Бял екран в WordPress

gnmerindjey

New Member
Здравейте,
Колеги срещам се за пръв път с този проблем.Като вляза в сайта си (този) ми показва нищо освен бял екран. Опитах се да реша проблема,като изтрих сегашната тема и изтрих всички плъгини,но не се получи! Ще дам нужните данни за да се отстрани проблеми!
 
От: Бял екран в WordPress

Слагаш следното във файла wp-config.php

Код:
define ('WP_DEBUG',true);
define ('WP_DEBUG_LOG',true);
define ('WP_DEBUG_DISPLAY',false);
define ('SCRIPT_DEBUG', true);

и после четеш какво пише във файла wp-content/debug.log и оправяш грешките.
 
От: Бял екран в WordPress

Май ще стане - ITzonebg.net | По-близо да вашите мечти! Стартираме на 05.05.2034г!

Това какво беше?
 
От: Бял екран в WordPress

Това какво беше?
Дебел намек, че си се захванал с нещо, което явно не ти е по силите преполагам :D
 
От: Бял екран в WordPress

Оня ден имах този проблем с белия екран. Причините може да са няколко. В моя случай беше, че добавих нов плъгин. Явно нещо не работеше каквото трябва и когато го активирах получавах белия екран.
 
Какъв е плъгина? Какво прави и най-важното е къде бърка - база данни, файлова-структура, административни настройки. Аз бих го изтрил направо от FTP-то и да прочета повече за него. Виж му рейтинга, и коментарите. Явно си има причина да дава такъв екран. Дори потърси (но като крайна опция) причина в темата.

Случвало ми се е плъгин да изключва друг или да сдухва опции на тема.
 
От: Бял екран в WordPress

И все пак вместо да фъргате боб и бакла и да гадаете, можете да накарате WP сам да си каже какво не му харесва. За повече информация прегледайте предходния ми пост в темата.
 
От: Бял екран в WordPress

На колегата му помагах с качването на тема и мисля че съветите които му даваме са доста трудни за него. И като цяло мисля че иска да сложи всичко ако може, което няма как да стане, но това е друга тема.
 
От: Re: Бял екран в WordPress

Какъв е плъгина? Какво прави и най-важното е къде бърка - база данни, файлова-структура, административни настройки. Аз бих го изтрил направо от FTP-то и да прочета повече за него. Виж му рейтинга, и коментарите. Явно си има причина да дава такъв екран. Дори потърси (но като крайна опция) причина в темата.

Случвало ми се е плъгин да изключва друг или да сдухва опции на тема.

Става въпрос за поп-ъп прозорец. Беше с хубава оценка. Активирах го и просто ми даваше бял екран. Не мисля, че беше от самия плъгин ами темата на сайта ми му правеше някакъв проблем. Не за едно нещо ми е правела проблем тази тема, въпреки че е платена и имаше добри ревюта.
Де-активирах го - всичко се върна към нормалното. В краина сметка си намерих друг плъгин и в момента имам поп-ъп прозорец без да имам никакъв технически проблем.
 
От: Бял екран в WordPress

На колегата му помагах с качването на тема и мисля че съветите които му даваме са доста трудни за него. И като цяло мисля че иска да сложи всичко ако може, което няма как да стане, но това е друга тема.

u mean hopeless .....
 
Re: От: Re: Бял екран в WordPress

Става въпрос за поп-ъп прозорец. Беше с хубава оценка. Активирах го и просто ми даваше бял екран. Не мисля, че беше от самия плъгин ами темата на сайта ми му правеше някакъв проблем. Не за едно нещо ми е правела проблем тази тема, въпреки че е платена и имаше добри ревюта.
Де-активирах го - всичко се върна към нормалното. В краина сметка си намерих друг плъгин и в момента имам поп-ъп прозорец без да имам никакъв технически проблем.

Има ли настройки самия плъгин - settings? В смисъл, има ли начин да се пипне нещо в администрацията му, тъй като някой си искат малко настройване. И май се сещам за кой плъгин говориш. За жалост, на нас ни е бе нужно да го донагласим програмно в Editor секцията. Не за друго, но беше ограничен, а в някой случаи зададените му настройки не сработваха добре.

Щом си имате нов и работи, значи всичко е ОК. Дано не е от тези, на които премиум пакета има в пъти повече опции от безплатното. ;) Но и да си кажа честно, няма как, и девелопърите имат нужда да се изхранват. В момента аз се мъча с този WPML, който сдуха всичко в темата като функции. Някак изчезнаха добри визуал уинджити, но и не работеха толкова добре. Какво направих - декативирах го, изтрих го и сега ще се логна, за да си сваля новата версия на плъгина, защото не иска да ъпдейтва от админ панела. Говоря за платената му версия. И е много важно да пише, че е сютъбъл с дадени плъгини, например woocommerce и подобни.
 
Re: От: Бял екран в WordPress

@Blinky дай един афф за wmpl че тия дни трябва да купувам.
Плъгинът е уникален и определено е отметнал много работа - ето го афилиейт линка за WPML плъгина.



Ето и какво имаш вътре:

7315417b.png


Колкото си искаш езика може да аднеш. Но повече от 5 идва малко в повече. :) Повярвай ми. :)
 

Горе