Бягате ли за здраве?

helf_php

Active Member
Здравейте :D пускам тук темата, защото повечето тук седят пред компютър през повечето време и трябва да се мисли и за здравето все пак. Извинете ако има подобна тема.
Та въпроса е колко от вас тичат всеки ден за здраве :)
 
От: Бягате ли за здраве?

Някога бягах редовно в парка но вече не. Сега има много кучета и не е безопасно това да се прави.:)
 
От: Бягате ли за здраве?

Някога бягах редовно в парка но вече не. Сега има много кучета и не е безопасно това да се прави.:)

Сега трябва да си по-бърз от кучетата иначе бягането няма да е за здраве :D
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Бягате ли за здраве?

Фчера открихме сезона! Всеки ден е много, но 2-3 пъти на седмица е добре..
 
От: Бягате ли за здраве?

Много ми се бяга, ама все нямам време :( От седмица не мога да намеря време да се наспя :D
 
От: Бягате ли за здраве?

Игрaя бaдминтон, кaрaм ски и колело, aко почнa и дa бягaм съвсем ще изпостaлея...:)
 
Тичам в Западния парк, но като намеря подходящо време - сутрин или късно след обяд, защото иначе в вредно. Говоря през топлите месеци. Студените избягвам, за да не си докарам настинка или някоя бронхопневмония. ;)
 
От: Бягате ли за здраве?

Аз избягвам неестественото натоварване, като бягане и вдигане на прекалено големи тежести всичо трябва да е умерено за да е полезно, карам колело, ски, плувам, бягането особено на твърде големи разстояния натоварва тялото прекалено много, по-добре ходете от колкото да бягате.

Но в крайна сметка всичко което правите с кеф е полезно, бягането не ми е фаворит, бягам само при необходимост:)
 
От: Бягате ли за здраве?

Аз лично съм фен на колоезденето, съчетава полезното с приятното. Няма значение какъв е спорта, важното е да се спортува (по възможност сутрин), че пред конфютъръ се прекарват доста часове.
 
От: Бягате ли за здраве?

Гледах едно предаване по нешанъла май беше, в него се казваше, че седенето пред компа не може да се компенсира с нищо толкова било вредно и съкращавало живота, затова напоследък били модерни правостоящи бюра, седиш като колец и си бачкаш:), а който иска да бяга си монтира бягащата патека пред компа и се почва
 
От: Бягате ли за здраве?

Само във фитнес залата 15минуто кардио след тренировката
 

Горе