ВНИМАВАЙТЕ С КОЛЕГАТА ОТ ФОРУМА- poriazov , ЗА ДА НЕ ВИ ИЗГОРИ САЙТА !!

От: Re: ВНИМАВАЙТЕ С КОЛЕГАТА ОТ ФОРУМА- poriazov , ЗА ДА НЕ ВИ ИЗГОРИ САЙТА !!

Подкрепям. Няма да е лошо поне там да има по-строг контрол.
Трябва да се назначи някой, който прекарва повечко време във форума, за модератор на Пазар. Именно с цел да се разкарват по бързата процедура подобни индивиди, защото наистина има незапознати хора, които се вързват и репутацията на форума пада.
 
От: ВНИМАВАЙТЕ С КОЛЕГАТА ОТ ФОРУМА- poriazov , ЗА ДА НЕ ВИ ИЗГОРИ САЙТА !!

Аз също подкрепям изцяло предложението на колегата Kirev и съм ЗА модератори във всички сфери на форума, като се налагат по строги санкции на провинилите се хора, защото никой не ти прави мръсно без да иска...
 
От: ВНИМАВАЙТЕ С КОЛЕГАТА ОТ ФОРУМА- poriazov , ЗА ДА НЕ ВИ ИЗГОРИ САЙТА !!

А какъв е скрипта? това, че антивирусната го е хванала, не означава непременно, че @poriazov е имал некоректо намерение...
 
Това с и без допълнителни модератори ще го има. Няма гаранция. ;)

А колкото до потребителя, изчакваме го още днес и бан. ;) Интересно ми е какво ще напише по случая. ;)

@Kirev, многократно съм писал, че бих дал съвет дали някой е ОК или не на база мои виждания и това дали го познавам (защото доста хора от форума вече съм виждал на живо). Отделно, този потребител не смятам, че би могъл да си рискува акаунт с такъв итрейд, но за жалост май на там върви.

@poriazov, теб чакаме?
 
От: Re: ВНИМАВАЙТЕ С КОЛЕГАТА ОТ ФОРУМА- poriazov , ЗА ДА НЕ ВИ ИЗГОРИ САЙТА !!

А колкото до потребителя, изчакваме го още днес и бан. ;) Интересно ми е какво ще напише по случая. ;)

@poriazov, теб чакаме?

Самият факт, че той чете темата, запознат е с нея, но не пише е показателен.
 
От: ВНИМАВАЙТЕ С КОЛЕГАТА ОТ ФОРУМА- poriazov , ЗА ДА НЕ ВИ ИЗГОРИ САЙТА !!

Работата е там, че има и още един порязов. ;) .
Видно е, че този е боклук. Не знам какво го бавите. uphero горе е дал достатъчно доказателства, че това е рядко лайно, което заслужава бой.
 
От: ВНИМАВАЙТЕ С КОЛЕГАТА ОТ ФОРУМА- poriazov , ЗА ДА НЕ ВИ ИЗГОРИ САЙТА !!

Добре е да се уточни, кой точно PORIAZOV, защото има двама потребители с такава фамилия.

Работата е там, че има и още един порязов. .

Не бъркайте Полтъргайста с тоя образ. Само съвпадение на имената, иначе нямат нищо общо, Полтъргайста си е коректен, а тоя трябваше да бъде баннат за предишните простотии които е правил!
 
От: ВНИМАВАЙТЕ С КОЛЕГАТА ОТ ФОРУМА- poriazov , ЗА ДА НЕ ВИ ИЗГОРИ САЙТА !!

Не бъркайте Полтъргайста с тоя образ. Само съвпадение на имената, иначе нямат нищо общо, Полтъргайста си е коректен, а тоя трябваше да бъде баннат за предишните простотии които е правил!

Именно за това го написах. Да не го отнесе Ангел и то безпричинно.
 
От: ВНИМАВАЙТЕ С КОЛЕГАТА ОТ ФОРУМА- poriazov , ЗА ДА НЕ ВИ ИЗГОРИ САЙТА !!

Ами името подвежда , братле какво да направя. :(
Не бъркайте Полтъргайста с тоя образ. Само съвпадение на имената, иначе нямат нищо общо, Полтъргайста си е коректен, а тоя трябваше да бъде баннат за предишните простотии които е правил!
 
От: ВНИМАВАЙТЕ С КОЛЕГАТА ОТ ФОРУМА- poriazov , ЗА ДА НЕ ВИ ИЗГОРИ САЙТА !!

