%!

Не искам пари просто давам идея.
Сайтът да е по семпъл, а рекламата да е на самите снимки както в клиповете на Youtube
Обаче примерно в горния десен ъгъл на снимката.
Незнам дали с адсенс можеш да го направиш.
 

Горе