Вие нали се сещате автора на темата какъв точно скрипт е поръчал?

Купува: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=56591

Продава: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=57202

Та... с неговите камъни, по неговата глава... а може антивируса да е засекъл точно LJ скрипта дето си е поръчал...

Аре сериозно шефовете... разчистете ги тия моля. И единия и другия.

Точно днес видях познат да споделя точно такива шитове, без да знае...
 
Re: От: ВНИМАВАЙТЕ С КОЛЕГАТА ОТ ФОРУМА- poriazov , ЗА ДА НЕ ВИ ИЗГОРИ САЙТА !!

Именно за това го написах. Да не го отнесе Ангел и то безпричинно.

Смятам, че всички по навътре познаваме Ангел и такава глупост от него трудно, да не кажа никога, може да се очаква. Кофти, че някои правят съвпадения с него, но не е. Другото кофти е акаунт с такъв итрейд да се банира. ;)
 
От: Re: От: ВНИМАВАЙТЕ С КОЛЕГАТА ОТ ФОРУМА- poriazov , ЗА ДА НЕ ВИ ИЗГОРИ САЙТА !!

Смятам, че всички по навътре познаваме Ангел и такава глупост от него трудно, да не кажа никога, може да се очаква. Кофти, че някои правят съвпадения с него, но не е. Другото кофти е акаунт с такъв итрейд да се банира. ;)

И аз говорих днес с него (Ангел) по тази тема, заради съвпадението във фамилиите, работил съм и знаех, че или става дума за съвпадение, или за краден профил. Попитах го директно и той ми показа профила на другия Порязов. Кофти е съвпадението на фамилиите, но ... какво да се прави.
 
От: Re: От: ВНИМАВАЙТЕ С КОЛЕГАТА ОТ ФОРУМА- poriazov , ЗА ДА НЕ ВИ ИЗГОРИ САЙТА !!

Аз, пък покрай празниците и изведнъж попаднах на темата, не бях пускал форума от няколко дни.
И аз говорих днес с него (Ангел) по тази тема, заради съвпадението във фамилиите, работил съм и знаех, че или става дума за съвпадение, или за краден профил. Попитах го директно и той ми показа профила на другия Порязов. Кофти е съвпадението на фамилиите, но ... какво да се прави.
 
От: Re: ВНИМАВАЙТЕ С КОЛЕГАТА ОТ ФОРУМА- poriazov , ЗА ДА НЕ ВИ ИЗГОРИ САЙТА !!

Има да, сам си е давал трейд от друг профил - http://www.predpriemach.com/member.php?u=10784
Ще ги разчистим...почваме от героя в темата. Просто даваме малко време на човека, защото зад този му итрейд седи все нещо и дано не е просто така, а някаква история има зад него. ;)
 
От: ВНИМАВАЙТЕ С КОЛЕГАТА ОТ ФОРУМА- poriazov , ЗА ДА НЕ ВИ ИЗГОРИ САЙТА !!

Щото било съвпадение на имената само
Е защо не са го баннали пуснах 1 whois и попаднах на тоя poriazov:
http://who.is/whois/tuzove.com --> [email protected]

Гледам, че тоя капут чете темата а не пише явно наистина има нещо гнило тук :D
 
От: ВНИМАВАЙТЕ С КОЛЕГАТА ОТ ФОРУМА- poriazov , ЗА ДА НЕ ВИ ИЗГОРИ САЙТА !!

Външната модерация не би имала положителен ефект. Не и в този форум. Накрая админите ще имат повече работа отпреди. Но понякога сте ПРЕКАЛЕНО демократични(администраторите)...
 
От: ВНИМАВАЙТЕ С КОЛЕГАТА ОТ ФОРУМА- poriazov , ЗА ДА НЕ ВИ ИЗГОРИ САЙТА !!

Хм, аз като прочетох заглавието помислих, че става дума за Полтъргайста...
Какъв е този друг Порязов?
 
Re: От: ВНИМАВАЙТЕ С КОЛЕГАТА ОТ ФОРУМА- poriazov , ЗА ДА НЕ ВИ ИЗГОРИ САЙТА !!

Хм, аз като прочетох заглавието помислих, че става дума за Полтъргайста...
Какъв е този друг Порязов?
Друг потребител ня форума, но днес ще приключи с този си акаунт и при съмнения, ще следим зя нов с негови инициали...;) Нашият си истински Порязов си е мъж и човек на място. ;)
 

Горе